To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Nadwozie/podwozie - Nadwozie - Malowanie klamek i korpusu pompy

Arturo - 2008-09-11, 19:57
Temat postu: Nadwozie - Malowanie klamek i korpusu pompy
Podczas moich walk z cieknącą pompką poschodził mi lakier na korpusie pompy i klamce (z korpusu pompy zdarłem już lakier i wyszlifowałem ładnie na gładko). Czym to pomalować tak, żeby miało ładną gładką fakturę i żeby nie zeszło zaraz ani się nie rysowało.
Poszy150 - 2008-09-12, 08:02

Malowanie proszkowe (w piecu) Tylko trzeba dobrze pozatykać czymś kanaliki w pompie, zeby ich farba nie zakleiła. Masz 100% gwarancji, ze Ci się nie zetrze ta farba.
Arturo - 2008-09-12, 08:19

a jakieś domowe sposoby?
Krycha - 2008-09-12, 09:28

Moim zdaniem nie maluj tego. Wypoleruj na błysk i będzie cacy. Ale najpierw uszczelnij pompkę...
Giemza - 2008-09-12, 09:48

ja mam wypolerowane i jest gitara mi się tak podoba :) tylko z tym że twoja MZ jest jasnego koloru i właśnie może do niej tak zbytnio to nie pasowaćbo moja ciemna i idealnie pasuje :cool: tak jak i u kolegi w żółtej MZ jest identycznie dużo czarnego i bardzo dobrze to pasuje :]
ale to twoja mz my tylko doradzam tak jak i ja doradzam abyś pomalował na czarno ja ci nie mówię żeby tak zrobił to tylko twój wybór czy wypolerujesz czy zamalujesz :]

pzdr :piwo:

wozi - 2008-09-17, 19:39

Jeśli nie cieknie Ci pompka to jedziesz normalnie podkład, czarna baza i na wierzch bezbarwny lakier z utwardzaczem u mnie tak jest i jest idealnie, no ale jest jeden warunek pompka musi byc szczelna bo inaczej rozpuści lakier :wink:
Arturo - 2008-09-18, 10:00

wozi, i dokładnie tak zrobiłem.. klamka i korpus pompy jak z fabryki. Oczywiście już mi nic nie cieknie.. po prostu simmering miałem wcześniej kiepskiej jakości :klnie:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group