To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Technika jazdy - Ja i mój dzwon

saska251 - 2008-09-21, 16:37
Temat postu: Ja i mój dzwon
heja banana.


Jak zapewne niektórym wiadomo - miałem dzwona.

Zostałem ofiarą głupoty i ignorancji kierowcy forda, oraz własnej rutyny i niefrasobliwości (w doborze ubioru).

Sytacja standardowa - babka wymusiła pierwszeństwo i jedyne co mogłem zrobić to wybrać miejsce w które uderzę.

Nie jechałem szybko, po uderzeniu w auto przeleciałem jakieś 2-3 metry, niestety - moja noga dostała się pomiędzy samochód a motor i skuek tego taki, że teraz mam noge w gipsie.
Wszystko było by w porządku, gdybym miał porządne crossowe buty, jakie miałem zamiar kupić. Teraz mam duzo czasu na myslenie.

Straty:

noga - zlamanie kości strzałkowej otwarte z przemeiszczeniem ( kosc strzałki mi wyszła przodem :lol: ) oraz wywichnięcie stawu skokowego (stopa mi jakoś tył na przód sterczała :lol: ).

KAWASAKI - zgięcie ramy w główce, prawdopodobnie zgiete teleskopy i krzywe koło. Więc właściwie nic. Rama z kołami, częściami i briefem stoi w garażu. Może uda się zrobić podmianke ramy.

Ford Fusion - lampa przód, zderzak i jakaś belka czy coś - czyli DO KASACJI :lol:

gipsu bede miał 6tyg., potem przynajmniej pół roku rechabilitacji, więc motorem nie pojeżdże, skuter co najwyżej bo lekki - i to też raczej dopiero za jakieś 2 miechy.

Jak pomysle, że wszystko przez kijowe buty, to mnie szlag trafia :evil:

Pozdro.

ps. szukam motoru z koszem, albo samego wózka elastic :twisted:

AdEk2007 - 2008-09-21, 16:46

Polecam Ci ten motor :lol: http://allegro.pl/item436...awde_warto.html
Michał_22 - 2008-09-21, 17:17

O, a jaka kabina :lol: saska251, wracaj do zdrowia :piwo:
Awers - 2008-09-21, 17:35

saska251 napisał/a:
wszystko przez kijowe buty

saska251 napisał/a:
teraz mam noge w gipsie

No to saska251, teraz masz solidnego buta :neutral:
saska251, chłopie, wracaj szybko do zdrowia żeby na rozpoczęcie sezonu pięta była gotowa do jazdy :!:
A tak pozatym to akcja była w mieście czy poza :?:

Piotrek_wariat - 2008-09-21, 18:20

dzięki Bogu, od tygodnia mam motocyklowe buty... :)
Saska, przejebane... sam wiem co to mieć ciśnienie do jazdy a niemóc... lekarz przy moim gipsie powiedział że pół roku niebęde mógł jeździć... a ja dzień po zdjęciu gipsu już wsiadłem na moto :P

Ppeterek - 2008-09-21, 18:30

No w mordę, dużo zdrowia Ci życzyć trzeba. Szkoda, że piwa nie wypijemy w Borkach. Na rozpoczęcie sezonu odbijemy :piwo:

pozdro

tomasz102 - 2008-09-21, 18:49

No to ładnie, całe szczęscie, że tylko noga. Co do butów to i tak pewnie byś ich nie miał na sobie :wink:

Jak teraz taka przerwa w pracy, to jak będe we wro to poratuje cię moim towarzystem (4pak będzie mało nie?)

No i życzę braku komplikacji z nogą i pełnego powrotu do zdrowia, w końcu kikstarter musi być przekopany od czasu do czasu.

Michal_TM - 2008-09-21, 19:38

Szybkiego powrotu do zdrowia :piwo:
jannex - 2008-09-21, 21:30

Jak napisałem na Soutbox -sie, że Saska miał wypadek na kawasie to nikt mi nie uwierzył. Tak to już jest: ty ponosisz karę za czyjąś nieuwagę. Podejrzewam jednak, że jak tylko zaczniesz chodzić to polecisz do garażu składać motor. Ostatecznie co może być lepszą rekonwalescencją po kontuzji jak odpalanie kopniakiem kochanej maszyny?
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i do zobacznia.

przemekpiotr - 2008-09-21, 22:24

Szkoda, że przez czyjąś głupotę tracisz tyle zdrowia :sad: mi ostatnio koleś wyjechał na środek drogi, ale obyło się bez dzwona - auto udało mi się ominąć o kilkanaście centymetrów :neutral: wracaj do zdrowia bracie :piwo:
Giemza - 2008-09-22, 08:35

no spoko że już prawie wszystko dobrze oprócz zdrowia xD
ja jak jechałem w wakacje jawką to bym sie w prase do słomy władował xD bo mam lipne hamulce xD ale wyminołem i git nic się nie stało :) :grin:

pzdr

hubertbaran - 2008-09-22, 11:21

teraz to mu dopiero noga bedzie smierdziec<lol> Zdrowiej zabijako szybko
micek - 2008-09-24, 13:07

najważniejsze że większego uszczerbku na zdrowiu nie ma a maszne napewno poskładasz, wracaj do zdrowia szybko

pzdr

Gustlik - 2008-09-24, 21:58

micek napisał/a:
najważniejsze że większego uszczerbku na zdrowiu nie ma a maszne napewno poskładasz, wracaj do zdrowia szybko

pzdr


Dokładnie :) :piwo:

saska251 - 2008-10-02, 14:56

heja.

udało mi sie w końcu sciagnąc z telefonu fotki nogi :lol:

te dwie długe rany zszywane, to sie lekarze musieli dostać do środka, żeby mi wsadzić jakąś płytkę i śruby.
nie widać natomiast tego miejsca, gdzie mi kość wyszła.


wczoraj sie jeszcze okazało, że mam puknięte drugie kolano

Poszy150 - 2008-10-02, 15:03

uuu, prawie jak noga frankensteina :P Ale wszystko ma swoje dobre strony, podobno laski lecą na facetów z bliznami :D :P
Gustlik - 2008-10-02, 15:15

nieźle zmasakrowana :lol: Zdrowiej szybko :piwo:
Mieczko$ - 2008-10-02, 15:36

Ja pierdzielę, spora ta rana. Zdrowiej szybko :!:
bary251 - 2008-10-02, 15:54

dobrze ze nogi nie śmierdzą ci przez fotke;]]]] strasznie to wyglonda zdrowiej szybko pozdrawiam
saska251 - 2008-10-03, 20:59

mam fotki z rengena :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group