To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Motocykle inne - co wybarć husqvarana czy ktm??

saska251 - 2008-11-22, 20:46

kupuj KTMa. nie kupuje sie motoru, o którym wszyscy myślą że jest kosiarką (husqvarna) :lol:
Krzyż - 2008-11-22, 23:04

Na poczatek polecam 4t, husqa bardzo dobrze sprawdza sie w terenie, mozna niezle poszalec, szczegolnie ze jest to bardzo elastyczny motocykl.
Natomiast nie polecam tego modelu z takim rocznikiem, wszystkie modele sprzed 99roku nie byly wyposazone w pompke oleju, starsze modele po prostu sie zacieraly.
Co do 2t to nie mysl ze bedzie mniej remontow niz 4t :)

Ja bym poszukal huski nowszej, masz dobrego 4t na teren... przy doplacie dokupujesz kola i masz tez swietna zabawe po asfalcie ;)

szakul123 - 2008-11-23, 08:22

no ale jak się dbało to się nie zacierały hyba
hubertbaran - 2008-11-23, 09:40

Jesli to prawda to smarowanie rozbryzgowe w takim motocyklu to nie jest dobry pomysł.
szakul123 - 2008-11-24, 19:15

http://allegro.pl/item490...s_volcross.html
zna może ktoś ten motocykl szukałem do niego części ale nie mogłem nic znaleść

jebohim - 2008-11-25, 14:15

Ciężko do tego modelu ZNALEŹĆ coś, zwłaszcza w rozsądnych cenach.
Można kupić całą ramę i kombinować z innym silnikiem, bo tak to wątpliwa inwestycja..
Pisałem Ci wcześniej za czym się oglądać, jeżeli nie chce sie dużo wydać.
Dobrym kompromisem jest kupno CZ crossowej, przerobić na membrane i śmigać : ).

szakul123 - 2008-11-27, 20:09

a więc tak z naprawami nie powinno być dużych problemów mam znajomego machanika a ja też troszke się tam znam i posiadam do tego nażędzia . przeglądałem wykres oddawania mocy z serwisówki z husqvarny te 410. przy 3k. obrotów silnik posiada około 30 KM więc na taką moc obroty nie są duże moc max jest osiągalna w granicach 7k. obrotów. tak więc trwałość silnika powinna być dosyć duża a ja jako jeszcze nie wytrawny jeźzca nie będę wykożystywał pełnej mocy. dr,xt itd... raczej odpadają 1. są zleksza stare 2.wyglądają ociężale 3. są zleksza ciężkie a tak na marginesie to mi się trochę nie podobają.
Krzyż - 2008-11-28, 01:18

hmm... to szukasz motocykla w teren czy na wystawe?
Nie wiem ile jezdziles na tych maszynach ale eliminujac DR mnie powaliles na kolana,
Jest to jeden z najlepszych motocykli dla poczatkujacych i srednio zaawansowanych, silniki sa bezawaryjne, sa naprawde wytrzymale, troche ciezsze od nowych ale... z reszta co ci bede tlumaczyl, skoro nie chcesz to pewnie dobrze wiesz czemu.
Znakomitym potwierdzeniem jest ich cena, DR chodza po 5k i wyzej, dlaczego? juz napisalem
Nie kupuj potwora bo nie zapanujesz nad nim, bedziesz bawil sie manetka i tyle, kup cos jak 4t 250-350, nie wykorzystasz mocy i tak jaka daje taki motocykl, tak jak napisales wyzej

Xargo - 2008-11-28, 12:00

Koledzy mają rację. Sam śmigam od czasu do czasu w terenie afryką czyli CIĘŻKIM enduro (wazy prawie 240kg w stanie do jazdy) i 50 koni które ona posiada to w teren aż nadto, bo nie jest łatwo ją opanować. Jestem pewien że potwór o podobnej mocy i dużo mniejszej masie będzie dla początkującego nie do okiełznania. Na twoim miejscu szukał bym właśnie dr'ki. A i jeszcze jedno - nie patrz na wygląd bo i tak w terenie szybko się zniszczy. Podstawa to zdrowy silnik i zawieszenie!
szakul123 - 2008-12-08, 16:29

a więc tak husqvarna juz sprzedał koleś przemyślałem sprawę. i postanowiłem kupić cz cross tylko ze względu na utrzymanie bo jest dużo tańsze niż japonia no i teraz mam pytanie co jest lepsze 250 czy 380??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group