To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usprawnienia/modyfikacje & akcesoria - PRZECZYTAJ TO ZANIM COKLOWIEK NAPISZESZ!

micek - 2004-10-07, 21:27
Temat postu: PRZECZYTAJ TO ZANIM COKLOWIEK NAPISZESZ!
Witam, doczekaliśmy się działu Usprawnienia i modyfikacje naszych maszyn. O co tu chodzi? Otóż chodzi o to żeby podzielić się swoimi innowacjami zastosowanymi w Naszym motocyklu.

Temat powinien być zatytuowany zwięźle i na temat, w samym temacie powinien znaleźć się sensowny opis (po co? jak? ile $$ ? ew. poziom trudności wykonania) wskazane są jakieś zdjęcia.

KATEGORYCZNIE ZABRANIA SIĘ:
umieszczania opisów których nie jesteśmy autorami bez zgody ich właściela. Najlepiej samemu opisać daną modyfikacje, dotego porobić fotki i nie będzie żadnych problemów.


Pozdrawiam
Administrator

Budzik-WGR - 2004-10-07, 21:51

Dokladnie!! Za Róznego rodzaju glupoty i przegiecia bedą OSTRZERZENIA!! Co jest skutkiem kilku ostrzerzen sami powinniscie wiedziec!

NASTALY CIEZKIE CZASY NA TYM FORUM! :twisted: Trudno nie upieliscie dotrzymac porządku i ładu na forum to trudno.....sam sie tym zajme!!!

Pozdrawiam Veteranos! :mrgreen:

Miki1406 - 2004-10-08, 20:49
Temat postu: Co najpierw...
Mam tylko jedną radę dla przyszłych ulepszaczy :D . Ja rezygnując z tuningu, pieniądze zainwestowałem w rejestrację mojego moto. I powiem wam że bardziej cieszy mnie biała tabliczka z tyłu i OC w dokumentach niż jaka kolwiek przeróbka. Ale jak ktoś coś chce coś przerobić to niech zacznie od puszki bezpieczników. Z orginalną są same problemy. Jak wam siądzie ładowanie to patrzcie najpierw na to...
BogusPB - 2004-10-09, 00:00

Tak tak, skrzynka (nie puszka :) ) bezpiaczkików, kostki, oraz konektroki to połowa problemów z za słabym ładowaniem itd.

Ja polecam jeszcze dla wytrawałych, zmianę cąłego oprzewodowania na 2x wieksze śrendice przwodów.

Sam niebawe mam zamiar w swojej to zrobić.

PS. Nie rozumiem wypowiedzi Veteranosa, mam wrażenie że odpisał na jakis inny temat.

Budzik-WGR - 2004-10-09, 12:41

To jest poto rzbys Bogus nie pislał GLUPOT tam gdzie są one nie potrzebne!! I zebys wiedział co za nie grozi!!!

Pozdro! :mrgreen:

Manick - 2005-07-09, 15:35

No to ja juz przeczytalem. Co do tej srzyni z bezpiecznikami to wystarczy nalezyta konserwacja i jest cacy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group