To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Nadwozie/podwozie - krzywa felga

cichondo - 2009-06-26, 21:26
Temat postu: krzywa felga
siema mam pytanie czy wiecie jak wyprostować felge w Mz
na boki nie chodzi ale jest lekkie jajo bo trzesie lekko co z tym zrobić czy da się to jakoś nacentrowac
pozdro

Wietrzanin - 2009-06-26, 21:33
Temat postu: r
wiesz zalezy jakie bicie boczne czy gora dol oba sa grozne przy duzych predkosciach dobry gosc do cenrtrowania kol ci zrobi ale przy szybszej jezdzie mozesz czuc lekkie wibracje duzo tez zalezy od zalozenia opony jezeli chcesz sprzedam ci felge sama aluminiowa 18 wypolerowana niema bicia
ale musisz szukac dobrego goscia co centruej kolka to podstawa inaczej nic ci nei pomoze
dodam ze aluminium idzie wyprostwoac wyprowadzic ale trzeba to umiec ja kilka prostowalem felg ale idealu niezrobisz ale zawsze polepszysz 2 krotnie pamietaj neiwolno grzac aluminium felgi nie w domowych warunkach
pzdr

cichondo - 2009-06-26, 21:38

bicie pionowe sprobuje wyprostowac a jakby co to ile za tą felgę i czy to fela na tarczę?
pozdro

adams - 2009-06-26, 22:47

hmm... jak je chcesz wyprostowac mlotkiem walic w miejsce bicia;)? kup sobie kilka piwek i siadz do centrowania.jest duzo opisow jak nacentrowac kolo z biciem bocznym i gornym nie jest to takie trudne tylko za pierwszym razem pochnonie Ci to troche czasu ale jest to wykonalne jak najbardziej.chyba ze felga jest konkretnie walnieta to moze byc problem
Wietrzanin - 2009-06-27, 21:05
Temat postu: felga
mysle ze za 35 zl ci sprzedam chyba ze jest warta wiecej ,ale orginal mam 18 aluminiowa wypolerowana pod tarcze polecam!!!!
Mycek123 - 2015-03-27, 20:45

Panowie jak myślicie da się jeszcze to wyprostować czy już kupa?

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

kamil23 - 2015-03-27, 22:53

Na wideo widać że bardziej jest pogięty rant felgi , jeśli uda ci się go wyprostować to centrowanie powinno pomóc :)
motoman125 - 2015-06-30, 19:36

Kolego, umieść motocykl na stopce centralnej. Zakręć przednim kołem i zobacz czy nie hamuje koło w jednym miejscu. U mnie tak właśnie jest i kiedy hamuję przednim hamulcem wtedy kierownica bije.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group