To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Umawianie się i propozycję wyjazdów - MZ ES Trophy z Wózkiem Bocznym... ILE NAS?????

Toma - 2005-10-07, 19:58
Temat postu: MZ ES Trophy z Wózkiem Bocznym... ILE NAS?????
witka!
jestem ciekaw ilu jest posiadaczy zaprzegu MZ ES Jaskóły i Tropa z wózkiem bocznym ?!?!?!?
Dajcie sygnała !!!
Sidecar Rulezzzz :D

lukasz - 2005-10-07, 23:05

Byłem szczęścliwym posiadaczem Trpika z wóżkiem :) , niestety nie mam zadnego zdjęcia na kompie, tylko takie normalne. Ale maszyna była naprawde piekna (kremowo-czerwona). Niestety ja sprzedałem.
Toma - 2005-10-08, 15:06

witka!
tak z czystej "babskiej" :) ciekawości : miałeś oryginalny hamulec przy wózku bocznym ????

lukasz - 2005-10-08, 19:04

No niestety nie miałem, ale była mozliwośc zrobienia. W tygodniu zeskanuje fotke "zaprzęgu" to zapodam.
edwin.sk - 2005-10-09, 09:18

toma a ty przypadkiem nie byłeś w tym roku na zlocie w siedlcach?? motocykle by pasowały... borek miał trophy z koszem ...ino z velorexem....
Toma - 2005-10-09, 09:52

ave!
hehe .........jaki ten świat mały ;) byłem w Siedlacach u Gryfów - było kilka Tropów 8) ja byłem CBkiem !!! stał w parku maszyn obok Diversiona - obydwa sprzety na ślaskich rejestracjach . Jakim Bikiem przytargałeś ???? moze jakieś pifo żeśmy walneli przy ognichu ??!?!?!?

edwin.sk - 2005-10-09, 10:01

no stary troche zdań przy ognisku wymieniliśmy:D przyjechałem oczywiście tropkiem ten najładniejszy:P stał obok reszty tropików:D ten świat naprawdę jest mały masz może zdjecia swojego ets-a? mi jeszcze nie udało się kupić ale chęci jeszcze nie wygasły(stoi 2km od domu)

pozdrawiam
edwin

Toma - 2005-10-09, 16:51

je moc!!! moze jeszcze kiedyś sie spotkamy przy piwku :) ???? mam fociorki z dnia zakupu ETSa i kilka z remontu zapodaj maila to podeśle. Obecnie stoi na "kołkach" jestem na etapie przeplatania szprych , tylko szukam jeszcze w miare taniego żródła bo na giełdzie gość mnie zabił ceną :twisted: . Super ze dalej Cie trzyma z tym sprzetem , trafił by w dobre rece :D - szkoda zeby sie gdzieś zmarnował - walcz - bede trzymał kciuki !
pozdro

edwin.sk - 2005-10-10, 08:44

edwin.sk@wp.pl

a za komplet nowych szprych tylko że do kół 16 ojciec zapłacił ostatnio 50 kilka złotych...

pozdrawiam
edwin

lukasz - 2005-10-17, 18:21

No to obiecana fotka mojego (byłego) tropika z wózkiem
http://www.bikepics.com/pictures/449456/

hubertbaran - 2005-10-17, 18:36

mam kilka pytań :)
1. Co to jest velorex
2. do mz st można dokupić wuzek:>
3. Masz jakieś czesci do ets:>

Toma - 2005-10-17, 19:09

Witka!
1 . Velorex to wózek boczny dedykowany do Jawy , ale nie tylko jak taki miałem 2 razy zamontowany do Hondy podczas wyprawy na Elefantentreffen . Na zachodzie powastał nowy trend i velorexy są adoptowane do wszelakiego rodzaju bików , a to dlatego że jest to jeden z najlżeszych wózków bocznych . Velorex to także zabytkowy pojazd trzykołowy z silnikiem Jawy 250 .
2 . Superelastiki - wózki boczne były dedykowane do wszystkich modeli MZ 250 począwszy od ES/2 do ETZ , do wcześniejszego modelu "Jaskółki " przeznaczony był Stoye .
3.Nie posiadam na sprzedaż cześci do ETS , ale jeśli brakuje Ci jakiś charakterystycznych tylko dla tego modelu to poszukiwania w Polsce soboie odpuść , wątpie ze coś znajdziesz . Polecam za to ebay.de , choć ceny czasem mogą zwalić z nóg , przykładowo : licytowałem ostatnio bak : ostateczna cena 110Euro ...........

[ Dodano: 2005-10-17, 19:15 ]
Lukasz ! Honor !! Zacny sprzęt !! :)
szkoda ze poszedł w odstawkę .......... mam nadziej ze w dobre ręce :?: :!:

lukasz - 2005-10-17, 19:49

Dzięki :) , no sprzet zacny i troche szkoda (miałem jeszcze do wózka szybe, ale pasazerowie woleli bez). Zapewniam Cie, ze poszedł w dobre ręce bo w złe napewno bym nie oddał :) .
Toma - 2006-06-29, 08:18

kurde pół roku mineło i żadnego wiecej zaprzegu w Klubie ??? :evil:
Stojo - 2006-06-29, 08:34

ja sie przymierzam do jakiegoś zaprzegu z mz ale w polsce ciężko coś dostać, kupiłem książkę "motocykle MZ" wkł i tam są fajne maszyny pokazane, wszedłem na www.mobile.de
i ceny zaprzęgów mnie powaliły ceny mz z koszami zaczynają się od 1.120 euro
mz 251 z koszem (rarytas dla mnie) 1.500 euro :-( szkoda że tak drogo (najbardziej podobał mi się zespół Muz Voyager ale on kosztował 4.670 euro)

tjakubo - 2006-07-04, 02:04

Witam
Ja jestem szczęśliwym posiadaczem ES 250/2 z wózkiem Superelastik cały zaprzęg z 69 roku, piszę cały bo motor i wózek kupiłem oddzielnie. Jak komuś zależy to mogę kilka fotek dodać.

Toma - 2006-07-04, 05:31

Cytat:
Witam
Ja jestem szczęśliwym posiadaczem ES 250/2 z wózkiem Superelastik cały zaprzęg z 69 roku, piszę cały bo motor i wózek kupiłem oddzielnie. Jak komuś zależy to mogę kilka fotek dodać.


ave!
no chwal sie człowieku :!: :!: chwal :!: :!: dawaj fociory i opis

Plonek - 2006-07-04, 21:38

coby nie zależało :mrgreen: zalezy, podłączam się pod prośbę Tomy
tjakubo - 2006-07-05, 00:44

Nie mam możliwości zrobić zdjęć lepszej jakości więc to powinno wystarczyć (mogę jedynie więcej zrobić). Nie mam również zdolności do robienia zdjęć a i aparat mi nie pomaga więc proszę się nie śmiać z ujęć. Motor jest w większości w oryginale (nawet większość chromów bardzo dobrze się trzyma), niestety siedzenie kierowcy nie wytrzymało naporu poprzednich właścicieli i było rozprute, a co do wózka to pokrowiec i siedzenie jest dorobione przeze mnie a dokładniej przez tapicera (no i zagłówek pochodzi od innego pojazdu zgadnijcie z jakiego?), co do reszty to chyba jest oryginalna. Jak by ktoś miał na sprzedaż szybę do wózka to byłbym zainteresowany i proszę o kontakt.
wojciech944 - 2006-07-05, 01:13

wyprowadź na słońce, i wtedy zrób fotki, bo jest, naprawde na co popatrzeć :-D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group