To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Elektryka/elektronika - Świeca - jaką stosować? - MZ

Marcin W. - 2013-02-24, 14:55

arlamir, jest gdzieś temat dawał tam katalog świec z tej firmy możesz tam odczytać jaką zaleca się do mz :piwo:

[ Dodano: 2013-02-24, 14:57 ]
http://forum.mz-klub.pl/viewtopic.php?p=272834

arlamir - 2013-02-24, 16:12

Ale nie ma nic nt DENSO TWIN TIP (TT) dlatego kontynuuję wątek.
Zuh - 2017-06-02, 13:45

Dopisze do tematu.
Zerwałem gwint w głowicy i wkręciłem tulejkę. Tulejka jest tak zrobiona że świeca z krótkim gwintem jest schowana. A świeca z długim gwintem pasuje idealnie. Elektroda jest na tej samej wysokości na jakiej była elektroda z krótkim gwintem przed regeneracją głowicy.
Jeździłem na świecy iskra 85 i 95 i nie było żadnych problemów. Teraz szukam odpowiednika tych świec ale z długim gwintem. Co możecie mi polecić?

Tigre - 2017-06-02, 14:18

Zuh napisał/a:
Dopisze do tematu.
Zerwałem gwint w głowicy i wkręciłem tulejkę. Tulejka jest tak zrobiona że świeca z krótkim gwintem jest schowana. A świeca z długim gwintem pasuje idealnie. Elektroda jest na tej samej wysokości na jakiej była elektroda z krótkim gwintem przed regeneracją głowicy.
Jeździłem na świecy iskra 85 i 95 i nie było żadnych problemów. Teraz szukam odpowiednika tych świec ale z długim gwintem. Co możecie mi polecić?
\
Iskra FE85PS powinna dać radę - najlepiej jej wersja U19 ( kształt elektrody bocznej w formie litery U ) można też spróbować wersji do zasilania gazem - powinna wytrzymywać większe wahania temperatur.

Zuh - 2017-06-02, 22:15

Dzięki za odpowiedź.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group