To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Gadżety - eMZetkowicz - Naklejki...itp

eMZetkowicz - 2005-11-10, 11:38
Temat postu: eMZetkowicz - Naklejki...itp
Witam serdecznie!!

Na wstepie pragnę przeprosić wszytskich klubowiczów za moją długa nieobecność na forum, niestety tak się złożyło że nie było mnie na miejscu i nie miałęm dostepu do internetu, kumpel tylko miał sprawdzać co sie na forum dzieje i dziekuje mu serdecznie ze poszedł kilka razy do faceta z poligrafii i w koncu mam w domu naklejki, zrobił ich wiecej niz trzeba bylo bo sie tłumaczył ze "tak mu wyszło" oczywiscie policzył tez wiecej, ale to juz mój problem... Klubowicze jednak nie będa stratni i kadżdy powinien byc zadowolony :)

Naklejki są już w kopertach, wczoraj wieczorem pakowałem wszystko i dzis postaram sie je wysłać, jednoczesnie jeszcze raz przepraszam, że tak sie ciagneło ale uwierzcie wina nie leży do końca po mojej stronie, niektórzy mogli pomysleć ze zwiałem z kasą i aż mi sie głupio robi bo chciałem zrobić coś dla klubu i zrobie to do końca, choć troche potrwa...

Widze tak na pierwszy rzut oka że na forum przybyło troche osób, zrobił sie tez mały bałagan, powtarzają się lakoniczne pytania bo ktoś zamiast zainwestować w swoją wiedze skoro już ma zamiar jeździć na motocyklu i wypadało by wiedziec coś o jego budowie, to tylko pyta po kilka razy o to samo... Nie chce nikomu ubliżać, na forum jest też wiele osób które świetnie sie znają na rzeczy i doradzą bo po to forum jest, ale sami wiecie że czasem nie jest tak różowo...

Jak będę mial więcej wolnego czasu to nadgonie troche z forum, a na mnie pewnie i tak wszyscy będą narzekać :| Moja maszyna stoi w garażu, już czasu na jazde zwłaszcza przez pogode nie będę miał, ale boje się czegoś gorszego... Potrzeba mi bardzo gotówki, z drugiej strony mysle sobie jak móglbym ją sprzedać, przecież to niedorzeczne... Takie jest czasem okrutne życie... Ale myśle że wyjde z problemów...

maeko - 2005-11-10, 14:48

eMZetkowicz, witam, a jużmysleliśmy ze coś się z Tobą stało :) Witam Witam Nie zapomnij o tych naklejeczkach Pozdro
eMZetkowicz - 2005-11-10, 17:14

Naklejki zostały wysłane przed 30 minutami. W przyszłym tygodniu pojawią się u następujących klubowiczów:

Nycha
MARIUSZWESOŁY
adamplusnet
Krzych_Olsztyn
OlseN
chudy
micek
center
X-Man
bartas
tadeusz
burger
maeko

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za cierpliwość :)

SAke - 2005-11-10, 18:32

Siema eMZetkowicz, Brakowało mi twoich elektronicznych rad ;) (Nie jestem Lizusem!) Ale teraz mysle ze wszystko nadrobisz... :mrgreen:
OlseN - 2005-11-10, 19:37

Nasz "wieszcz" klubowy wrócił.
MARIUSZWESOLY - 2005-11-10, 20:26

ojejku a ja mz sprzedałem hm nakleje na yamahe
maeko - 2005-11-11, 20:56

Cieszę sie zę do mnie naklejki posżły :) mimo ostatniego miejsca :D Pozdro
Muszka - 2005-11-13, 21:08
Temat postu: eMzetkowicz-Naklejki
Witam
Jak masz jeszcze naklejki Klubowe, to ja piszę się na dwie. Muszka

michal003 - 2006-06-23, 13:15

są jeszcze jakies naklejki ?? i jak one wyglądają prosił bym o wzór
eMZetkowicz - 2006-06-23, 13:44

Naklejek już dawno dawno niema, może skoro mamy nowe logo zastanowie się nad załatwienem nowej partii, w sprawie innych gadzetów klubowtch pytajcie micka(kubki, koszulki). Logo na naklejkach było starm okrągłym logiem, obecnie jakby miały być nowe to już rzecz jasna z nowym.

Pozdrawiam!!

I pamiętajcie jak są naklejki to sie je bierze :-) Potem jest tak właśnie że jak mi sie wszystkie rozejdą to dopiero ludzie pytają :-)

czarnuch - 2006-07-08, 20:12

Ja bym kurczę też taką naklejkę nabył,na znak solidarności.
TYlko nie krzycz eMZetkowicz, bo dołączyłem do was dopiero niedawno.

kudziu - 2006-07-16, 20:03

cześć
ja też chce taką naklejke
co trzeba zrobić rzeby dostać?

Peterek - 2006-08-24, 11:43

kurde...dlugo tu nie zagladalem /bo nie mialem kompa / i nie jestem w temacie...ale widze ze ktos mial dobry pomysl :) jakbyscie mysleli cos jeszcze z tymi naklejkami to ja poprosze 2szt.
pzdr.

MotoPiotrek - 2006-09-01, 18:17

Ja tez bym był chetny na jedną :roll:
Qba - 2006-09-01, 19:55

eMZetkowicz napisał/a:
I pamiętajcie jak są naklejki to sie je bierze Potem jest tak właśnie że jak mi sie wszystkie rozejdą to dopiero ludzie pytają

No właśnie sie zaczyna. Ale naklejek już chyba nie ma od dawna.

Allu - 2006-09-01, 20:08

Każdy byłby chętny a jak przyjdzie co do czego to nie ma nikogo !!! Mamy przykład z kamizelkami !
czarnuch - 2006-09-01, 22:33

Allu napisał/a:
Każdy byłby chętny a jak przyjdzie co do czego to nie ma nikogo !!! Mamy przykład z kamizelkami !




o przepraszam,ja kamizelkę zmówiłem-dogadałem się z williamem.

Peterek - 2006-09-02, 13:43

Allu napisał/a:
Każdy byłby chętny a jak przyjdzie co do czego to nie ma nikogo !!! Mamy przykład z kamizelkami !


zapoznaj sie z lista osob ktore juz wplacily na kamizelki zanim zaczniesz kogos z gory oceniac

Qba - 2006-09-02, 13:48

Peterek, i inni spokój to jest temat o naklejkach a nie o kłótni, z kamizalkami coś się chyba ruszyło ale kilka dni temu było 3 osoby stąd ten osąd, bez OT
Allu - 2006-09-02, 13:50

No super strasznie się ruszyło aż jedna osoba wpłaciła od tamtego czasu ... :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group