To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

4 koła - Przerywanie silnika na LPG sekwencja, Lanos 1,4

Gustlik - 2010-03-05, 13:44
Temat postu: Przerywanie silnika na LPG sekwencja, Lanos 1,4
Witam, mam taki problem z lanosikiem na sekwencji, otóż jadąc na niższych obrotach na gazie samochód przerywa i nie ma za bardzo siły lecz na benzynie idzie normalnie, moc powraca i jedzie sie super. Zmieniane były swiece i przewody lecz to nic nie dało.
Co mogło sie stac? :piwo:

mczmok - 2010-03-05, 13:59

Miałem tak w Lanosie 1.5 pomogła jedynie wymiana kabli na oryginalne takie jak fabryka montuje - żadne inne się nie sprawdziły :cry:
Gustlik - 2010-03-05, 14:09

mczmok, a wiesz może gdzie można takie nabyć ? :smile:
DymekW15 - 2010-03-05, 14:45

ja w swojim volvo mialem podobnie tez na sekwencji to pomogla wymiana swiec :piwo:
kosior30 - 2010-03-06, 01:40

Dokładnie też jestem takiego samego zdania. Ja miałem taki sam problem w golfie, regulowałem w kółko gaz i ni chu chu nic nie dawało. Zmieniłem świece na inne i problem zniknął, lecz nie do końca. Na zimnym silniku było ok, ale jak się porządnie rozgrzał, to tak samo przerywał - miały po prostu niewłaściwą ciepłotę. Zmieniłem na dedykowane i jak ręką odjął. Silnik na LPG jest bardzo czuły na najdrobniejsze problemy z zapłonem i przede wszystkim tu trzeba szukać rozwiązania.
DymekW15 - 2010-03-06, 10:58

dokladnie kosior30 na lpg musisz miec najlepsze swiece ja najpierw kupilem ngk ale niechodzil na nich dobrze kupilem orginalne volvo i jak reka odjal :piwo:
mczmok - 2010-03-06, 13:26

Gustlik napisał/a:
mczmok, a wiesz może gdzie można takie nabyć ? :smile:

W lanosie jeżdżę na NGK dobrze pracują w tym aucie - oryginalne kable allegro szukaj: stosowane na pierwszy montaż do lanos .
Próbowałem przed oryginalnymi 2 rodzaje kabli zawsze taki sam efekt mimo tego że w sprzedający twierdził iż sa do gazu....

Gustlik - 2010-03-07, 22:56

Dobra, jeszcze tylko mi powiedzcie jakie powinny mieć ciepłotę swiece w Lanosie 1,4 8V 2004r. :razz:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group