To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Kwestie około podróżne - Pokrowiec motocyklowy

Gregi 233 - 2010-04-05, 22:45
Temat postu: Pokrowiec motocyklowy
Witam wszystkich i zwracam sie z prosba o pomoc w doborze pokrowca na motocykl. Obecnie moj sprzet stoi pod chmura .Pamietam że ktorys z chlopakow z forum miał na zlocie w Garbatce Letnisko pokrowiec firmy oxford odezwij sie:) :piwo:
Prosze o rade poniewaz te co widze na allegro nie zdaja egzaminu

lukaszek085 - 2010-04-05, 23:07

Nie wiem jaki jest naprawde ale z tego co widac na zdjeciu wyglada na solidny i dobrze wykonany ;d ja bym brał choc kosztuje dosc sporo około 70 zł :piwo:
bery125 - 2010-04-05, 23:20

W garbatce nie byłem ale mam pokrowiec oxford i nie polecam. Przy ostrożnym użytkowaniu pokrowiec na jeden sezon, góra dwa bo łatwo się targa.
kosior30 - 2010-04-06, 02:09

Ja też mam oxforda od roku i szczerze mówiąc nie narzekam. Nie ma żadnych, nawet najmniejszych śladów przetarć, a jest naprawdę szczelny. Kiedyś zostawiłem etkę pod kołderką na dość dużej ulewie, to na pokrowcu stworzył się dołek, w którym stało jakieś 5cm wody, a od spodu kanapa pozostała sucha. No i przede wszystkim - cena jest przystępna. Moim zdaniem jeśli traktujesz go jak należy, to jest to pokrowiec na lata :piwo:
Ppeterek - 2010-04-06, 08:35

Grzesiek,
pokrowiec musi być przewiewny i nie gumowy. Ja na allegro kupiłem jak mi się wydaje dobry. Przyjedź do mnie to oglądniesz przymierzysz na Etkę i wszystko będziesz wiedział :smile:

pozdro

ps. Najpierw zadzwoń, żebym w domu był :grin:
No i pochwalisz się moto :cool:

kosior30 - 2010-04-07, 00:10

Ppeterek napisał/a:
Grzesiek,
pokrowiec musi być przewiewny


Ja po prostu nigdy nie wiążę tych dolnych pasków - od spodu powietrze ma dostęp :) A gumy ściągacza są na tyle silne, że nic nie podwieje - no chyba żeby twister się zjawił :mrgreen: Ale wtedy na pewno MZ bym na dworze nie zostawił, przynajmniej nie samej :lol:

jedrek1000f - 2010-04-08, 18:49
Temat postu: Re: Pokrowiec motocyklowy
Gregi 233 napisał/a:
Witam wszystkich i zwracam sie z prosba o pomoc w doborze pokrowca na motocykl. Obecnie moj sprzet stoi pod chmura .Pamietam że ktorys z chlopakow z forum miał na zlocie w Garbatce Letnisko pokrowiec firmy oxford odezwij sie:) :piwo:
Prosze o rade poniewaz te co widze na allegro nie zdaja egzaminu

hoł hoł hoł :!: :!: :!: jeśli chodzi o Garbatke i pokrowiec Oxforda w srebrnym kolorku to prawdopodobnie na 99% chodzi o mnie mam go mniej lub więcej ponad 5 lat i nigdy mi nie przemókł i nigdy go nie zwiało nawet nie zapinam paska u dołu dodatkowo na lusterkach ma dwa sprytnie schowane tzw wywietszniki podobno oddychający ale nigdy przez niego oddychać nie próbowałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: rosy pod nim na motocyklu też nie stwierdziłem i zawsze go zabieram jak gdzieś jade na jakąś impreze jak na razie nie ma śladu zużycia jest troche grubszy więc zajmuje troche miejsca ale jak pomyślisz to da sie tak złożyć że zajmie nie dużo miejsca a jak chces to możesz obejżeć go na nadchodzącym zlocie MZ-klubu

Gregi 233 - 2010-04-09, 00:10
Temat postu: Re: Pokrowiec motocyklowy
jedrek1000f napisał/a:
Gregi 233 napisał/a:
Witam wszystkich i zwracam sie z prosba o pomoc w doborze pokrowca na motocykl. Obecnie moj sprzet stoi pod chmura .Pamietam że ktorys z chlopakow z forum miał na zlocie w Garbatce Letnisko pokrowiec firmy oxford odezwij sie:) :piwo:
Prosze o rade poniewaz te co widze na allegro nie zdaja egzaminu

hoł hoł hoł :!: :!: :!: jeśli chodzi o Garbatke i pokrowiec Oxforda w srebrnym kolorku to prawdopodobnie na 99% chodzi o mnie mam go mniej lub więcej ponad 5 lat i nigdy mi nie przemókł i nigdy go nie zwiało nawet nie zapinam paska u dołu dodatkowo na lusterkach ma dwa sprytnie schowane tzw wywietszniki podobno oddychający ale nigdy przez niego oddychać nie próbowałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: rosy pod nim na motocyklu też nie stwierdziłem i zawsze go zabieram jak gdzieś jade na jakąś impreze jak na razie nie ma śladu zużycia jest troche grubszy więc zajmuje troche miejsca ale jak pomyślisz to da sie tak złożyć że zajmie nie dużo miejsca a jak chces to możesz obejżeć go na nadchodzącym zlocie MZ-klubu

Zgadza sie Jędruś :piwo: o tobie mowa :lol: Duzo za niego zaplaciles ?????

motomaciey - 2010-04-09, 00:42

Ja mam pokrowiec oxforda 1,5 roku i nie narzekam. Całą zimę motor stał na dworze, kapało na niego z dachu a gdy ściągnąłem pokrowiec to lud od niego sam odpadł (trzymał tylko trochę na szwach) a moto wyglądało jak by dopiero co wyjechało z garażu. Polecam bo to dobry jakościowo wyrób. Ja mam rozmiar XL na Hondę, taki dostaniesz za 60-70zł. Jestem z niego zadowolony, planuję zakup jeszcze jednego na mniejsze moto :cool:
jedrek1000f - 2010-04-09, 16:51
Temat postu: Re: Pokrowiec motocyklowy
Gregi 233 napisał/a:

Zgadza sie Jędruś :piwo: o tobie mowa :lol: Duzo za niego zaplaciles ?????

wiesz co zabij mnie :kowboy: a nie pamiętam na dodatek kupowałem wtedy torbe na zbiornik też Oxforda :okok: taką niebieską może widziałeś na do datek sprzedawała mi kumpela :piwo: poznana gdzieś na imprezie :yeah: więc powspominaliśmy sobie co nieco o dawnych czasach :oczy: i dała mi rabat :piwo: :mrgreen: a plandeke przymieżałem do motocykla jeszcze mi pomagała przy pomiarze :oczy: zresztą ona też taką samą miała :sciana: popatrze może jeszcze gdzieś mam jakieś wieści o tej plandece ale naprawde warta była swej ceny :piwo: i nie rysuje lakieru :piwo: ale z tego co kiedyś patrzyłem to te plandeki Oxforda staniały :piwo:

kosior30 - 2010-04-10, 00:12
Temat postu: Re: Pokrowiec motocyklowy
jedrek1000f napisał/a:
na do datek sprzedawała mi kumpela :piwo: poznana gdzieś na imprezie :yeah: więc powspominaliśmy sobie co nieco o dawnych czasach :oczy: i dała mi rabat :piwo: :mrgreen: a plandeke przymieżałem do motocykla jeszcze mi pomagała przy pomiarze :oczy:


Heh, impreza, rabat...skoro jeszcze mierzyła, to ja już się domyślam co to za znajomość :mrgreen: :mrgreen: :piwo: :piwo:

jedrek1000f - 2010-04-12, 10:25
Temat postu: Re: Pokrowiec motocyklowy
kosior30 napisał/a:

Heh, impreza, rabat...skoro jeszcze mierzyła, to ja już się domyślam co to za znajomość :mrgreen: :mrgreen: :piwo: :piwo:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hmm... naprawde fajowa z niej dupcia :yeah: ale cóż panie kolego :piwo: w życiu piękne są tylko chwile :czytaj: :mrgreen:

kosior30 - 2010-04-13, 09:50

Więc niech ta chwilaaa trwwaaaaa :spam:
jedrek1000f - 2010-04-13, 09:56

hmm... bo życie to nie jest bajka .... :szczena: :kowboy: :dziadek: :czytaj: :yeah: :DD :oczy: :mrgreen:
BeerfaN - 2010-05-24, 15:15

Panowie, jaki rozmiar oxforda pasuje ma etz250? L wysraczy czy trzeba się na XL szarpnąć?
jedrek1000f - 2010-05-25, 19:22

Najlepiej jak byś zapodał priva do GREGIEGO on powinien ci coś poradzić w tej sprawie bo chciał pokrowiec OXFORDA na swoją MZ-ę zresztą specjalnie dla niego wziołem go do Częstochowy na rozpoczęcie zeby sobie pokukał i pomacał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :piwo:
willyskiper - 2010-05-25, 19:40
Temat postu: OXFORD rozmiar ;)
To może Chłopaki, jeśli macie doświadczenia z pokrowcami OXFORDA, dobranymi do swoich MZtek, to podajcie jakie rozmiary kupiliście :grin: Ja niestety nie mam moto aktualnie w garażu to nie mogę pomierzyć, który by pasował M (190x85x145 cm) czy L (220x104x147 cm), bo XL (250x124x150 cm) chyba będzie za duże :wink: :piwo:
jedrek1000f - 2010-05-25, 19:51

Hmm... w dupe węża nie mam pojęcia ale ja mam na swoją lokomotywę chyba ten najwięksiejszy prawde mówiąc juz sam nie pamiętam zresztą pomagała mi w doborze moja przyjaciółka ona odrazu wiedziała jaki rozmiar bez problemu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :piwo: a tak na marginesie to ciekawe co tam uniej słychować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :piwo:
willyskiper - 2010-05-25, 20:00

Dzięki Jedrek za posta :grin: A swoją drogą widać że Ci ta znajoma zapadła glęboko w pamięci :cool: :cool: :cool:
jedrek1000f - 2010-05-26, 16:26

willyskiper napisał/a:
Dzięki Jedrek za posta :grin: A swoją drogą widać że Ci ta znajoma zapadła glęboko w pamięci :cool: :cool: :cool:


Spoko :arrow: nie być problema ja mieć kropelka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hmm... co do znajomej to BA :piwo: ale pewnie już pcha wózek :sciana: :mrgreen: chyba niestety komuś innemu :razz:
a z tym pokrowcem to wal jak w dym do Gregiego on ci wszystko zapoda :piwo:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group