To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usprawnienia/modyfikacje & akcesoria - Osłony Na Ręce

K@rolrider - 2006-01-14, 17:13
Temat postu: Osłony Na Ręce
HEY WSZYSTKIM
Zastanawiam się nad zakupem osłon na ręce te z ag-mot które sa tez w motorland ale chciał bym widziec jak one sie prezentują na MZ. Bo niewiem czy ładnie wygladaja po zakręceniu na kiere czy sa zwiezłe czy okropnie duże bo jeszcze miałem okazje kupic od kawasaki KMX 125 no i nie wiem.

Jśli możecie to dajcie fotki jak wyglądaja te osłonki za 14zł bo nie wiem które kupic jak beda małe te za 14zł kupie jak nie beda sie prezentowac to kupa. Prosze o zdjęcia
Dzięki i Pozdro

Mistrzu999 - 2006-01-14, 18:14

nie mam zdjęcia ale niewarzne jak sie prezetują wazne ze nie wieje tka zimnem w ręce bardzo przydatne sa polecem
PM2Z - 2006-01-15, 18:15

też mnie temat interesuje, ale nie chcę ich kupować w ciemno, też liczę, że ktoś rzuci link do jakiś fotek.
Mistrzu999 - masz coś takiego, czy tylko słyszałeś, że dobrze chroni dłonie przed zimnem, bo jestem ciekaw opinii z pierwszej ręki.

Allu - 2006-01-15, 18:18

http://www.bikepics.com/m...sztyn/87etz250/ - fotki Krzycha :D
PM2Z - 2006-01-16, 08:48

dzięki za fotki. właśnie klamka zapadła bo złożyłem zamówienie w ag-mocie, więc też będę takie miał. na ciepłe dni to chyba bardziej bajer niż cokolwiek innego, za to na te chłodniejsze powinno być jak znalazł. a wygląd? niczego sobie.

p.s. na większości tych zdjęć oba motorki stoją wkopane jednym kołem w ziemię. jak ktoś zna Krzycha osobiście to niech mu na urodziny kupi jakąś porządną centralkę :P

maeko - 2006-01-16, 23:55

dla Krzycha nie żadną centralke... Jemu porządną butelke ;) czystą :D
Krzych_Olsztyn - 2006-01-17, 00:16

hehe a no tak sobie zaparkowalismy. Postanowiliśmy pooszczędzać podstawki. Niech sobie raz odpoczną ;) Co do "czystej" to Maeko wiesz co bedzie sie działo jak wpadniesz do Olsztyna etką hehe :lol: 8)
Allu - 2006-01-17, 00:23

E tam czysta , nalewka Krzych'a jest lepsza :D
Krzych_Olsztyn - 2006-01-17, 00:28

No ALLU wie o czym mówi :lol: "pali rure" :wink: :lol: no nie?:D :mrgreen:
PM2Z - 2006-01-17, 08:03

jak taki dobry ten twój produkt, to może zabierzesz baniaczek (z tymże cudem) na kwietniowy zlocik w borkach, co?
Allu - 2006-01-17, 13:28

Ano pali pali :D , no można by zabrać :twisted: :roll: (Sorry za offtop)
PM2Z - 2006-02-03, 10:49

właśnie dostałem te owiewki z agm-motu. są niczego sohbie, choć myślałem, że są metalowe (jak te na allegro, o kilka zł droższe), a tu plastik, ale co tam. jedyny mankament, to... dostałem do nich dwie zupełnie różne śruby montażowe z czego jedna jest OK, a druga zupełnie ni w 5 ni w 9. zupełnie nie pasuje (główka przechodzi przez otwór :-) ), poza tym jedna jest na klucz, a druga na śrubokręt :-)
jak tylko dopbiorę odpowiednią śrubę to chyba wszystko będzie OK.
pozdrawiam

tomasz102 - 2006-02-03, 23:42

nie nawidze takich niesodzianek bo puźniej trzeba kombinować :|
PM2Z - 2006-02-04, 02:59

należą się porządne przeprosiny producentowi owiewek na dłonie. poszedłem do warsztatu i przymierzyłem owiewki. okazuje się, że otwory i śruby są jak najbardziej właściwe, ot są idealnie dopasowane do obu stron kierownicy, a te są po prostu od siebie różne i mocowanie nie jest symetryczne. oprócz tego wykorzystuje się przy montażu mocowanie lusterek (prowadzi się je przez otwory w owiewkach).

jest jednak jedno "ale". przy całym dopasowaniu otworów i śrub jedna z owiewek będzie wymagała przycięcia!!! ot, po prostu są symetryczne i o ile prawa wchodzi idalnie, o tyle lewa będzie potrzebowała przemodelowania, bo nie wchodzi z powodu dużego (choć chyba standardowego) przecząłcznika świateł.

tak więc z jednej strony sorki dla firmy, zwracam honor, z drugiej - niedopatrzenie trudniejsze do estetycznego naprawienia :-(

SAke - 2006-02-04, 08:17

PM2Z, Napisz jak sie jeździ :)
Abot - 2006-02-05, 21:42

Cytat:
jedna z owiewek będzie wymagała przycięcia


Potwierdzam, ja tez w jednej owiewce musialem wyciac taki kwadratowy zabek, ale po zamontowaniu wogole tego nie widac, bo jest to pod spodem, a śruby rzeczywiscie pasuja dobrze.

Owiewki te, co tu duzo mowic wygladaja srednio, ale docenilem je po jezdzie w deszczu, bez nich byloby kiepsko. Poza tym moglyby być wyprowilowane troszkę bardziej w dół, bo trochę
jednak wieje na końcówki palców zagiętych na kierownicy. Ale za 18zł to i tak był niezly zakup:).

PM2Z - 2006-02-05, 22:47

[quote="Abot"]
Cytat:
jedna z owiewek będzie wymagała przycięcia


Potwierdzam, ja tez w jednej owiewce musialem wyciac taki kwadratowy zabek, ale po zamontowaniu wogole tego nie widac, bo jest to pod spodem, a śruby rzeczywiscie pasuja dobrze.

Owiewki te, co tu duzo mowic wygladaja srednio, ale docenilem je po jezdzie w deszczu, bez nich byloby kiepsko. Poza tym moglyby być wyprowilowane troszkę bardziej w dół, bo trochę
jednak wieje na końcówki palców zagiętych na kierownicy. Ale za 18zł to i tak był niezly zakup:).[/quote]

w ag-mocie są teraz chyba trochę taniej, coś koło 20 są za to na allegro i są metalowe. szkoda tylko, że pewnie taka owiewka nie przetrwa nawet najlżejszej gleby :-(

Zoltanno - 2006-02-09, 13:13

owiewk dobra sprawa!!!!
zawsze je mialem w kazdym motorze.
jak zdjolem to sie jakos dziwnie zaczolem czuc:)
ale naprawde spelniaja swoja funkcje!!

K@rolrider - 2006-02-09, 20:30

Lepiej jak nie ma bo jak sa badziewne to kijowo ;/;/
Qba - 2006-04-30, 23:41

Ja mam owiewki na ręce i powiem że to bardzo dobra rzecz bo mniej wieje po pazurkach chodź jakby była dłuższa w dół to byłoby super a tak troche czuć po zgiętych palcach ale jest spoko nawet w deszcze. A wygląd zależy od gustu a o gustach podobno się nie dyskutuje :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group