To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usprawnienia/modyfikacje & akcesoria - Osłony Na Ręce

sIaj - 2006-05-02, 12:49

Tez kiedys o nich myslalem (o osłonach na ręce) ale zostalem przy cieplutkich rekawicach z prawdziwej skory ze swistaka :grin:
krzych_mz150 - 2006-05-02, 22:39

ale wiecie co mnie najbardziej wkurza że do takich motocykli jak jawa wsk mz i inne tego typu robią takie badylarstwo, nie oszukujmy się że takie owiewki, słony na ręce, czy inne rzeczy są okropnej jakości.
osłony na ręce sa bardzo przydatne, ale jakoś nie widze mojego moto z takimi właśnie osłonami, chyba wolałbym dorwać jakieś od japońca i spasować. :???:

Qba - 2006-05-02, 22:59

Dlaczego, wiadomo kwestia gustu, ja mam u siebie i to nie jest jakoś lipnie wykonane jest z baaardzo elestycznego plastiku zrobione praktycznie nie da się połamać chyba że tego chcesz. Chyba że chodzi ci o uformowanie tego. Co do badziestwa innych części to się zgodze, popatrzcie np na osłony gumowe na łańcuch. Wole zakleić dziure czarną taśmą klejącą niż kupić nowy szajc. Ale to się nazywa rzemiosło i wolny rynek a fabryki juz raczej nie dostaniesz chodź kiedyś gość mi oferował fabryczny niemiecki filtr powietrza :D wyśmiałem gościa. PS to był polski filtr bo miał nadruk. Lipa. Do japońców tez zaczynają robić rzemiosło.
krzych_mz150 - 2006-05-02, 23:35

osłony na dłonie jakoś mi nie podchodza do mz chyba że ktoś uzywa jej do turystyki, albo spędza na niej 3/4 życia i wtedy bardziej liczy sie komfort niż inne rzeczy.
niestety rzemiosło jest jakie jest i nic na to nie poradzimy, szczerze mówiąc to brakuje kogoś kto np. wyprodukowałby jakąś porządna owiekę która by ładnie wyglądała i była z porządnego materiału, wydaje mi sie ze ludzie by sie na to rzucili, gdyby tylko cena była jeszcze rozsądna, byłby to hit :grin:

Qba - 2006-05-02, 23:46

Nie obraź się ale chcesz żeby "ładnie wyglądała, była z porządnego materiału i w rozsądnej cenie" tak to tylko w erze :mrgreen: żeby coś było konkretne to musi kosztować za taką owiew pewnie trzebaby było dać z 200 zł. Zawsze jest coś za coś. Też bym chciał żeby części było konkretne a nie badziew co posłuży sezon i tyle na ale takie są realnia że teraz robią na ilość nie na jakość. Nie nie poradzimy. CHyba że ktoś jest złota rączka i sam sobie wszystko robi> Pozdro
krzych_mz150 - 2006-05-03, 00:05

ajni, heh spoko, ale miałem taką owieweczkę w jawce, to szybka mi pekła od wstrząsów. myślałem a takim kompromisie pomiędzy cena a wykonaniem, bo te owiewki to raczej nie sa jakościowo najlepsze, a i ta cena, ale czego innego można się spodziewać. niestety!
ej a moze będą w erze?? :mrgreen:

tomasz102 - 2006-05-03, 23:37

w pełni się z wami zgadzam, ale rozumim jeszcze te plastikowe elementy ale żeby mechaniczne były albo krzywe albo z marnego materiału to już tragedia. No cóż ale wracając do osłon na ręce to bardzo przydatna rzecz ale ja i tak jeżdze w ekawiczch motocykowych :wink:
PituŚ - 2006-05-04, 00:03

Ja jestem za osłonkami :) mam je i polecam. Szkoda ze nie sa gumowe nie łamały by sie tak łatwo.
K@rolrider - 2006-05-04, 07:56

No a łamią ci się :> ?? chyba je kupie dawno mnie tutaj ie było :p albo dorwe od yamahy dt tylko gosc ma czerwone będa pod tarczówke :D :D
PituŚ - 2006-05-04, 19:28

2 razy złamałem je o lusterka innych samochodow :???:
K@rolrider - 2006-05-04, 19:34

Bo znajomy ma yamahe xt 600 i wjebał przymnie jak podjezdzał pod górke i tylko mu sie ugieła a jak podniusł motocykl to przywróciła się do takiej samej pozycji jak powinna byc
intr - 2006-05-08, 16:59

Ja tez mam takie owiewki i pasowały idealnie. Nie musiałem nic docinać... Szczegóły na http://hoth.amu.edu.pl/~intr
luqasss - 2006-05-14, 22:53

no tak :) czasmi sie przydaja !! W zimna pogode albo na ekstramalna jazde po lesie :) zeby sobie łap nie poobdzierac :)
Bartas - 2006-07-07, 14:00

Mi poczatkowo te owiewki sie nie podobaly. Wczesniej mialem etz 150 i nie mialem zadnych owiewek, a jak kupilem 251 to juz je miala. Teraz nie wyobrazam sobioe bez nich jazdy. Jak jest zimno to duzo daja, nawet jak masz rekawice, no i owady rozbijaja sie na owiewce, a nie na dloniach :mrgreen:
Stojo - 2006-07-07, 15:22

owiewki na rece sa ok, mam w sismonie (obecnie zdjete) i dwa razy zaliczył glebe parkingową i nic się im nie stało nawet ryski, a co do osłon na lampe to te co teraz robią do mz i jaw to porażka-powinna być większa szybka!!!! lub powinni wzorować sie na tej niemieckiej blaszanej co były oryginalne do mz
Klima - 2006-07-08, 07:59

Ale i tak jest czasem zimno w tych owiewkach :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group