To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Renowacja/specyfikacja modeli - Zdewastowane zabytki Wiejski Tuning - Zdjęcia, Linki, Aukcje

Wuja - 2010-04-23, 23:24
Temat postu: artyzm ?
Gość miał taką wizję i na posiadłości,do płotu dospawał rózne motocykle:junak, jawa, pannonia, dniepr, ifa itp.
Widzial to ktos na zywo?
PS sory za zdjecia robione kalkulatorem:)

maciekp007 - 2010-04-24, 00:25

Nie ma co, gość ma fantazje :mrgreen: Mi osobiście się podoba. Widziałem coś podobnego w pewnym komisie motocyklowym obok Łodzi, tylko że tam była powieszona Yamaha FJ :)
Matis - 2010-04-24, 07:24

Mi się to wcale nie podoba, dlatego że szkoda takie motocykle jak junak czy dniepr powinny stać w garażu przykryte kocykiem przepalane i pucowane co jakiś czas a nie wystawione na warunki atmosferyczne. Jeszcze parę lat i zostanie z nich ruda kupka złomu. Może to i fajnie wygląda z boku ale naprawdę szkoda motocykli.


PS. Widziałem kiedyś WSK-e na dachu jakiegoś garażu widać przytwierdzona też na pokaz, to było przy trasie Siedlce-Międzyrzec Podlaski.

bartek2801 - 2010-04-24, 08:57

niedaleko mnie jest knajpa typowo motocyklowa z motocyklem na dachu,mnie osobiście sie to podoba
Stolarz - 2010-04-24, 09:22

To jeden motor mógł powiesić a resztę w garażu pucować. A tak za kilka lat pójdzie to na złom. Pewnie nie dał rady sprzętów wyremontować albo nie stać go na garaż.
Szkoda sprzętów, widocznie te motory trafiły do niewłaściwego człowieka...

maciekp007 - 2010-04-24, 09:59

Dajcie spokój, motocykle to mocne maszyny i deszcz im nie straszny. Mi osobiście motocykle kojarzą się z szaleństwem, brudem, wypadami na łono natury a nie z pucowaniem i chuchaniem na motocykl. Może na starość mi się odmieni :P
Peterek - 2010-04-24, 12:19

czy artyzm? chyba raczej sposob na przyciagniecie uwagi. we mnie to budzi mieszane uczucia, z jednej strony fajnie sobie poogladac, z drugiej wszystkie te sprzety sa w miare kompletne i o wiele ciekawiej wygladalyby na drodze :smile:
Adrian1992 - 2010-04-25, 21:30

Peterek, Napisał/a:
Cytat:
jednej strony fajnie sobie poogladac, z drugiej wszystkie te sprzety sa w miare kompletne i o wiele ciekawiej wygladalyby na drodze :smile:

Troszke szkoda tych sprzętów, gdy sobie tak wiszą, osobiście bym je sobie chętnie zabrał xD :grin: :razz:

motomaciey - 2010-04-25, 22:48

Ja to bym faceta obok tych sprzętów na płot nabił, dorobi się taki wieśniak mamony i mu potem szajba odp*****la :klnie:
Awers - 2010-04-27, 19:30

tu jest podobny motyw tylko, że z samochodami:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Jest to kawałek z filmu „Arizona Dream” Emira Kusturicy. Obejrzyjcie cały film, bo może to z tymi moto to jest nawiązanie do Kusturicy i może jednak jest w tym jakaś głębsza myśl, a może nawet i artyzm :wink:

nicek27 - 2010-04-28, 21:33

Jak to się dzieje, że nikt nic nie ukradł z tych "wisielców"... ;-P
motomaciey - 2010-04-28, 23:16

Powiedzcie mi gdzie to jest to pożyczę sobie tą IFĘ :kowboy:
Leyek - 2010-04-30, 15:21

maciekp007 napisał/a:
Nie ma co, gość ma fantazje :mrgreen: Mi osobiście się podoba. Widziałem coś podobnego w pewnym komisie motocyklowym obok Łodzi, tylko że tam była powieszona Yamaha FJ :)


To jest przy drodze jak się jedzie z Pabianic do Zduńskiej Woli;P

motomaciey - 2011-07-04, 11:55
Temat postu: Zdewastowane zabytki Wiejski Tuning - Zdjęcia, Linki, Aukcje
W pierwszej chwili chciałem wrzucić to do Śmiesznych Aukcji ale nic śmiesznego raczej w tym nie ma, zakładam więc taki temat. Wklejajcie tu co znajdziecie w necie a nie jest śmieszne ani nie jest rodzynkiem.
Prócz linków wklejajcie też zdjęcia bo każda aukcja kiedyś wygasa i temat się uszczupla

Była sobie Jaskółka




http://allegro.pl/buggy-q...1687524119.html

ETZ_PRORIDER - 2011-07-04, 12:02

motomaciey, :piwo: dobry pomysł z tym tematem ;) chylę czoło :razz:

[ Dodano: 2011-07-04, 12:09 ]
http://otomoto.pl/mz-etz-...s-M2714957.html

kosior30 - 2011-07-04, 12:12

ETZ_PRORIDER,

motomaciey napisał/a:
Prócz linków wklejajcie też zdjęcia bo każda aukcja kiedyś wygasa i temat się uszczupla

ETZ_PRORIDER - 2011-07-04, 12:48

kosior30, no racja, racja
orinoco - 2011-07-04, 12:49
Temat postu: odp
wiejski tuning to pojęcie współczesne a ten wehikuł powstawał pewnie jak nas jeszcze na świecie nie było i pewnie spełniał swoją role ciągniczka dobrze , nie to żebym bronił tego ale wiejski tuning to moim zdaniem co innego

ps nie mam sieczkarni z silnikiem mz:)

motomaciey - 2011-07-04, 13:57

Może powstał kiedyś a może całkiem nie dawno, jakie kiedyś były realia dobrze zdaje sobie sprawę ale z drugiej strony zobacz jakie pieniądze właściciel woła za ten wynalazek. To już jest przegięcie. Widywałem już traktorki z dwuramówek zrobione tak ładnie że gdybym taki miał to nie wracał bym do oryginału tylko zarejestrował na zabytek i jeździł na zloty, ten z aukcji zdecydowanie do nich nie należy.
ETZ_PRORIDER napisał/a:
kosior30, no racja, racja

To wstaw zdjęcia

CrystalDrill - 2011-07-04, 14:00

Motomaciej - wklej wielkimi literami niech robią KOPIE zdjęć na necie i wklejają na jakiś serwis ze zdjęciami (broń boże polski) i nie na SPEEDYSHARE

polecam
http://imgur.com/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group