To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Nadwozie/podwozie - Sposob na mocowanie podnóżek

Haku350 - 2011-08-23, 17:44
Temat postu: Sposob na mocowanie podnóżek
Może ktoś zrobić fotke swojej mz bo nie wiem jak przykręcić podnóżki. Oto link http://zapodaj.net/bc93b3f5e6b5.jpg.html
Dukee - 2011-08-24, 12:56

Jeżeli kupiłes podnóżek nowy w sklepie to najprawdopodobniej masz lipe :cool: mój nie chciał za bolca pasować (gawędził o tłumik). W prawdzie mam ETZ250 ale jakość będzie podobna. A przykręcasz tak że uchwyty które są w tym podnózku mają być na zewnątrz części ramy z otworami. Łapiesz dwoma śrubami i wsio ;d Pozdr :piwo:
lamariusz - 2018-02-10, 07:44

Witam. ETZ 150 z 1987 roku. W założeniu nowych podnóżek kierowcy, a raczej używanych ale oryginalnych, przeszkadza mi wystający łeb śruby znajdujący się tuż, przy miejscu ich mocowania. Nie wiem od czego jest ta śruba i czy nogę ją wykręcić aby zrobić sobie miejsce na ulokowanie podnóżek. Pytanie moje to czy mogę bez późniejszych problemów wykręcić tą śrubę, blokującą montaż podnóżek kierowcy? ( na marginesie, podnóżki nowe kupione w prywaciarskim sklepie są dobrze dopasowane i wyprofilowane, ale płaskownik do mocowania sprężyny do nóżek centralnych, jest tak tandetny, że pod siłą naprężenia sprężyny nie wytrzymuje -gnie się i pęka, stąd moja wymiana na oryginalne podnóżki.) Pozdr.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group