To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Zasilanie/wydech - es 250/1 jazda możliwa tylko na ssaniu

Allu - 2016-03-06, 22:46

Zenon, widzę po gaźniku, że masz jakieś kombinowane regulacje linek u góry, zrób nowe zdjęcie ale jestem nie mal pewien.
Zenon - 2016-03-06, 23:14

Witam !

To znaczy, że coś z linkami jest nie tak i są za krótkie ? Co to znaczy napisane "inaczej musi być luz na linkach" ?

Allu - 2016-03-06, 23:59

Wydaje mi się, że masz za długą śrubę regulacji linki gazu, patrz jak to wyglądało u mnie.
marek175x - 2016-03-07, 00:00

Zenon napisał/a:
Co to znaczy napisane "inaczej musi być luz na linkach" ?


Oznacza to, że aby możliwe było całkowite opuszczenie przepustnicy linka musi posiadać luz.

Zenon - 2016-03-07, 06:16

Witam !

Ta "dłuższa" śruba / na wcześniejszym zdjęciu /jest od ssania ale wcześniej przy starej lince była na miejscu gazu ale jeżeli tą dłuższą założę to w ogóle koniec linki się skraca ! dlatego zamieniłem śruby. Śruba od ssania można zamienić na krótszą to wtedy linka ssania się wydłuży i wszystko będzie ok ale od gazu nadal problem.

Hvil - 2016-03-07, 08:03

Zenon, teraz pytanie jaką linkę gazu kupiłeś? Skąd, jaki jej opis był?

A poza tym, pierwszy raz widzę takie nakrętki do regulacji linki. Ciekawe, ale czy aby na pewno oryginalne rozwiązanie?

Zenon - 2016-03-07, 08:11

Witam !

Nie wiem czy oryginalne , takie były jak otrzymałem motor w spadku. A jak wygladaja i jakie powinny być oryginalne ? Gdzie kupic takie mozna ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group