To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Forum - kwestie techniczne - uporczywe logowanie :/

luqasss - 2006-03-29, 13:13
Temat postu: uporczywe logowanie :/
Witam nie wiem czy to pytanie mam skierowac do admina czy moze wiecie o co chodzi ?? A chodzi o logowanie !! JAk zalogoje sie na stronei glownej to jestem zalogowany ale jak jzu wejde na forum to musze sie jeszcze raz logowac :/:/ czy mam rozumiec ze sa to tak jakby dwoe osobne rzeczy ?? Bo denerwuje mnie to ostatnio :? :? :? Dzieki za odp
tomasz102 - 2006-03-29, 14:02

ja mam tak samo a na doddatek przy każdej wizycie na froum musze się zawsze logować od nowa. (przed padnięciem forum wysztko było ok.)
MARIUSZWESOLY - 2006-03-29, 14:12

własciwie troche jest to menczące ale czego sie nierobi dla klubu
miketof - 2006-03-29, 17:00

Ja zawsze wchodze przez taki link: www.mz-club.pl/index.php i jestem odrazu zalogowany, raz tylko zaznaczłem żebu mnie zapamietała strona
micek - 2006-03-30, 11:37

Ciągle te nieszczęsne ciasteczka

Opisywane problemy z logowaniem będą napewno jak ktoś wchodzi na forum przez www.mzclub.delfinet.pl

wejście przez www.mz-club.pl nie powinno sprawiać żadnych problemów, ale u jednych jest dobrze a innym nie chodzi. Wszystko zależy jakiej przeglądarki kto używa i czy wyczyścił ciastka po ostatniej awarii serwera

Proponuje takie rozwiązanie:

czyścimy dokładnie ciastka i wszystkie pliki tymczasowe z przeglądarki
wchodzimy na www.mz-club.pl/index.php, logujemy się i zaznaczamy (jak ktoś chce oczywiście) loguj przy każdej wizycie

sprawdzamy później czy wszystko działa tak jak powinno

proponuje jeszcze spróbować pod FF i Operą , bo widze, że większość IE używa

Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group