To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - Stazet jakie macie wrażenia? czas oczekiwania? kontakt?

Marcin29844 - 2016-04-18, 15:51

No to farta miałeś hehe kiedyś też z nim rozmawiałem ale mówił że jak nie odbiera to na prawdę nie może bo ma dużo zamówień :wink:
ETZ_PRORIDER - 2016-04-18, 16:18

Raz tylko nie przysłali mi połwy zestawu naprawczego do zacisku ale dosłali listem poleconym. Poza ttm drobnym incydentem nie mogę narzekać :-)
Phosgene - 2016-04-18, 16:34

Ostatnio zamawiałem wałek zdawczy do ETZ 250. Miast tego dostałem wałek od startera :lol:
ETZ_PRORIDER - 2016-04-18, 21:27

Bo najlepiej zakupić przez stronę, niżeli telefonicznie,a to tak na przyszłość :-)
Simak51 - 2016-04-18, 21:29

Ogólnie Stazet jest ok, raz miałem problem bo źle oznaczyli wały do Simsona i czegoś tam innego i wszystkim powysyłali na odwrót i trzeba było latać i odsyłać :D , ceny eleganckie i wgl, ale ja uważam, że różne rzeczy warto kupować u różnych osób. Np. elementy układu korbowo-tłokowego tylko u Intra bo może je dodatkowo "zmodować". Inne rzeczy lajtowo w stazecie można brać, lecz osoboiście polecam G-moto. Przesyłki dochodzą z dnia na dzień, a ceny praktycznie takie same jak w stazecie, i wybór części podobny :P
LatajacyHolende - 2016-04-18, 22:50

Mają w cenniku coś takiego
154 GAŹNIK ETZ 251 KANUNI 543TAJ szt. 150,00zł

Co to może być za gaźnik? Będzie lepsze od standardowego BVF?

jaroquest - 2016-04-18, 23:22

Ja zamówiłem cewke do swojej 251 i to ten droższy model MZA.
Okazało sie ,że iskra jest, jednak zbyt słaba by odpalić paliwo i silnika nie dało się uruchomić.
Gwarancji mi nie uznali i kasy mi nie oddali. Reszta moich zakupów była ok.

Phosgene - 2016-04-19, 14:51

Cytat:
No właśnie ja zamawiałem przez stronę :lol:
Antczak - 2016-04-19, 19:33

Zamawiałem parę razy i zero problemów .;)
wołek - 2016-04-20, 19:35

Zamawiałem co prawda jedną ale dużą paczkę gratów do simsona i wszystko ok nawet czekolada była dorzucona gratis :piwo:
Phosgene - 2017-07-26, 11:37

Ostatnio kupowałem koło przesuwne II biegu do etki 250 (było napisane, że oryginał DDR) no i przyszło zawinięte w ten stary brązowy papier ale oryginałem z pewnością nie jest choć wykonanie ok-kąty na kłach są, ślady po "frezie", które z frezem mają niewiele wspólnego bo widać, że to tylko taka imitacja aby wyglądało na"oryginała". Także jeżeli stazet ma coś opatrzone szyldem DDR to już mu nie wierzę bo wałek zdawczy też miał być ddr a przyszła współczesna produkcja.
lamariusz - 2018-01-25, 23:22

Doświadczony zakupami w tym sklepie, stanowczo odradzam z nim współpracy. Części z materiału tandetnego a jak kupiłem coś bardziej zaawansowanego technologicznie jak zbierak sprzęgła z ceny pośredniej nie tej najniższej ale tez nie tej najwyższej, otrzymałem odpad produkcyjny. Frez zbyt wąski, nie ten kształt, wżery po prostu kupa, gdzie na zdjęciu w ofercie sprzedażowej przedstawiony był niemalże jak oryginał. To co do mnie przyszło daleko a właściwie niczym nie było podobne do zdjęcia. Zamówiłem już w innym sklepie nowe.
Przestrzegam przed tym sklepem.

jaroquest - 2022-03-13, 08:15

Ja ostatnio robiłem zamówienie i paczka przyszła ale jej nie rozpakowałem tylko położyłem w garażu na zaś, po pewnym czasie patrze a tu na koncie bankowym zwrot od Stazetu na kwote ok 40 zł.
Po sprawdzeniu paczki okazało się ,że nie przysłali dwóch filtrów powietrza i nic mi nie mówiąc oddali kase. No cóż spoko ,że oddali ale jakieś maila mogli napisać. Nie polecam też kupować u nich kopków od rozrusznika do ETZ 250 ponieważ mają za mały otwór i nie pasują na wałek.

ETZ_PRORIDER - 2022-03-13, 12:49

jaroquest, Kopajki wszędzie są jednakowe, jedne mają bardziej wygładzoną strukturę, inne są jakby wyjęte z formy i tylko ocynkowane. W każdym otwór jest za mały ale dremelkiem z papierem ściernym można to łatwo ogarnąć i w sumie wg mnie to plus takiego rozwiązania bo oryginał miał lekki luz który zwiększał się często od zwykłego odpalania. W 300ccm pękł mi starter na jednej wyprawie, wlas ie oryginał. Założyłem wtedy współczesny wyrób po uprzednim szlifnięciu otworu i siedzi ciasno.
jaroquest - 2022-03-13, 19:24

Ja też powiększyłem otwór pilnikiem, niestety kopek ma teraz luzy na boki, już sam nie wiem czy za bardzo powiekszyłem otwór czy zrobił się jajkowaty albo to może wina zbyt cienkiego klina (też ze Stazetu :twisted: )
maciek1425 - 2022-03-13, 20:16

Mają dużo pozycji których w innych sklepach nie znajdziecie. Absolutnym szajsem jest ich strona ale to jeszcze da się przełknąć. Szlag mnie trafia jak jest jakiś opis przedmiotu którego nie rozumiem a na dodatek nie ma zdjęcia danej części :sciana: :klnie: . Wiele rzeczy mają takich których nie jestem pewny że właśnie tym są i to na dodatek oryginały DDR. Ale nie ma fotki która rozwiała by moje wątpliwości. Szkoda
ETZ_PRORIDER - 2022-03-13, 21:57

jaroquest, Najwidoczniej trochę przesadziłeś. Mój wchodzi na lekki wcisk z oporem a klin dorabiałem sam bo współczesne kliny + współczesne kopki z otworem na klin wykonanym za wysoko nie będzie działać długo.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group