To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Narzędzia, sprzęt warsztatowy, chemia - Jaki olej do paliwa? Z dodatkiem rycyny?

ETZ_PRORIDER - 2017-08-04, 17:26

Gdzie go można nabyć?
ETek - 2017-08-04, 19:53

Ja venola spotkałem w brico marche , ja leje olej elf 2t off road kosz ok 22zł :wink:
czochu - 2017-08-04, 20:21

Ja kupuje w Auchan. Ostatnio jak był na promocji po 11zl to kupiłem 7litrow. Ale i w selgrosie widziałem a to hurtownia więc może być jeszcze taniej. Na tym oleju jeździ team grochowa czyli ja Orion i lipton
lipton - 2017-08-04, 22:13

Ja zrobiłem zapas 11 litrów venola .
ETZ_PRORIDER - 2017-08-04, 22:56

Jakieś różnice odczuwalne między orlenowskim a tym Venolem?
lipton - 2017-08-05, 09:37

Tak venol tańszy.:) :piwo: Bynajmniej ją tańszego nie znalazłem atak ogólnie to Orion zapodał ten olej na giełdzie w slomczynie,i juz od kilku sezonów mzta na nim jeździ i raczej wszystko ok.
czochu - 2017-08-05, 09:53

Zauważyłem zdecydowanie mniej odkładajacego sie nagaru. Jeździłem wcześniej na orlenowskim ale jak u nas cena skoczyła do 18zl to wpadł w ręce venol. Konsystencja samego oleju jest bardzo zbliżona do sthilowskiego jest trochę gestrzy i bardziej czerwony gdzie orlenowskim jest rzadszy i jaśniejszy. Ogólnie nie mam zastrzeżeń co do venol. W Alpach i ogółem we Włoszech MZ dostała mocno po dupie a silnik pracuje rewelacyjnie
poker1501 - 2017-09-08, 18:29

czochu napisał/a:
Zauważyłem zdecydowanie mniej odkładajacego sie nagaru. Jeździłem wcześniej na orlenowskim ale jak u nas cena skoczyła do 18zl to wpadł w ręce venol. Konsystencja samego oleju jest bardzo zbliżona do sthilowskiego jest trochę gestrzy i bardziej czerwony gdzie orlenowskim jest rzadszy i jaśniejszy. Ogólnie nie mam zastrzeżeń co do venol. W Alpach i ogółem we Włoszech MZ dostała mocno po dupie a silnik pracuje rewelacyjnie


Veno T2 czy T2C ? generalnie jest troche ich, możesz wskazać dokładniej który to :) ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group