To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Forum - kwestie techniczne - Złe nazwy tematów.

tomasz102 - 2006-04-18, 12:41
Temat postu: Złe nazwy tematów.
Uprzejmnie donosze :lol: :wink: .
A poważnie zauważyłem problem dotyczący złego nazywania tematów np. "Probmem z MZ" co to ma byc? jak później znaleść w wyszukiwarce teamtu który cię interesuje.W temacie powinien być zawarty wyraz kluczowy ale nie tylko "ładowanie" bo to też nie dobrze bo takich tematów jest też kilka :roll:

Postarajmy się żeby to forum było porządnie prowadzone. :mrgreen:

gruby - 2006-04-18, 12:53

no no tylko bez donosow mi tutaj :)

ale przeciez wyszukiwarka nie szuka tylko po tytulach lecz rowniez w tresci odpowiedzi :) ale swoja droga tutuly tematow typu "??" lub "czy to jest to" uwazam za bezsensowne :)

tomasz102 - 2006-04-18, 13:21

no dobra ale przy wyszukiwaniu pojawia ci się lista tematów a tam np. 7 o tytule "ładowanie"
albo "??" albo jeszcze inaczej "dlaczego tak jest" :roll: no to akurat by wypadało omijać nazwyanie tak tematów.

OlseN - 2006-04-18, 14:06

Ale wyszukiwarka nawala. Nie szuka dokładnie i omija stare temety. Już napisałem o tym w temacie poniżej ale nikt nawet nie zagląda.
tomasz102 - 2006-04-18, 18:06

no a z wyszukiwarką to wogóle inny problem ale co zrobić? MICEK DO BOJU :lol: .
micek - 2006-04-19, 08:56

problem ten dotyczy głównie dwóch działów, warsztat i usprawnienia. Zaczne od tego, że dam info na stronie głównej jak powinien wyglądać temat, przykładowo: "ładowanie [ETZ 150]", potem pare tematów zapewne trzeba będzie ręcznie zmienić i myśle, że większość już podłapie ;)

OlseN,
Cytat:
Ale wyszukiwarka nawala. Nie szuka dokładnie i omija stare temety. Już napisałem o tym w temacie poniżej ale nikt nawet nie zagląda.


zaglądam zaglądam, w tym tygodniu będzie aktualizacja całego skryptu forumowego, specjalnie wziąłem tydzień wolnego w robocie żeby doprowadzić forum do porządku :)

Pozdrawiam

OlseN - 2006-04-19, 13:53

No na szefa zawsze mozna liczyć. Jak naprawisz juz wyszukiwarke to pewnie problem z powielaniem postów też zniknie (przynajmniej zmniejszy się)
tomasz102 - 2006-04-19, 22:03

no szefie widze że całkowicie poważnie administrujesz to forum i tak trzymaj :D
Plonek - 2006-04-21, 11:03

i chwała szefowi za to że troszczy się o nas i o to forum. Dziękujemy [/scroll]
eMZetkowicz - 2006-04-24, 22:40

Dziękujemy szefowi, ja również :) W wolnej chwili i przypływie chęci popatrze na tematy.
Plonek - 2006-04-24, 22:44

a tak wogle ot ja zamelduję mini- problemik. Otóż mi foryum zaznacza caly temat jako nowy, gdy pojawia się w starym temacie choć jeden nowy post, i widzę czasem akcje : nowych tematów : 20 , nie przeczytanych postów: 21 ...a temat jakiś nowy jest 1 :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group