To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usprawnienia/modyfikacje & akcesoria - Inny czujnik STOPu i butla na mixol :o)

SAke - 2006-05-09, 15:58

maeko napisał/a:
Kurde chłopaki, napoisałem że u mnie dziła elegancko, i tak było do dnia w którym to napisałem. Złosilwość przedmiotów martwych nie zna granic:/ NO juz nie wyrobie, dopókie nie napisałem działą jak marzenia a na drugi ndzień zajeżdżąm i nie mam stopu
Pewnie nie działal juz tydzien po załozeniu tylko o tym nie wiedziałes :P I gdzie tu bezpieczeństwo??
maeko - 2006-05-09, 16:32

SAke, działał do tego dnia jak wyzej pisałem na 100%!!!
SAke - 2006-05-09, 16:39

Dobra niech będzie ale juz musisz wydac 5zł (+2zł nie kazdy mieszka w rzeszowie) niektórzy wymieniaja juz po raz któryś. ZA tą kase maja pompe od japońca z czujnikiem stopu na wieki.

Ps. nie wiem jaki wy macie teraz ale na agiemocie jest jakis z metalowa oprawka normalnie jest chyba plastikowa.

maeko - 2006-05-09, 16:41

ja mam włąśnie taki, kupowałem go z agmotu jakiś niecały rok temu.
wojciech944 - 2006-05-09, 16:58

mi sie rozwalił ten czujnik sam z siiebie :mad:
t metaliwe okrągłe wyskoczyło z tej srobki , poprostu za słabo to było zacisniete
a ten cypelek plastikowy juz był nieco zuzyty, więc taki czujnik nie wytrzyma więcej niz kilka tys. km ... :sad:

maeko - 2006-05-10, 13:31

A u mnie powrócił do życia ;) kabelek sie obluzował :P i teraz jest lux :P , ale jak sie przyjżałem to żąeczywiście jakościowo to one słabe są
luqasss - 2006-05-12, 14:25

no własnie :P to juz inna wersja mz była :P nie tylko ty nie masz tego "schowka" :)
tomasz102 - 2006-07-13, 20:17

ja wymyśliłem, dobry i ogólnie dostępny "nośnik" oleju, mianowicie pojemnik na mocz :mrgreen:
plusy:
+szzcelność
+podziałka
+niska cena
+ogólna dostępność
+niewielkie rozmairy
minusy:
-przy "dwonie" może się połamać :-P

Raczek - 2006-07-13, 22:25

Allu napisał/a:
jacekmz, hehe też używam oleju husqwarny , nie ma to jak zielona mieszanka :D

ja, jak nie miałem na początku sezonu Mixol'u, to używałem oleju Stihl, to dopiero wyglądało, czerwone, na początku myślałem, że to jest opałówka, ale jednak nie... świetnie takie paliwo wygląda... ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group