To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Humor - Prezent od samicy

BeerfaN - 2013-01-22, 13:29
Temat postu: Prezent od samicy
Od wielu miesięcy patrzyła jak się męczy. Codziennie do późna
przesiadywał w garażu. Podziwiała go za jego cierpliwość - nigdy sie nie skarżył, a wręcz starał się zawsze wyglądać na zadowolonego z
siebie i swojego motocykla. Ale jej kobieca intuicja podpowiadała, że to wszystko jest wymuszone i sztuczne. Wydawało jej się, że patrzy z zazdrością na sąsiadów i znajomych jeżdżących motocyklami z salonu, siedzących wieczorami przy grillu z rodziną... gdy on znów rozbierał silnik... Pewnej nocy, gdy pracował do późna w garażu podjęła ostateczną decyzję... Wszystko miała dokładnie zaplanowane. Okazja pojawiła się, gdy wyjechał na parę dni w delegację. W jeden dzień załatwiła kredyt w banku i wizytę u dealera. Na drugi zamówiła złomiarzy. Teraz pozostało tylko czekać... a w garażu... taki nowiutki... błyszczący... musi mu się
spodobać... Gdy przyjechał zaprowadziła go przed garaż, uroczystym ruchem otworzyła drzwi...
- Gdzie moja zabytkowa, oryginalna na DDRowskich częściach składana Etka?! - jęknął tylko.
- Nooo... na złomie, tam gdzie jej miejsce, już nie będzie cię
denerwować! Cieszysz się kochanie?
Po pierwszym ciosie zadanym stożkiem sprzęgła zdążyła resztką świadomości pomyśleć: "A może Benzer 125 to nie był dobry wybór.. może CB250...". Pozostałych dwudziestu sześciu ciosów już nie czuła...

Szaflarzanin - 2013-01-22, 14:00

:smile:
Zuh - 2013-01-22, 14:40

I każdy sąd go uniewinni :D
hektor - 2013-01-22, 14:44

BeerfaN napisał/a:
Po pierwszym ciosie zadanym kluczem do kół
Lepiej by było jakby dostała czarnym stożkiem :lol:
czochu - 2013-01-22, 16:45

A słyszałem słyszałem , tylko w różnych wersjach , a to o autach a to o ścigaczach , o mz tez gdzieś widzialem :piwo:
wadmed - 2013-01-23, 08:22

Bo było to na tym forum
michał 83 - 2013-01-23, 15:19

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
motocyklista - 2013-01-23, 19:13

BeerfaN napisał/a:
- Gdzie moja zabytkowa, oryginalna na DDRowskich częściach składana Etka?! - jęknął tylko.
- Nooo... na złomie, tam gdzie jej miejsce

Mogła jeszcze podać adres tego złomu :piwo:

nicek27 - 2013-01-25, 23:35

Gdyby dostała czarnym stożkiem, pozostałych 26 ciosów nie byłoby trzeba zadawać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group