To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Oddam - Bierzcie przykład - podziękowania za bezinteresowną pomoc

kosior30 - 2011-11-02, 10:48

Oj tam oj tam :) Miałem dostać warna, a nie list pochwalny :twisted:
motomaciey - 2011-11-02, 15:16

kosior30 napisał/a:
Miałem dostać warna

a to nie to samo co punkt pomógł ? :hmm:

Dodek - 2011-11-02, 15:23

ja też sie podlacze bo podobną postawą w stosunku do mnie zachował sie klubowicz Grzybol oferując mi za darmo piastę koła tylnego do 250 której usilnie szukalem :piwo:

Oby takie postawy szczerzyły się na tym forum w jak najwiekszych ilościach i przykładach

Gustlik - 2011-11-02, 18:36

grzybol a gdzie podziękowanie za pół ramy do 250 odemnie ??? :mrgreen: :mrgreen: Nie żebym tego wymagał czy cos :mrgreen:
grzybol - 2011-11-04, 19:31

Gustlik, dziękuje Mistrzuniu ;) Na zlotach Cie nie widac, bo takto bym Cie uraczyl dobrym specyfikiem :P
dodek10, jestem dopiero po robocie. Ide wlasnie wybebeszyc te piaste z kola i postaram sie jutro wyslac :)
I musze podziekowac rowniez Czochowi, od ktorego dostalem dwa podnozki do Etki na zlocie i jakieś gumki :D :D :D (tez do MyZy :lol: )

motomaciey - 2011-11-04, 19:40

Gustlik, nic dziwnego że na zlotach nie bywasz jak Ci pół ramy w MZ-cie brakuje :razz:
Podziękowania dla grzybola za to że bezinteresownie zaoferował holowanie do Białej :DDD

grzybol - 2011-11-06, 23:56

motomaciey, :P

Widze, ze zrobil nam sie mily kącik podziękowań :P
Wiec ja, z tego miejsca, dziekuje serdecznie Nieocenionemu Jankowi za miliony wskazowek i pomoc !
Dziekuje Introwi za stelaze i kuferek ;)
Kosiorowi, Dexowi i... (nie wiem komu wiecej- przypominac sie), za pomoc w pokonaniu niezmiernie trudnej drogi z plazy do domku na moto weselu Termita :lol:
Xargowi za obejrzenie dla mnie sprzeta w Ostrolece.
Krystianowi vel Krycha- za sylwestrową pomoc w ogarnianiu rzeczy nie do ogarniecia (15 na jednego :lol: )
Stefanowi za zielone ustrojstwo z ostatniej imprezy ! (mniam :D )
Calej ekipie z wyprawy na podboj Rumunii, za to ze ze mna wytrzymali :roll:
MotoMaciejowi, za to, ze mi nie wlepil jeszcze warna :D :piwo: p.s. chyba mi sie nalezy- smialo ;)
Mickowi za forum i caloksztalt :)

Calej reszcie czlowiekow za wszystko, za co nie podziekowalem !

Ale sie wylalem :mrgreen:
Az sie lezka kreci, jak pomysle ile wam ludziki zawdzieczam ;)
A teraz koniec tego mielenia jezorem w waszych tylkach :P

sIaj - 2011-11-07, 13:07

grzybol napisał/a:
Wiec ja, z tego miejsca, dziekuje serdecznie Nieocenionemu Jankowi za miliony wskazowek i pomoc !
Nie przesadzaj.

[ Dodano: 2011-11-07, 13:12 ]
To jak już tak dziękujemy to trzeba by podziękować Mickowi za to, że starał się aby to forum/klub założyć i żeby cały czas funkcjonował(o). Przewijali się tutaj różni ludzie (Krzych_Olsztyn, nycha itd., nie znam starej ekipy bo nie miałem wtedy jak zaglądać) dający swój wkład więc im też należy się wielkie "Bóg zapłać" heavy
Osobiście dziękuję wszystkim i każdemu z osobna :cool:

Reich - 2011-11-10, 22:28

to i ja się dołączę do podziękowań
khm khm: Chciałbym podziękować Fudze za wysłanie pewnych dwóch podkładek za które nie wziął ani grosze i zapłacił z własnej kieszeni za przesyłkę :piwo: .

Fuga - 2011-11-10, 22:39

Heheh Cieszę się że podkładki doszły :grin: niech służą :piwo:
to teraz tylko czekać na zlot Mz-klubu na którym mam obiecanego Browara

Konrad1 - 2011-11-11, 11:42

A ja dziękuję herq666. Wysłał mi osłony do Trophy i korpus gaźnika całkowicie za darmo nie chcąc nawet za przesyłkę :) :piwo: :piwo: :piwo:
czochu - 2011-11-13, 10:30

Grzybol nie ma za co, jeśli ktoś co potrzebuje jakieś graty to chętnie pomogę :piwo:
kosior30 - 2011-11-22, 14:38

1) Wnoszę o zmianę nazwy tematu, bo nie tylko ja tu pomagam :)

2) Dzięki koledze herq666 za wysłanie za friko (nawet bez kosztów wysyłki :!: ) napędu obrotomierza - masz u mnie dobry "browar" na zlocie :piwo: Dzięki również wszystkim tym, którzy zaoferowali się z częściami do mojego Rometa - na razie nie wymieniam, bo jeszcze nikt nic nie przysłał, ale na pewno przyślą :) No i po raz kolejny Introwi - wprawdzie z góry, ale wiem, że nie zawiedzie :] - za części, bonusy i wszechwiedzę browarek

3) Kurcze, temat się zrobił prawie jak kazanie dziękczynne w kościele :D

motomaciey - 2011-11-22, 21:50

Zmienione :piwo:
vader - 2012-01-09, 17:15

motomaciey pełen szacun, wielu z nas powinno brać z ciebie przykład.
motomaciey - 2012-01-09, 19:41

Odkopałeś stary temat ale to dobrze, niech paru ludzi przypomni sobie że nie na wszystkim trzeba zarabiać. Raz Ty komuś pomożesz, raz ktoś pomoże Tobie :piwo:
wojtek.mz - 2012-08-19, 13:31

Chciał bym podziękować koledze Zimny_5 za częsci które mi dał. Chciał mi je wysłać na swój koszt ale okazało się że mieszka niedaleko mnie i pojechałem je odebrać osobiscie. Należy się browarek oczywiście na zlocie.
hektor - 2012-08-31, 18:41

A ja z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować Peterekowi . Dał mi kask Lazera, który wygląda jak nóweczka. Dodatkowo pokrył koszty przesyłki.

Takich motocyklistów potrzeba browarek

P.S. Na zakończeniu się odwdzięczę :twisted:

almar - 2012-10-02, 20:34

Chciałbym podziękować koledze tomek@1966 za to że całkowicie za darmo, pokrył nawet koszt wysylki, ofiarował mi i mojej jaskolce oryginalną dźwignię zmiany biegów, której nigdzie nie mogłem dostac. DZIĘKUJEMY
kosior30 - 2012-10-09, 00:14

A ja dziękuję Xargo oraz Markowi2702 - już oni wiedzą za co :piwo:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group