To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - ETZ250/251 TS250etc zabierak/koło 68Z

Dukee - 2013-04-13, 23:56
Temat postu: ETZ250/251 TS250etc zabierak/koło 68Z
Witajcie, mam zamiar w najbliższym czasie zaatakować moje sprzęgło zeby nigdy więcej nie wydało z siebie tego żałosnego turkoczącego dźwięku. I tutaj się zastanawiam nad wymianą na NOWE współczesne części tego co mam (jezeli się okaże że nie tylko luz zabieraka jest przyczyną hałasu). Potrzebował bym opinię kogoś kto kupił cos takiego jak mozna dorwac na aledrogo pe el albo stazecie. Automatycznie informuje ze jak by ktoś miał w miare nieśmigany komplet z jednej parafii to dobrze zapłacę za takie coś ;) No to jak to z tymi kołami jest? :piwo:
czochu - 2013-04-14, 09:38

Osobiście skasowałem luz zbieraka, dotaczając u tokarza grubsze podkładki oporowe jak i dystansowe, i nową falistą, jednak dalej słychać , również sie zastanawiałem nadtymi kołami nowej produkcji
ETZ_PRORIDER - 2013-04-14, 09:57

Rozmawiałem na zakończeniu z mczmok który zakupił za moim pośrednictwem nówkę koło 68Z ze sklepu motoryzacyjnego w mojej okolicy i stwierdził że to oryginał jest, kosztuje 97zł :piwo:
jaroquest - 2019-10-15, 18:27

Miał ktoś kiedyś taką sytuacje ,że koło 68z tak mocno ocierało o karter ,że uszkodziło gniazdo segera pod kołem 68z?
Z czego wynika tak niskie siadanie koła 68z?

ETZ_PRORIDER - 2019-10-15, 21:41

Ogólnie koło powinno się opierać o wewnętrzny pierścień łożyska walka głównego skrzyni, kiedyś widziałem tuningi typu podtoczone koło w tym miejscu żeby siadło głębiej na wałek bo sprzęgło już siadło za głęboko na wał i ocierało o to koło na wciśniętym sprzęgle.
jaroquest - 2019-10-16, 08:08

No tak koło jest zeszlifowane i zabierak również, podkładki dystansowej zabieraka nie było wcale.
ETZ_PRORIDER - 2019-10-16, 11:50

No to już masz odpowiedź. :piwo:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group