To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Forum - kwestie techniczne - Aktualizacja forum

Seba_830 - 2013-11-17, 08:24

micek napisał/a:

takie były założenia nowego SB, miał się bardziej upodobnić do "real chat".


Czyli trzeba się przyzwyczaić.

Reich - 2013-11-17, 20:33

micek napisał/a:

takie były założenia nowego SB, miał się bardziej upodobnić do "real chat".

i tak jest
tak właśnie wygląda
ten cały schoutbox
ludzie piszą wiadomość pod wiadomością
jakby to był chat
i tak naprawdę
g#$no wiadomo z tego
bo dwie osoby piszące ze sobą
zajmują cały SB

wojtek.mz - 2013-11-17, 20:40

Reich napisał/a:
zajmują cały SB
bo nie piszą jako jedna tylko dzielą na dziesięć dla lansu chyba :klnie: Na jawaczu tak piszą i później robią to u nas ( oczywiscie nie wszyscy.
saska251 - 2013-11-18, 20:52

Ja wam mogę SB posprzątać. Tylko żeby płaczu potem nie było...
kosior30 - 2013-11-26, 13:21

Wyłączyłem sobie w profilu powiadamianie na mejla o odpowiedziach w tematach, a ciągle przychodzą. Da radę coś z tym zrobić? Wolałbym mieć na mejla tylko info o pw i dotyczących moderowania.
Reich - 2013-12-08, 23:33

A czy jest możliwość aby dostawać jakieś powiadomienie czy inne cuś gdy moderator doda komentarz do mojego posta? Czyli no napisałem coś w temacie, ale że coś było niezgodne z regulaminem to mod dopisał komentarz, aktualnie ja nie wiem o tym póki nie wejdę przypadkiem w ten temat i tak to sobie wisi przez jakiś czas.
kosior30 - 2013-12-08, 23:34

Z tego co wiem nie ma takiej możliwości...
motomaciey - 2013-12-09, 10:48

Reich napisał/a:
mod dopisał komentarz, aktualnie ja nie wiem o tym póki nie wejdę przypadkiem w ten temat i tak to sobie wisi przez jakiś czas.

Nie martw się, szanse są wyrównane. Mod też nie wie, że napisałeś coś źle do póki tego tematu nie przeczyta :lol:
Ja osobiście gdy upominam kogoś w temacie, robię to kilkakrotnie, jeśli komentarze nie przyniosły skutku sprawdzam kiedy delikwent logował się ostatnio, czy od tego czasu w jego tematach pojawiły się nowe posty i czy miał szanse przeczytać moje komentarze. Jeśli tak a się do nich nie zastosował, wtedy dopiero przechodzę do warnów.

motocyklista - 2013-12-09, 17:30

Pytanie z innej beczki. Czy potrzebna jest akceptacja postów w dziale sprzedam, np. gdy ktoś chce się zapytać o jakiś przedmiot ? Łatwiejszy był by kontakt ze sprzedającym, gdyby posty były bez akceptacji.
kosior30 - 2013-12-09, 19:41

Musi być - jak chcesz bezpośrednio lub nie chcesz czekać na akceptację, to masz jeszcze zawsze prywatne wiadomości.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group