To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Kalendarze klubowe - Kalendarze klubowe na rok 2014 - zbiórka zdjęć.

kosior30 - 2013-09-20, 11:12
Temat postu: Kalendarze klubowe na rok 2014 - zbiórka zdjęć.
Co masz zrobić jutro, zrób dziś :twisted: Wykorzystując szablon sIaja i intra rozkręcam karuzelę.

Ogłaszam rozpoczęcie zbiórki zdjęć na nowy kalendarz na rok 2014 :wink:
Tym razem Panowie postarajcie się o lepsze zdjęcia, ma być klimat inaczej szkoda tego robić! Zobaczcie na kalendarz z forum syreniarzy. Można oczywiście jeszcze lepiej :wink:

Zdjęcia proszę wysyłać na adres mejlowy:
kalendarze_mz_klub@wp.pl
W temacie piszcie: zdjęcia do kalendarza + nick np. "Zdjęcia do kalendarza - micek",
żebym nie musiał się domyślać od kogo to jest i jak podpisać. Poczta na wp obsługuje załączniki o łącznej "wadze" do 100MB.

Alternatywnie możecie przesłać mejlem link do strony/serwera, na której/którym znajdują się zdjęcia, ale nie odpowiadam za ewentualne nieotwieranie się zdjęć. Poza tym takie zdjęcia również muszą spełniać wszystkie poniższe wymagania!!!

Na każdego mejla postaram się odpowiedzieć, potwierdzając dotarcie zdjęć. Pocztę będę sprawdzał raz w tygodniu, więc proszę się nie niecierpliwić


Poprzednie tematy:

http://forum.mz-klub.pl/viewtopic.php?t=20667
http://forum.mz-klub.pl/viewtopic.php?t=23917

Wymagania przedstawione przez intra, powielę kolejny raz.

..."proszę wklejać foto motocykli, które nadają się na tego rodzaju przedsięwzięcie. Nie wklejać zdjęć MZ w remoncie, MZ pod szopą, MZ znaleziona w internecie.

WYMAGANIA ODNOŚNIE ZDJĘĆ
--------------------------------------------------------------
Zdjęcia motocykli mają być Waszego autorstwa (lub innego autora gdy przedstawia nasz motocykl i posiadamy pisemną zgodę na użycie foto) w możliwe wysokiej rozdzielczości nie "spaczone" facjatą właściciela w jakiejś ciekawej scenerii. Przez spaczenie facjatą rozumiem brak twarzy na zdjęciach. Zdjęcia w kaskach w ruchu lub w pozycji siedzącej na motocyklu z twarzą nie zwróconą w obiektyw, wpatrzoną w przestrzeń "gdzieś", są jak najbardziej pożądane. Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na forum (na potrzeby kalendarza) i/lub w kalendarzu.

MINIMALNY ROZMIAR ŹRÓDŁA TO 5 Mpx


ZDJĘCIA ROBIONE "KALKULATOREM" NIE NADAJĄ SIĘ NA KALENDARZ.


POSTARAJCIE SIE proszę, bo ja, koledzy chętni i pewnie Wy sami nie chcielibyście mieć g*wna na ścianie :twisted:

Kto nie ogarnia o co chodzi może zobaczyć jak to robią koledzy na AT:

http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=7898

ps: JAWY/CZ też się liczą, ale jak w cieniu widać MZ'te :razz: "...

Zdjęcia zostaną przesortowane na zdatne i niezdatne. Te pierwsze zostaną ocenione przez Szanowne Kolegium Seniorów naszego forum i najlepsze sztuki trafią na łamy przyszłorocznego kalendarza klubowego.

Termin zakończenia zbiórki to niedziela, 17 listopada 2013r. !!!

Do dzieła! :piwo:

Alan74 - 2013-09-20, 15:48

Panowie proszę odpowiednia osobę o przesłanie mi wcześniej na maila Waszego logo klubowego Mz w dużej rozdzielczości oraz kalendarium cyklicznych imprez do umieszczenia.
Propozycja
- możemy też jedną stronę poświęcić kolegom motocyklistą których już z nami nie ma z przyczyn to naturalnych lub losowych jeśli tacy byli piszę to zupełnie ogólnie i nikomu nie życzę po prostu takie uczczenie ich pamięci.
Co do kalkulacji przedstawię ją w momencie zebranych już deklaracji zakupu, myślę że będzie to cena niższa od dotychczasowej.

Mam również nadzieję :wink: iż nie zostanę kolejny raz posądzony o robienie biznesu przy tych niedużych kwotach i tak niewielkiej ilości :mrgreen:

kosior30 - 2013-09-21, 10:07

wojtek.mz napisał/a:
kosior30, Napisz do Micka żeby przypiął ten temat na wierzchu.


Zniknie temat zlotowy, to się odezwę do Micka - mam to na uwadze :piwo:

Alan74, wszystko fajnie, ale temat o kubkach (i to nie jeden) już jest, więc proszę nie bałaganić w tym temacie :!:

Alan74 - 2013-09-21, 11:29

Ok. nie było tematu - posprzątane :wink:
Materiały klubowe w dużej rozdzielczości do umieszczenia w kalendarzu - loga, święta i zaplanowane imprezy proszę przesłać na mój adres mail
alan@ref-graf.com.pl

intr - 2013-09-21, 19:21

ten zapis o komórkach już się zdezaktualizował w zasadzie i trza by go usunąć z opisu. Telefony obecnie robią lepsze zdjęcia niekiedy, niż niejedna cyfrówka. Wybór czy foto się nadaje czy nie należy do oceniającego. Technika poszła, do przodu a opis jest parę lat w tył ;)
Matfiej - 2013-09-21, 20:01

Nie wiem czy też nie warto byłoby zwiększyć limit z 5mpix na np. 7mpix. Obecnie prawie każda komórka ma przynajmniej 2mpix.
kosior30 - 2013-09-22, 01:29

intr napisał/a:
Telefony obecnie robią lepsze zdjęcia niekiedy, niż niejedna cyfrówka.


Masz na myśli smartfony, a to już nie są telefony komórkowe ;) Z resztą - przez sito nie przejdzie coś nieostrego, zaszumionego, prześwietlonego itp. itd.

Tak naprawdę liczba pikseli a jakość zdjęcia to są dwie różne rzeczy, choć jakieś minimum trzeba przyjąć. 5 mega na połowę strony A3 jest wystarczające i rozsądne jako minimum.

wojtek.mz - 2013-10-02, 15:53

kosior30, Ile jest już zdjęć ?
kosior30 - 2013-10-02, 23:34

Na tę chwilę 26 zdjęć od zaledwie 5 osób, z czego kilka niespełniających kryteriów. Segregował będę dopiero po terminie ostatecznym - świadomie ustaliłem deadline w połowie miesiąca, żeby dać tydzień sobie na "przesitowanie" zgodnych z wymogami, oraz tydzień dla jury.
rastuch - 2013-10-03, 09:14

Jury - bedzie ankieta na foty dla "Goldów" czy Jury ma tajne obrady?
kosior30 - 2013-10-03, 12:25

rastuch napisał/a:
Jury - bedzie ankieta na foty dla "Goldów" czy Jury ma tajne obrady?


A coś taki ciekawski? :twisted: Będzie jak będzie :piwo:

rastuch - 2013-10-03, 12:47

Jeno pytam :torba":
Ale już nie będę :wink:

sIaj - 2013-10-09, 20:41

O kosior teraz Twoja kolejka?
Zrób film na yt ;)

kosior30 - 2013-10-09, 21:30

sIaj napisał/a:
Zrób film na yt ;)


W sumie dobry pomysł - z odrzutów można coś takiego zrobić :)

ETZ_PRORIDER - 2013-10-09, 21:43

Pt. Wykaz motocykli DDR :DD
sIaj - 2013-10-10, 09:21

kosior30 napisał/a:
W sumie dobry pomysł - z odrzutów można coś takiego zrobić

Chodziło mi o przedstawienie gotowego kalendarza, fajnie się to ogląda.

Binladen - 2013-10-10, 22:19

ETZ_PRORIDER, Nie śmiej się , zdjęcia mojego moto również zostały przesłane . :piwo:
Alan74 - 2013-10-14, 23:04

kosior30, Wyślij mi proszę loga forumowe w dobrej rozdzielczości zacznę coś kombinować z projektem.
kosior30 - 2013-10-15, 08:59

A skąd ja Ci je wytrzasnę? :lol: W takich sprawach to albo do Micka albo do...cholera wie kogo...
wojtek.mz - 2013-10-15, 14:35

kosior30 napisał/a:
albo do...cholera wie kogo...
do sIaja :smile:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group