To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Prawo - Kurierzy K-ex to emzeciarze? Ku przestrodze!!

intr - 2017-04-19, 10:24

Nie firma jeździ tylko ludzie. Jeździ cham są problemy, jeździ człowiek na poziomie nie ma problemu. Firma to tylko regulamin przewozu, więc korzystać trza z tej, która ma ten regulamin najbardziej pro konsumencki i jest przy tym najtańsza. DPD wypada dobrze w tym zestawieniu.
kosior30 - 2017-04-19, 23:21

Jest jeszcze taka zasada, że tam gdzie płacą mniej (KEX, Siódemka itp.) jest większe prawdopodobieństwo trafienia trepa. W DPD jest trochę lepiej finansowo, to i ludzie się bardziej przykładają.
intr - 2017-04-24, 15:42

kosior30 napisał/a:
to i ludzie się bardziej przykładają.

Zwykle, ale to żadna reguła. U mnie np lata jeździł w dpd kurier który zawsze był bezproblemowy, a teraz jeździ taki, że już 2 razy musiałem do centrali dzwonić ze skargą, bo powiedział, że nie przywiezie paczki.

Adax - 2017-04-24, 16:01

Ja dodam tylko od siebie jako odbierającego paczki, bo rzadko coś wysyłam, że rekordy szybkości bije GLS. Paczka pobraniowa wysłana wczoraj o 15:40 była u mnie dzisiaj o 10:30 i tak jest zawsze od tego dostawcy. Dodam jeszcze, że do mnie na wiochę kurierzy rzadko kiedy docierają przed 14:00.
MZSIMSON - 2017-04-24, 17:02

adax-a1, U mnie jest tak samo GLS i DPD rekordziści. Zawsze są przed 12 niezależnie do której godziny paczka nadana.
kosior30 - 2017-04-24, 18:42

intr napisał/a:
kosior30 napisał/a:
to i ludzie się bardziej przykładają.

Zwykle, ale to żadna reguła. U mnie np lata jeździł w dpd kurier który zawsze był bezproblemowy, a teraz jeździ taki, że już 2 razy musiałem do centrali dzwonić ze skargą, bo powiedział, że nie przywiezie paczki.


"Podobno" mamy wolny rynek, więc warto sprawdzać to i dzwonić na skargę - bo skąd właściciel ma wiedzieć co robi jego burek po wyjściu z zagrody ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group