To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Umawianie się i propozycję wyjazdów - Nocna jazda motocyklem bez celu CAŁA POLSKA

Zuh - 2013-12-07, 22:33

Pomysł ogólnie fajny. Fajnie jest się spotkać pogadać pojechać 100-200 km i tyle. Tak dla samej przyjemności. Nie mam facebooka ale domyślam się, że można tak się umówić na takie spotkanie i z jakiejś liczby ludzi paru się znajdzie którym będzie odpowiadało miejsce i czas a i chęci będą.
Tylko jednego nie mogę zrozumieć. Dlaczego w nocy? Co to dnia nie ma? Ludzie w nocy przeważnie śpią. Od tego jest noc, chyba. Jeżeli Ci przeszkadza ruch w mieście to wyjedź poza miasto. Tyle ode mnie.

lukasz7871 - 2013-12-08, 18:33

Nocą tez się fajnie śmiga, ale w okresie wakacji gdy wieje ten ciepły wietrzyk. Można by było także robić jakieś mini zloty. Z okolic aby jakoś ten sezon letni urozmaicić. Sam jestem ciekaw jak to jest jechać Etką w trasę. Jak byłem parę razy na zlocie wojewódzkim ale na odkurzaczu jeszcze i jak zrobiliśmy 250km jednego dnia to byłem zdziwiony, że to jeszcze jechał. Tylko prawka do szczęścia brakuje :piwo:
saska251 - 2013-12-09, 08:03

Wolf napisał/a:
Zacznijmy może od tego, że MZtki a ścigi to kompletnie inny klimat i lepiej tego nie mieszać..

Błędne założenie. Tak się właśnie rodzą bezsensowne podziały i stereotypy.

czochu - 2013-12-09, 11:55

saska251 napisał/a:
Wolf napisał/a:
Zacznijmy może od tego, że MZtki a ścigi to kompletnie inny klimat i lepiej tego nie mieszać..

Błędne założenie. Tak się właśnie rodzą bezsensowne podziały i stereotypy.


Nie jeden ścig dostał baty w centrum przez mz , saska też może się pochwalić :mrgreen: czemu nie mieszać, ja sie wybieram mz-ta w bieszczady na zlot sv forum w maju , chyba ze z naszym będzie kolidować to już wiadomo.

[ Komentarz dodany przez: wojtek.mz: 2013-12-09, 11:57 ]
N

[ Komentarz dodany przez: kosior30: 2013-12-09, 13:38 ]
Toś się Wojtku wyprodukował :lol:

Czochu, zaczynaj zdania z wielkiej litery!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group