To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Elektryka/elektronika - Stacyjka - jak uruchomić - MZ ETZ 150

KrzaK - 2006-06-22, 16:15

Nie ruszaj sprzeta, tylko sie z bratem dogadaj:D takie moje zdanie
pogo18 - 2006-06-22, 17:59

własnie! po pierwsze nie masz kluczyka! po drugie moze pamięta lub zapisał sobie przebieg! po trzecie moze miec wyłacznik zapłonu w takim miejscu ze chocbys rozebral moto na częsci to i tak nie znajdziesz :-P po czwarte odłaczony kabel od AQ po piate gdybym był twoim bratem i zobaczył ze moto ma chcby jedna ryske to bym cie przywiązał do ety i ciągnał 5 km po asfalcie :evil: hehe taki żart ;-)



PS. powodzenia w odpalaniu na pych na 1 biegu :lol:

krzych_mz150 - 2006-06-22, 18:14

hehe dobre ale sie uśmiałem od waszych rad :mrgreen: spoko.
ale wracając do tematu, to lepiej dogadaj sie z bratem, bo mam wrażenie że masz małe doświadczenie w jeździe na motocyklu (może się myle), jeszcze coś sobie zrobisz albo komuś, i nie radze zapalać na 1 biegu, bo jak dasz jej po garach to możesz "wywinąć" orła, a mz pojedzie w "długą".
lepiej dogadaj się z bratem.
PS
a może ten brat to jeden z forumowiczów??

Pastor - 2006-06-22, 19:41

Weź lepiej zadzwoń do brata i mu powiedz, że jak ci nie powie co zrobił(jak wogóle coś zrobił) to mu potniesz kable w instalacji elektrycznej i przyspawasz wał do karterów, pomijając kilka utrudnień...... To jest moja rada!A po za tym to MZ nie jest taki straszny ogier wystarczy się nim obsługiwać z szacunkiem a ci sie odwdzięczy.....
William - 2006-06-22, 20:10

pogo16 napisał/a:
PS. powodzenia w odpalaniu na pych na 1 biegu


Fakt, że MZ mam dopiero z miesiąc i paliłem na pych, to odpalić z pierwszego biegu jeszcze się nie odważyłem. :mrgreen:

Ale z wyższego jest nawet wygodniej - lżej się pcha.

giedrojc - 2006-06-22, 20:12

Ok THX AJNI o to wlasnie mi chodzilo
:-D :-D

wojciech944 - 2006-06-22, 21:11

ja częsciej odpalam na pych z 1 biegu niz z drugiego, a to dlatego ze ma mnie kto pchać :mrgreen:
SAke - 2006-06-22, 21:26

Jak co do czego to wszyscy zapalaja na pych :P a przynajmniej zapalali nie raz. A jak przyjdzie do sprzedazy mz to będzie "pali za 1 ZAWSZE!!" hehehe co za kraj...
krzych_mz150 - 2006-06-22, 21:32

SAke, to tak jak z tym że w Niemczech jest najwięcej dziadków, zobacz na oferty sprzedaży moto :" jeżdzony przez dziadka" :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group