To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miło¶ników Motocykli MZ

Usprawnienia/modyfikacje & akcesoria - Ramka , ramówka rejestracji :P

luqasss - 2006-06-27, 11:40
Temat postu: Ramka , ramówka rejestracji :P
Witam :) wczoraj zarejestrowałęm moto :) do tego fajny numerek sobie wybrałęm :) odrazu jak tylko zobaczyłem to skojarzenie hehe nie zeby jakis zboczony był :)

I w zwiazku z tym stwierdziłem ze takiej ładnej tablicy unijnej szkoda dziurawic :) nie wiem czy sa takie dostępne w sprzedazy (pewnie gdizes sa ja w swoim miescie nie znalazłęm) dlatego postanowiłem sam sobie zrobic :) Wykorzystałęm do tego ramowke na zwykł± samochodow± rejestracje , odpowiednio przyciałęm skleiłem i gotowe :) ZDJECIA PONIŻEJ POZDRO ps. sorka ze zakryłem w sumie nie wiem po co :) hehe


Jak-44 (joker) - 2006-06-27, 13:16

luqasss, Nie no super Ci to wyszło :!: Podoba mi sie :-)

[ Dodano: 2006-06-27, 13:18 ]
p.s. tylko uwazaj bo teraz łatwiej ja wyj±c i ktos moze zatankowac moto natwoje konto ;-)

Michał529 - 2006-06-27, 17:44

ja chciałem sobie kupic tak± ramke do tablicy ale było bardzo ciezko dostac i pozostałem przy zwykłych ¶rubach. Joker dobrze napisał ze ktos moze na ciebie zatankowac lub bardziej prawdopodobny sposob, jaki¶ pijany gówniaz bedzie przechodził koło twojej mz i ci urwie zeby miec na pamiatke lub wypadnie ci na dołkach i nawet nie bedziesz wiedział gdzie tym bardziej ze masz to na patencie z klejem. Polecam do tego wywiercic dziurke lub dwie, to nie ma byc na pokaz 8-)
gruby - 2006-06-27, 20:17

na allegro widzial takie fajny ramki chromowane tez wlasnie pod blaszke od moto
SOVIETVW - 2006-06-27, 23:29

mi sie podoba,dobry pomysł,ale narazie zostane przy srubkach bo pzreciez niewsadze sobie teraz dziurawej tablicy w ramke :-?
luqasss - 2006-06-29, 12:08

no wł±snie ja nie chciałęm dziurawic tablicy !! A szczerze to nie tak łatwo to wyrwać !! Gura zabezpiecza lampa musiałby miec jakie srubokret zezby to poprostu wył±mac !! A szczerze to takei sytuacje w białę dzien sie nie zdarzaja :P choc lepiej nie zapeszac
miketof - 2006-06-29, 13:13

Dobry pomysł, kurde gdybym swoejej nie przewiercił to też bym teraz tak zrobił ;/ Bo numer też mam fajny: ZLO H511 (chyba każdemu skojarzy sie z H5N1 :PP )
Michał529 - 2006-06-29, 17:02

czy ja wiem czy tak trudno? przeciez to tylko kaw±łek plastiku ale podtrzymuje słowa ,,nie zapeszać" :lol:

miketof zeby sie kojarzyło to za młodego pasowałoby na lekcjach chemii uważać :-P

tomasz102 - 2006-07-11, 00:19

luqasss, ja dziajs ogl±dałem te ramki do samochodu i one sa za niskie na tablice motocyklowo± jak ty zrobi곶 że ci cała weszła?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group