To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Forum - kwestie techniczne - Pomógł - jak to działa?

daniel1621 - 2006-07-01, 23:45
Temat postu: Pomógł - jak to działa?
Cały czas wszyscy trąbiom o tym żeby nie zakładać nowych tematów gdy mam jakieś pytanie czy problem tylko dopisywać śię do jakiś innych o podobnej tematyce tylko,że jest jeden problem. Gdy ktoś dopisze się do czyjegoś tematu i zada w nim pytanie a ktoś odpowie mu tak jak ta osoba chciała to teorytycznie osoba zadająca pytanie powinna dać osobie która odpowiedziała ten status "Pomógł" lecz ta osoba nie może tego zrobić bo nie jest autorem tego tematu :!:
Coś tu niegra. Trzeba to jakoś zmienić
I tu kieruje się głównie do Micka (ale nie tylko) aby zastanowił się nad tym i coś z tym zrobić

SAke - 2006-07-02, 10:04

Ojej potnijmy sie :) tak bardzo to jest wazne dla ciebie to pomógł?? Dostajesz za to jakas zapomoge czy coś :P dawniej tego nie było a i tak wszscy sobie pomagali :P nie wiem jakie to ma zadanie spełniac :)
daniel1621 - 2006-07-02, 11:20

nie, to nie jest takie bardzo ważne ale gdy tak spojrze na swój profil i widze że komuś pomogłem to jestem z siebie dumny ;-)
I gdy u kogoś widze np. pomógł 2 razy to czuje do niego taki podziw i szacunek.

To nie jest aż takie bardzo ważne ale przydaje się i jest bardzo miło gdy ktoś zada ci jakieś pytanie a ty na nie odpowiesz ata pierwsza osoba w ramach podziękowań da ci to że pomogłeś.
Jeśli dało by rade zmienić aby każdy mógł dawać to pomógł ty byłbym wdzięczny i zadowolony

micek - 2006-07-02, 12:34

no takie jest założenie funkcji pomógł, dostępna jest tylko dla autora tematu, owszem jest możliwe uruchomienie tego dla wszystkich ale wiąże się to ze zmianą kodu, uważam, że szkoda na to czasu, pozatym funkcja ta straciła by wtedy to o czym piszesz:

daniel1621 napisał/a:
widze że komuś pomogłem to jestem z siebie dumny
I gdy u kogoś widze np. pomógł 2 razy to czuje do niego taki podziw i szacunek


bo każdy mógłby dać pomógł każdemu
myśle, że sprawa rozwiązana

Pozdrawiam

daniel1621 - 2006-07-02, 18:31

micek, no niby tak ale w ten sposób nie pozwala się wykazać użytkownikom którzy pomagają osobom które dopisały się w czyimś temacie
Michał529 - 2006-07-02, 21:31

daniel1621 napisał/a:
I gdy u kogoś widze np. pomógł 2 razy to czuje do niego taki podziw i szacunek.

a jak ktos nei ma pomogl to rownasz go z błotem? kiedys tego nie było i nikt sie nie czepiał i było wszystko wporzadku po co komplikujesz i robisz problemy z byle jakiego powodu?

SAke - 2006-07-02, 21:59

A po za tym to to weszło niedawno. I starzy uzytkownicy napewno nie raz pomogli i np Michał529, ze nie ma zadnego pomógł narazie to tylko kwestia czasu. Gdyby wszyscy uzytkownicy klikneli mu pomógł z tych 645postow to troche by tego było. :!:
Michał529 - 2006-07-02, 22:04

hehe SAke, szkoda ze nie moge ci klknać ,,pomogł,, bo za te ciepłe słowa otuchy czuje sie taki wielki i mądry... :mrgreen:
daniel1621 - 2006-07-02, 22:27

ta. Wy się nabijajcie a ja i tak uważam że coś takiego powinno być tylko trzebaby z tego oszczędnie korzystać.Bo inaczej kazdy by miał tego mnustwo i niebyło by już tej satysfakcji
tomasz102 - 2006-07-02, 22:53

ku@#$^ to zlikwidujmy to i tyle po problemie, mnie to najmniej obochodzi kto ile razy pomógł, bo np wojchech944 i Sake pomogli mi przez GG mnustow razy i narpawde ejstem wdzięczny ;-) . Wieć nie róbmy problemów z tego powodu, ja się ciesze że nie przeszedł pomysł z rangami na forum i trzaskaniu postów, i tak powinno zostać, ja pisze dużo jeżeli mam coś do powiedzenia to pisze a jezeli nie to wole sobie odpuscić niż pisać posty "tak zgadzam się z poprzednikiem" :roll:
wojciech944 - 2006-07-02, 23:21

tomasz102, THX :-D
jak miałem 0 to było tak dziwnie :-P
a teraz mam aż/tylko 3 i jest dobrze :-P
wg mnie robicie z igły widły jak juz jest ot niech zostanie, a nie zeby usuwać
jesli ktos bedzie chciał podziekowac i sie odwdzieczyc za pomóc to kliknie ;-) a jak nie to nie

daniel1621 - 2006-07-03, 00:08

wojciech944 napisał/a:
jesli ktos bedzie chciał podziekowac i sie odwdzieczyc za pomóc to kliknie a jak nie to nie

tylko że jeżeli niejesteś autorem tego tematu to nawet jeśli chcesz to niemożesz kliknąc

tomasz102 - 2006-07-03, 00:29

ja komuś kliknełem bo posukałem go w moim temacie ale na inny temat w sumie wychodzi na to samo. Trzeba jakoś sobie radzić narazie micek ma chyba bardzo duzó na głowie, wiec to nie taka pilna sprawa. No problem sie pojawia jezeli ten ktoś nie napisął postu w twoim temacie.
SAke - 2006-07-03, 09:54

daniel1621, To popros autora tego tematu na PW zeby kliknoł tej ocobie ktora ci pomogła :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group