To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Kwestie około podróżne - Noclegi polecane/niepolecane

Reich - 2014-04-23, 20:41
Temat postu: Noclegi polecane/niepolecane
Z racji iż często poszukuje noclegu przez co za każdym razem nabywam co najmniej jednego siwego włosa, postanowiłem założyć ten oto temat. Chciałbym abyście wstawiali tutaj linki do stron hoteli/hosteli/kwater itp które odwiedziliście i polecacie, lub też ich nie polecacie. Prosiłbym o wstawianie kolejnych pozycji w podobnej formie jak w postach niżej, dzięki czemu dalej będzie można robić odnośniki do ofert.


Augustów

Kielce/Chęciny

Kobyla Góra

Łeba

Poronin/Zakopane

Solina

John - 2014-04-26, 19:42

Solina (woj. podkarpackie)
http://www.eholiday.pl/noclegi-aj5186.html
Solina 87
38-610 Solina
(13) 469-18-85
Ten nocleg serdecznie polecam, bardzo miła Pani, nawet pozwoliła zaparkować motocykle w garażu. Pokoje dwu osobowe z łazienką na korytarzu, lodówka też. Ogólnie ładnie i miło. Nad jezioro kwałaczek spacerkiem. Cena 30zł/os

Łeba
http://www.eholiday.pl/noclegi-db0726-galeria.html
Pokoje gościnne Wioletta
ul. Łąkowa 5
84-360 Łeba
(59) 866-11-12
Tutaj nocleg jak nocleg szału nie robi ale źle też nie było. Łazienka w pokojach, lodówka na korytarzu. Kawałek posesji na parking też jest. Warunki Oki. cena 30zł/os.

PS. warto pisać adres i tel, jak link przestanie działać to można wygooglować :wink:
Też ostatnio myślałem że taki temat byłby przydatny :piwo:

kosior30 - 2014-04-27, 11:47

Augustów
http://www.eholiday.pl/noclegi-du7543.html
Noclegi "U Haliny"
ul. Nadrzeczna 139A
511-989-383

Byliśmy z Justyną 3 lata temu we wrześniu, więc już po sezonie. Dzięki temu zapłaciliśmy 50zł za dobę i mieliśmy do dyspozycji całe piętro. Łazienka z wanną i prysznicem w super stanie (nawet pedantyczna Justyna się nie bała tam wykąpać ;) ). Na wyposażeniu mydło i papier. Do tego kuchenka gazowa, naczynia, garnki, nawet sól i cukier się tam znalazła. Gospodarze bardzo mili, facet nam naprzynosił świeżych ryb złowionych rano, dał bułkę do obtoczenia, oczyścił je i pomógł usmażyć ;)

Po przejściu na drugą stronę ulicy jest jezioro (widok z okna mieliśmy na jezioro, w pokojach po drugiej stronie jest widok na las :) ). Kajak w cenie pokoju!

Parę moich zdjęć:




















Reich - 2014-05-05, 22:21

Z racji iż często poszukuje noclegu przez co za każdym razem nabywam co najmniej jednego siwego włosa, postanowiłem założyć ten oto temat. Chciałbym abyście wstawiali tutaj linki do stron hoteli/hosteli/kwater itp które odwiedziliście i polecacie, lub też ich nie polecacie. Prosiłbym o wstawianie kolejnych pozycji w podobnej formie do mojej, dzięki czemu na pierwszej stronie będzie można zrobić odnośniki do wszystkich. Oto moje typy:



Kobyla Góra
http://e-wczasowicz.pl/no...obyla,gora.html
Agroturystyka Kuźnica Myślniewska 18,
0-62 731-74-69 / 0-697-887-469

Są to kwatery w domu mieszkalnym usytuowane wśród lasów kilka km od samego zbiornika. Za cenę 25zł/dobę za osobę dostałem czteroosobowy pokój z kuchnią (nie aneksem kuchennym, bo ta kuchnia była lepiej wyposażona niż moja w domu), oddzielną łazienką oraz toaletą. Do mojej dyspozycji był także balkon z grillem. Gospodarze bezproblemowi, jedynym minusem był ich dzieciak na quadzie ale to było ładnych kilka lat temu. Gdyby ktoś się bardzo upierał to mogę wysłać zdjęcia.



Poronin (Zakopane)
http://www.willa.hamry.pl/
Willa Hamry
tel.: 0 601 150 060

Od razu powiem, że praktycznie cały czas ogłaszają się na portalach typu grupon itp. Za 25zł/dobę od osoby dostałem do dyspozycji czyściutki pokój z łazienką i wygodnym łóżkiem. Najlepsza jednak jest piwnica/jadalnia. Ogromna sala, gdzie z jednej strony jest kuchnia z drewnianymi stołami i kominkiem, a z drugiej wygodne fotele, kanapy i telewizor. Dzięki temu że sala ta jest w piwnicy inni współmieszkańcy prawie nas nie słyszą. Jest mini plac zabaw dla dzieci, altanka na zewnątrz i miejsce na grilla. Właściciele bardzo mili, widziałem ich jedynie przy zameldowaniu i zdawaniu kluczy.



Kielce/Chęciny
Leśny Azyl
tel. 791 077 305

Domek trzypokojowy z kuchnią położony 15km od Kielc. Pełne wyposażenie w pokojach, oraz kuchni. Do dyspozycji są trzy łóżka w dwóch pokojach (jedno podwójne w pierwszym pokoju i dwa pojedyncze w drugim). Cisza, spokój, las dookoła. W salonie kominko-koza dająca nastrój, do dyspozycji taras z kominkiem i grillem. Właściciel świetny gość. Jest to dobra baza wypadowa bo w okolicy jest co oglądać. Cena aktualnie 40-45zł od osoby, ja płaciłem jeszcze 35zł i nie żałuję ani złotóweczki.
ps. Gdyby ktoś jechał i znalazł mały składany kozik z napisami po rusku to mój :mrgreen:

Reich - 2016-02-27, 16:03

Przyszedł czas na zagramanicę.

Makarska/Chorwacja

Jozipović
Marin-Neda
R.Boskovica5
21300 Makarska
+385 021 612 357
+385 098 720 055
+385 098 199 26 00

Pokoje klimatyzowane z aneksami kuchennymi i łazienkami. Dobre usytuowanie, blisko ładnej plaży i w okolicy mariny. Ceny jakie płaciliśmy w czerwcu to 30euro za pokój 3 osobowy i 40 euro za studio (dwa pokoje dwuosobowe). Właściciele bardzo mili, mówią po polsku.

https://picasaweb.google.com/104141258915569037764/Chorwacja300510062015?feat=directlink#6163308336893881042

John - 2016-02-28, 19:47

To i ja uzupełnię miejscówki z poprzedniego sezonu:

Międzyzdroje
Willa Papaj
+48 508 466 070
+48 91 321 19 90
www.villapapaj@op.pl
Nowomyśliwska 12, 72-500 Międzyzdroje
villapapaj.pl

Pojechaliśmy do Międzyzdroji w ciemno, aż dziwne ale ciężko było znaleźć coś przyzwoitego, ktoś nie dojechał i Pani nam wynajęła (rezerwacje pewnie ma sporo do przodu). Pokoje naprawdę eleganckie z łazienką, na dole kuchnia ogólnodostępna, pralnia, na posesji grill i można motocykl postawić. Właściciele bardzo sympatyczni. Ceny nie pamiętam ale coś ok 50-60zł/os. Na męski wyjazd to nadmiar luksusu ale jak na wakacje z dziewczyną w sam raz.

Kraków
Hotel Fortuna,
ul. Czapskich 5,
31-110 PL Kraków.
+48 (12) 411 08 06
+48 (12) 422 31 43
info@hotel-fortuna.com.pl
www.hotel-fortuna.com.pl

Hotel do najtańszych nie należy (cennik na stronie), z plusów: blisko na stare miasto, dla motocyklistów zniżka i parking w gratisie, minus: za tą kwotę śniadanie bardzo ubogie.

Ustrzyki Górne
Zajazd pod Caryńską
Ustrzyki Górne 1a
Podkarpackie
38-713 Lutowiska
511311552
www.carynska.pl
Znowu szukany na ostatnią chwilę dlatego drogi :grin: Pokoje ok, chociaż słabo posprzątane :cry: , blisko na Połoninę Caryńską

John - 2016-02-28, 19:51

Warszawa -tylko dla GOLD VIP :piwo: bardzo mili sąsiedzi :mrgreen:
kosior30 - 2016-03-01, 20:39

Ja obecnie jeżdżę z zespołem po całej Polsce, więc jakby ktoś coś potrzebował - zarówno większe jak i mniejsze miasta - to pytajcie. Jeśli gdzieś byłem, to może coś polecę ;)
kosior30 - 2016-07-19, 20:35

Oprócz tego, o czym pisał John polecilibyście coś w Łebie lub bliskiej okolicy? Konkretnie chodzi mi o pole namiotowe.
storm007 - 2016-07-20, 00:02

kosior30 napisał/a:
Oprócz tego, o czym pisał John polecilibyście coś w Łebie lub bliskiej okolicy? Konkretnie chodzi mi o pole namiotowe.

Zaraz na wlocie do Leby od strony Szczecina jest pole namiotowe praktycznie nad samym morzem, dzieli je od morza skarpa z pasem zielonego.

kosior30 - 2016-07-20, 13:54

Jakaś nazwa, adres? ;>
storm007 - 2016-07-20, 23:14

kosior30 napisał/a:
Jakaś nazwa, adres? ;>

Chyba ul. Sztormowa ale wiecej Ci nie powiem, chyba ze Ci bardzo zalezy to jutro jak bede przechodzil obok to zobacze nazwe jesli to ma znaczenie.

kosior30 - 2016-07-24, 13:00

No chciałbym jakiś namiar, żeby się skontaktować z nimi ;) Google milczą.
storm007 - 2016-07-24, 13:54

kosior30 napisał/a:
No chciałbym jakiś namiar, żeby się skontaktować z nimi ;) Google milczą.

Ups... Wrocilem do rzeczywistości ja byłem w Rewalu a nie w Łebie, nie wiem co piliśmy ale było to mocne. W Rewalu kemping jest właśnie na wlocie, widoczny z drogi. W sobote był full, pełno ludzi.

John - 2017-05-16, 15:28

Bartkowa nad Dunajcem, koło Nowego Sącza

Dom Wczasowy Stalownik
http://stalownik.com.pl/

Pokoje czyste ładne, wyposażone w lodówkę, czajnik, telewizor. Z Reaperm gościliśmy tam zaraz po zlocie w Białej, także porównując to niebo a ziemia.
Cena: 40 zł za noc, pewnie przy dłuższym pobycie będzie negocjowalna. Wyżywienie też mają, ale nie korzystaliśmy. W samym ośrodku boisko do siatki, grill, ognisko, wiata, plaży nie ma ale za to jest gdzie kajakiem popływać. I najważniejszy plus - bar z bilardem na terenie (a za barem sympatyczna blondynka).

Ogólnie fajne miejsce na zlot (czyt. zlot nie rozpierduchę), z tego co wiem Honda Shadow tam gościła, a i tereny w koło fajne, jest gdzie pojeździć.

Adax - 2017-05-16, 15:42

John napisał/a:
Cena: 40 zł za noc


Za osobę czy pokoik?

John napisał/a:
Ogólnie fajne miejsce na zlot (czyt. zlot nie rozpierduchę), z tego co wiem Honda Shadow tam gościła, a i tereny w koło fajne, jest gdzie pojeździć.


Trzeba było nie z blondyną tylko z szefem zagadać i grunt przygotować!

kosior30 - 2017-05-16, 16:26

Adax napisał/a:
Trzeba było nie z blondyną tylko z szefem zagadać i grunt przygotować!


Chciałeś chyba napisać "nie tylko z blondyną" ;)

Adax - 2017-05-17, 01:06

Racja Kosior,... co będziemy chłopakowi żałować! :P :pejcz:
John - 2017-05-19, 08:32

Adax napisał/a:
Trzeba było nie z blondyną tylko z szefem zagadać i grunt przygotować!


A tu Was zaskoczę, szefowa to też blondynka, bardzo sympatyczna kobieta :wink:

Adax napisał/a:
Za osobę czy pokoik?


Cena oczywiście za osobę

John - 2017-08-06, 21:38

Stegna
Tym razem pole namiotowe campin 180:
http://www.camp180.mierzeja.pl/

Za dwie osoby, namiot i motocykl zapłaciłem 54 zł/doba.
Pole na górce także trzeba pokombinować z rozstawieniem, a w weekend straszny tłok. Sanitariaty spoko co dwie godziny sprzątane, doba liczona do godz 12. Obok knajpy i sklepy. Największy plus, prawie nad samą plażą.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group