To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Forum - kwestie techniczne - Nie dochodzą do mnie wiadomośći PW

motocyklista - 2014-04-24, 10:10
Temat postu: Nie dochodzą do mnie wiadomośći PW
Witam, nie wiem co jest grane. Wchodzę na pocztę i w folderze forum@mz-klub.pl jest informacja o nowych wiadomościach PW. Wchodzę na forum nic nie ma. Nie wyskoczył komunikat o nowych wiadomościach, jak wejdę w skrzynkę też nic nie ma. Co jest nie tak :?
Niżej zapodałem foto, gdzie na meila przyszło info, że wczoraj przyszły 2 wiadomości, a w skrzynce na forum nic nie ma. Ostatnia wiadomość jaka mi przyszła to jest z 22.04.2014r.

Hvil - 2014-04-24, 10:23

może ktoś się rozmyślił z wysłania Ci PW i je skasował nim odebrałeś?? Ja często tak robię. Jak pod napływem emocji komuś coś napiszę a potem mnie sumienei weźmie:)
motocyklista - 2014-04-24, 10:34

Jak można wysłaną już wiadomość skasować ?
wojtek.mz - 2014-04-24, 14:57

motocyklista napisał/a:
Jak można wysłaną już wiadomość skasować ?
Można skasować jeżeli odbiorca jej nie otworzył.
sIaj - 2014-04-24, 18:06

Dlatego i z innych powodów prosiłem micka aby w powiadomieniu wysyłanym na skrzynkę email była także treść wiadomości wysłanej na pw, tak jest na jawaczu.
Hvil - 2014-04-24, 20:41

sIaj, to zły pomysł.....za dużo musiał bym się tłumaczyć.... a tak skasuję jak mi przejdzie i spokój :piwo:
motocyklista - 2014-04-24, 20:54

Czyli mówicie że autor wiadomości wysłał wiadomości i zaraz usuną, a ja nie zdążyłem jej odczytać.
Jakaś dziwna ta opcja :razz: . W sumie gdyby nie poczta to bym nie wiedział że ktoś wysłał mi wiadomość na PW, pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja.
Dzięki za wytłumaczenie :piwo:

sIaj - 2014-04-28, 12:29

Hvil napisał/a:
sIaj, to zły pomysł.....za dużo musiał bym się tłumaczyć.... a tak skasuję jak mi przejdzie i spokój
To byś się szybko oduczył takich zabaw :lol:
Ja bym jednak wolał aby to tak funkcjonowało ale sam tego nie załatwię.

motocyklista - 2014-04-29, 09:46

Czyli funkcjonowało by to tak, że jak wysyłasz wiadomość na PW, to by przychodziła od razu na skrzynkę odbiorcy ?
Hvil - 2014-04-29, 10:49

motocyklista, na maila byś dostawał info, że masz nowe PW a poniżej treść tego PW.
motocyklista - 2014-04-29, 16:12

W sumie bogata sprawa z tą opcją, jeśli takie coś miało by być to jestem za :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group