To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Motocykle inne - KLE 500 & XTZ 660 & Pegaso 650 A może co innego?

tomek@1966 - 2019-09-05, 16:42

A co do kanapy w trasie mało która się sprawdza,jest na to sposób skóra z barana której używam jak jadę dalej. :piwo:
Dodek - 2019-09-12, 02:19

Jeżeli trafisz na egzemplarz z cieżko działającym sprzegłem - a;la jak w ursusie - to wina źle poprowadzonych linek a nie samego sprzegła- honda robiła na to akcję.

Ogolnie sam sie zastanawiałem nad takim sprzetem - typowo do turystykowania.
-ma bdb silnik - jest to silnik z samochodu Honda JAZZ 1.4 tylko obciety na pół (tłoki i korbowody są identyko jak w aucie :wink: )
- bardzo mało pali - na trasie potrafi zejsc poniżej 3l na 100km - znajomy ją miał rok temu przez cały sezon najeździł chyba 14 tys przez ten 1 rok
-To jest największa zaleta tego motoru (niskie spalanie)
A DCT - John z klubu opowiadał że jeździł ostatnio nową Afryką z DCT i wrażenia bajka :wink:

MZSIMSON - 2019-09-12, 08:40

E tam mój GSX 1400 na wojażach po Włoszech palił 4,5/4,6 Litra Czochu potwierdzi
EndriuBis - 2019-09-12, 09:02

Dodek napisał/a:
.... ma bdb silnik - jest to silnik z samochodu Honda JAZZ 1.4 tylko obciety na pół (tłoki i korbowody są identyko jak w aucie :wink: )

No chyba trochę przesadziłeś. Te silniki maja bardzo wiele wspólnych elementów, ale jednak jest to nowa konstrukcja specjalnie do motocykla. A unifikacja części powoduje obniżkę kosztów.

EndriuBis - 2019-09-12, 09:05

MZSIMSON napisał/a:
E tam mój GSX 1400 na wojażach po Włoszech palił 4,5/4,6 Litra Czochu potwierdzi

ale czego ? oleju ? :wink: to jeszcze się w normie mieścił. A co to wnosi do tematu ?

MZSIMSON - 2019-09-12, 17:29

EndriuBis, Benzyny, wbrew krążących opinii mój silnik oleju nie ciągnie :mrgreen:
Do tematu nie wnosi Nic poza informacją, ale zawsze mogą zapakować koło od bandziora oponę od jakiegoś Giełesa i będzie śmigał z resztą moja jeździła po polach i lasach Bornego Sulinowa i radziła sobie bardzo dobrze

EndriuBis - 2021-05-18, 12:09

Trochę wody w Wiśle (i w Wisłoku :grin: ) upłynęło od ostatniej dyskusji.
Znalazłem taki artykuł. Może kogoś zainteresuje i przy okazji zachęci do automatu :lol:

https://global.honda/innovation/technology/motorcycle/pleasure/dct.html



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group