To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Umawianie się i propozycję wyjazdów - Propozycja wyjazdu za granicę

Banan 20 - 2015-03-15, 11:34

Czochu wiadomo coś gdzie ,kiedy ,itp :piwo: :piwo:
Ludwicjusz - 2015-03-16, 16:58

[quote="elektryk111"
To sprawia że średnia prędkość mz pod górę to będzie 40 km/h , a ścigacza 80 km/h. :PP
Mnie chodzi po głowie Rumunia i wybrzeże morza czarnego(oczywiście na :cool: MZ)[/quote]

włos się jeży hehe - jak jest pod góre to są zazwyczaj srogie winkle. Nie wyobrażam sobie jazdy 80 czy więcej po np. rumuńskich serpentynach nawet R1200GS czy innym ubermotorradem. Po prostu strach - piasek, kozy, psy, dziury, wlokące się dacie przy zerowej czesto widocznosci. Czy 250 czy 1200 jedzie tak samo. Różnica tak naprawdę jest na 2pasmówkach i autostradach. A tych najczęściej się unika bo g... się zobaczy a nie folklor :twisted:
Za to na 250 wjedziesz w takie fajne okolice gdzie na plastiku będziesz wolał zostać na asfalcie - zjechałem bałkany lodówką i wiem coś o tym (i koledzy z forum też) :sad:

W te wakacje również wybieram się z kumplem do Rumunii/Bułgarii, co prawda na Helixie i Majesty, ale oba tapczany to 250tki, więc towarzystwo Etek bardzo by im pasowało :piwo:

bartek - 2015-03-16, 20:11

Hej, czytam wątek i nie bardzo widać kto chce gdzie jechać. Osobiście jestem bardzo chętny na wyjazd w nowym sezonie. Z dotychczasowym kolegą z którym zwiedziłem sporo Europy w tym sezonie nie pojadę. Dlatego szukam miłego towarzystwa do którego mógłbym się podpiąć. Z mojej strony gwarantuję gotowość w pierwszej połowie czerwca na wyjazd :grin: Trzeba tylko koniecznie ustalić gdzie chcemy pojechać - przynajmniej punkt docelowy. Czy chcemy jechać zwiedzać? Czy chcemy zwiedzać jadąc (czyli zwykle nawijać kilometry na koła bez potrzeby odwiedzania zabytków). Ja wygospodaruje max 3 dni. W tym czasie mogę zrobić max 700 km dziennie. Jeśli wyjazd byłby dłuższy wtedy się odpinam od dalszej jazdy. Prędkość przelotowa 120-130 km. Dajcie znać co ustalicie. Nocowanie pod namiotami na kempingach - chyba najatrakcyjniejsze. Nie miałem problemów z przekraczaniem prędkości jak to niektórzy pisali bo zawsze jeździłem z nawigacją i ograniczeniami przez nią wskazanymi. Poza tym większość tras z uwagi na brak czasu musiałem zawsze pokonywać autostradami. Pzdr!
P.S. Na Rumunie, Albanię itp. się nie piszę.

czochu - 2015-03-16, 22:56

Drodzy koledzy grupa została już zamknięta.
Jadę Ja, Szakal , Reich i Makaron. Ostatecznie czekamy ewentualnie na Grzybola ,który da znać blisko terminu wyjazdu czy jedzie.

Nie chcę tu nikogo obrażać , i głupio mi trochę odmawiać lecz więcej jak 4-5 motocykli to będzie pielgrzymka, spoglądanie na każdego ,oraz spowolnienie tempa i nie chodzi tu o prędkość przelotową tylko zgranie grupy do panujących warunków na drodze oraz zbieranina po postojach i noclegach oraz mniejsze prawdopodobieństwo że się pogubimy.
W tym gronie mamy już wszystko dokładnie ustalone gdzie co kiedy i jak, Jedziemy dużymi motocyklami do takiego doszliśmy wniosku.
Tak więc do następnego wyjazdu , mam nadzieje że już na etz i w szerszym gronie;)

Ludwicjusz - 2015-03-17, 10:02

no i luz, czyli zakładam(y) nowy temat - Bałkany na 250/MZ/inne mniejsze moto :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group