To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Mechanika - Ksiązka T. Sałek Tuning zwiększanie sprawności silników

Mycek123 - 2016-11-01, 13:07

rastuch, Mogę odkupić, bo i tak chciałem kupić. Masło maślane :mrgreen: POdaj dane do wpłaty na pw
Marcin W. - 2016-11-01, 18:13

Dobra zadzwoniłem i aktualizuję... Byłem przekonany że chodzi o drugą jego książkę a jednak nie. :roll: Pan Tomek dalej szuka wydawnictwa które chciało by ją wydać...
Zatem zostało na tą chwilę 4szt. książek i za tydzień ma być kolejny dodruk 18szt. Jeśli ktoś ma dwie to dogadajcie się między sobą, ktoś się będzie cieszył że ją nareszcie ma a kto inny że pozbył się zdublowanej książki... :piwo:
Reszta osób proszona jest o jak to było wcześniej wysyłanie zamówienia na @ P. Tomek odpowie i po waszej wpłacie wyśle wam książkę... :piwo:

rastuch - 2016-11-01, 20:35

Mycek123, ok jest Twpja. Dane podesle na jutro PW.
Pozdrawiam

elektryk111 - 2016-11-01, 21:54

Jakby ktoś chciał się pozbyć tej książki to chętnie odkupię.Szczegóły ustalimy na PW.
Marcin W. - 2016-11-01, 22:43

elektryk111, myślę że Mycek123, wraz z rastuch, się dogadają pisz bezpośrednio na emaila do Pana Tomka szybciej ją będziesz miał. :piwo:
kadetm-780 - 2016-11-02, 08:33

Zostały już tylko 2 książki.
an26i - 2016-11-21, 00:16

He.
Już od dużego czasu szukam książki Pana Sałka, z chęcią kupię jedną. Jeśli można to prosił bym o kontakt do Pana Tomasza.

an26i - 2016-11-21, 23:26

A może ktoś ma na sprzedanie książkę TUNING???? Może być w wersji elektronicznej????
Marcin W. - 2016-11-22, 12:02
Temat postu: Co zrobić aby dostać książkę?
an26i, Pisałem wcześniej i tak myślę że muszę się powtórzyć znów, zatem proszę moderatorów aby procedura otrzymania tej książki była wklejona na pierwszej stronie.
Osoba zainteresowana aby dostać tą książkę powinna ;
Cytat:
Witam
Wysyłamy @ na adres stsmoto@op.pl z prośbą o numer konta do wpłaty i kwotę (wspominał że za książkę chce 70zł i jakieś 13zł za wysyłkę) podajemy swój adres do wysyłki, wpłacamy i czekamy cierpliwie...

an26i - 2016-11-22, 21:14

Dziś wysyłam maila i czekam na odpowiedz :wink: :wink:
dex - 2017-04-16, 19:59

Wróciłem właśnie ze szpitala w Zamościu, gdzie jeszcze do piątku leżało moich dwóch dziadków.
Przypadkiem okazało się, że Pan Tomasz leży na sali obok mojego dziadka.
Ma spore problemy z oddychaniem, ale powoli wraca do zdrowia.
Jest szansa, że za tydzień go wypiszą, ale wygląda jak cień człowieka.
Jednak duch go nie opuszcza i opowiadał o projektach, które przymusowo zostawił i chce je jak najszybciej zacząć kończyć. Aktualnie prototypową WSK-ę(jedną z 3 wyprodukowanych z silnikiem Moretti pod koniec istnienia produkcji w Świdniku).
Trzymajmy kciuki za szybki powrót Pana Tomka do zdrowia.

lipton - 2017-04-16, 21:06

Dex i dla Ciebie dużo zdrowia wracaj do nas. :piwo:
dex - 2018-01-25, 12:58

Szanpaństwo, słabo trzymacie kciuki za Pana Tomka.
Ten ciągle leży w szpitalu i ledwo oddycha :(

Matfiej - 2018-01-25, 18:38

To nie temat, ale co się takiego złego stało, że, Szanowny Pan Tomek dalej przebywa w Szpitalu? Zdrowia mu życzę i idę powiedzieć modlitwę w takiej intencji :) .
jogi - 2023-04-23, 11:13

Panowie czy jest możliwość nadal zdobycia tej książki ? Ktoś może chce się pozbyć ? Albo posiada scany ? . Za scany czy pdf oczywiście jestem w stanie też zapłacić .
kosior30 - 2023-04-23, 12:37

jogi, daj mi mejl na priv.
mareckim - 2023-12-09, 19:55

Witam wszystkich.
Zarejestrowałem się na tym forum bo szukam tej książki dla mojego ojca.
Chętnie odkupię od kogoś używaną lub kupię nową.Za wszelkie informację z góry dziękuję.
Pozdrawiam

elektryk111 - 2024-04-26, 22:28

mareckim napisał/a:
Witam wszystkich.
Zarejestrowałem się na tym forum bo szukam tej książki dla mojego ojca.
Chętnie odkupię od kogoś używaną lub kupię nową.Za wszelkie informację z góry dziękuję.
Pozdrawiam


Chciałbym ostrzec forumowiczów przed wchodzeniem w interesy z tym gościem.
W skrócie opiszę wam historię sprzedaży przeze mnie tej książki użytkownikowi "mareckim":

14-04 mareckim po uzgodnieniu ceny i wysyłki za pobraniem przysyła dane do wysyłki
16-04 Wysyłam poczta polska książkę pobraniowo. Koszt przesyłki pobraniowej 24,30 zł.
25-04 Paczka po dotarciu na placówkę poczty do Chojnowa po 7 dniach oczekiwania na odbiór, zostaje odesłana z powrotem do mnie.
26-04 Listonosz dostarcza mi paczkę i pokrywam koszty przesyłek w obydwie strony w kwocie 42 zł.
Od razu napisałem do mareckim priva informując go że paczka wróciła do mnie i zapytałem go co robimy z tym tematem.
W odpowiedzi odpisał mi "spadaj oszuście" i dalej groźby że mnie zgłosi na policję i że wysłał zgłoszenie do moderatora.
Tłumaczył się że nie dostał żadnej informacji z poczty o czekającej paczce.
W korespondencji od niego ciagłe straszenie policją.

Tego "oszusta" mu nie podaruję i mam nadzieję że zgłosi sprawę na policję jak najszybciej żebym nie czekał zbyt długo :lol:
A skoro wysłał na mnie skargi do moderatora,to chciałbym móc oczyścić swoje dobre imię i wysłać temu samemu moderatorowi zdjęcia potwierdzajace istnienie książki, paczki, zdjęcia listu przewozowego z paczki z pieczątkami, datami i danymi osobowymi a także notki potwierdzającej że paczka została zwrócona z powodu nieodebrania paczki w terminie, która również jest ostemplowana datownikiem z poczty w Chojnowie.

Jako że mamy RODO to nie mogę(chyba :?: ) wysłać zdjęć z danymi osobowymi do moderatora bez zgody użytkownika mareckim, ale jestem przekonany że na potrzeby wyjaśnienia sprawy wyrazi taką zgodę w tym wątku.

mareckim - Wczoraj 9:58

Człowieku prosiłem Cię za każdym razem jak do Ciebie pisałem żebyś mi dał nr paczki ,link do śledzenia przesyłki,cokolwiek żebym mógł złożyć reklamacje
a ty nie reagowałeś,bo tak jak pisałem ja żadnego powiadomienia o tym że paczka do mnie jedzie
nie dostałem.
Dałem Ci prawidłowe dane i nr tel.
23.04 napisałem do niego gdzie jest książka a on odezwał się dopiero wczoraj z pretensjami że książka do niego wróciła i co z tym zrobimy bo 42zł koszta poniósł.
To odpisałem spadaj naciągaczu,nie nazwałem go oszustem.
podsumowując:
wysyła do mnie książkę,koszt przesyłki 24zł,
nie daje mi nr przewozowego,niczego do śledzenia,nic,cisza całkowita.
Chętnie bym złożył na poczcie reklamacje bo na książce mi zależało ale nie mam żadnych danych.
ps.
Ja Cię policją nie straszę a tym bardziej ciągle,napisałem tylko żebyś nie ujawniał na forum moich danych osobowych bo wtedy to zgłoszę.
Administratora lub inne uprawnione osoby proszę o przeczytanie naszej korespondencji na pm.
Ps.2
Jeden,jedyny nr przesyłki do mnie i sprawy by nie było a on z uporem maniaka no nie chce mi dać tych danych.
Sami oceńcie kto pisze prawdę.

elektryk111 - Wczoraj 11:07

Gdybyś jako pierwszych słów do mnie nie uzył "spadaj oszuście",to byśmy odnaleźli problem dlaczego nie dostałeś powiadomienia, poczta zwróciła by koszty a my uzgodnili byśmy powtórną przesylkę i miałbyś swoją ksiazkę.Wystarczyło odnosić się do mnie kulturalnie. I jeszcze pytanie do ciebie, czy mogę wysłać moderatorowi zdjęcia paczki z listem przewozowym z twoimi danymi osobowymi? Żeby nie było że wysyłka to był tylko blef z mojej strony.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group