To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Mechanika - Ksiązka T. Sałek Tuning zwiększanie sprawności silników

mareckim - 2024-04-27, 11:22

To mój ostatni post w tym temacie.
Jeszcze raz,napisałem spadaj naciągaczu ale to nie ma znaczenia bo ty dalej nie dajesz nr przewozowego.
Przestań się kompromitować z tym moderatorem.
Napisz do administratora forum i jemu daj te dane,tylko napisz ludziom tu w tym temacie,dlaczego jedynej zainteresowanej osobie czyli mi,nie chcesz dać tych danych.
To nie jest normalne.

elektryk111 - 2024-04-27, 12:05

Czekam na spełnienie twojej groźby i zgłoszenie mnie na policję. Tylko policji przekażę wszystkie informacje i ewentualnie moderatorowi jesli zechce ale podejrzewam że nie są mu już potrzebne żeby zrozumieć całą sprawę :wink:

Tobie już niczego nie przekażę z powodu chamskich tekstów w moim kierunku i straszenia policją.

mareckim - 2024-04-27, 12:39

Zaburzony człowieku z dobroci serca radzę Ci udać się po pomoc do psychiatry lub psychologa.
Z mojej strony koniec tematu.

kosior30 - 2024-04-27, 21:26

Daliście sobie "po razie" i basta. Nie zaśmiecajmy dalej tematu. Załatwcie to jak mężczyźni rozmową, a nie straszeniem i inwektywami. Moderator ani admin nie może być sędzią w tej sprawie. Jedna i druga strona opisała swoją wersję, ludzie już sami sobie muszą wyrobić opinię czy i z kim robić interesy. EOT
elektryk111 - 2024-04-27, 21:28

Widzę że dalej jedziesz z chamstwem.Powodzenia w szukaniu książki.
kosior30 - 2024-04-27, 21:32

elektryk111, prosiłem o zakończenie dyskusji nie związanej z tematem.
evil866 - 2024-04-27, 21:33

elektryk111, jak mareckim, nie chce tej książki to ją sam chętnie przytule :mrgreen:
slawosz.k - 2024-04-29, 13:57

Witam serdecznie,

również byłbym chętny na odkupienie omawianej książki Pana Sałka. Najwygodniejsza byłaby dla mnie w wersji pdf, ale papierowa też jest ok, jeśli ktoś byłby gotowy na odsprzedaż.

Z pozdrowieniami



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group