To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Prawo - Kolizja z dzikim zwierzęciem

Veteran - 2015-11-15, 13:18

Ponoć jak dziki przebiegają przez drogę, to nie ma opcji żeby się któryś zatrzymał na widok nadjeżdżającego pojazdu. :sad:
Dobrze, że wyhamowałeś... :smile:

to-mecz-q - 2015-11-15, 16:39

grzybol napisał/a:
Mogę mieć jedynie nadzieję, że kiedyś ktoś ją potraktuje podobnie w potrzebie i może to wpłynie na jej myślenie...

Zapewne ta pani nie jeździ autobusem, więc może pewnego dnia ...gdy już będzie spóźniona na ważne spotkanie, jej luksusowy samochód odmówi posłuszeństwa i trafi akurat do Ciebie! To wtedy sobie odbijesz :) :piwo:

Reich napisał/a:
Dla mnie i tak najbardziej chore są opłaty u księdza...
500zł za pogrzeb, 1000zł za ślub. Kto inny ma stawkę 700zł na godzinę..

Jest wolny rynek... Więc ja bym szukał tańszego :)
Trzeba ich straszyć konkuręcią to ich stawia do pionu.
Na 2 księżach już sprawdzone, po 3 sekundach już nie było przeszkód i zrobili po naszemu :)

elektryk111 - 2015-11-15, 19:50

Reich napisał/a:
Dla mnie i tak najbardziej chore są opłaty u księdza...
500zł za pogrzeb, 1000zł za ślub. Kto inny ma stawkę 700zł na godzinę...


Stawki narzucane są odgórnie,a sami księża mają niewiele do gadania,bo jeśli nie przeleją odpowiedniej kwoty p przeliczeniu na jednego parafianina to są przenoszeni do innej parafii albo nie awansują w hierarchii.
Ten film wyjaśnia mechanizmy finansowe https://www.youtube.com/watch?v=4JWlbgXJ7Oc:

Seba_830 - 2015-11-15, 20:53

Nie wiem te stawki są określane odgórnie ale znam księdza który bierze np za ślub 300 zł i jest proboszczem w parafii już 20 lat, a inni w okolicy biorą po 500 zł :shock: także jak ktoś chce to może.
elektryk111 - 2015-11-15, 21:52

Strona ze stawkami za sakramenty: http://www.colaska.pl/
hektor - 2015-11-15, 22:24

OFFTOP :roll: :roll: :roll: :roll:

:lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group