To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Forum - kwestie techniczne - Czemu moje tematy są usuwane?

jarek150 - 2016-03-06, 21:27

Moim zdaniem forum to my czyli wszyscy posiadacze mz, etz.
Mamy rożne problemy ze swoimi maszynkami ale poto jest forum aby nam pomogło.
Traktujmy się tak jakby posiadanie emz etz było biletem wstępu do tego klanu.

Seba_830 - 2016-03-06, 22:40

jarek150, trochę błędne jest twoje rozumowanie, bo wielu osób na forum nie ma motocykla spod znaku Mz ale darzy je sympatią lub po prostu ma na forum znajomych z którymi spędza czas na zlotach. Dlatego forum nazywa się klubem miłośników MZ :piwo:
jarek150 - 2016-03-09, 21:15

Seba 830 Zgadzam się z Tobą. Masz rację :piwo:
Yaro - 2016-03-09, 21:53

Obaj macie rację. A poza tym trochę więcej empatii na tym forum i nie byłoby zgrzytów. Pozdro dla wszystkich no i :piwo:
jarek150 - 2016-03-13, 01:09

Yaro jeśli o mnie chodzi to właśnie tacy jak Ty powinni zostać moderatorami tego forum.
Nie żartuje i pozdawiam.

shalashaska - 2016-04-09, 16:49

Na tym forum panuje dziwna atmosfera, co byś nie napisał to i tak poleci do śmietnika.
Yaro - 2016-04-09, 20:56

jarek150 napisał/a:
Yaro jeśli o mnie chodzi to właśnie tacy jak Ty powinni zostać moderatorami tego forum.
Nie żartuje i pozdawiam.


No dzięki za te słowa. Nawet o tym nie myślałem ale jak na poważnie wezmę się za swoją IFĘ (najpierw muszę skończyć Osy) to będę tu aktywniejszy i kto wie może zapracuję ;) . Pozdrawiam wszystkich MZ-ciarzy

januszj23 - 2016-04-09, 21:50

shalashaska napisał/a:
Na tym forum panuje dziwna atmosfera, co byś nie napisał to i tak poleci do śmietnika.

Aaaa, kłamczuszek, Pinokio. :lol: :piwo:

wojtek.mz - 2016-04-09, 22:04

shalashaska napisał/a:
Na tym forum panuje dziwna atmosfera, co byś nie napisał to i tak poleci do śmietnika.
Dziwne jest to, że usuwasz swoje posty i nie chcesz nikomu pomóc. :lol:
shalashaska - 2016-04-10, 07:57

wojtek.mz napisał/a:
shalashaska napisał/a:
Na tym forum panuje dziwna atmosfera, co byś nie napisał to i tak poleci do śmietnika.
Dziwne jest to, że usuwasz swoje posty i nie chcesz nikomu pomóc. :lol:


Nie mam zamiaru wdawać się w zbędną dyskusję. Każdy i nie tylko na tym forum wie jaką mają ludzie opinię o tym forum i waszym zachowaniu :wink: I niech się wypowiedzą Ci którzy zostali przez was pokrzywdzeni a nie Ci co krzywdzą, ale wy i tak zrobicie po swojemu :wink:

wojtek.mz - 2016-04-10, 09:22

shalashaska, Nikt Cię tu na siłę nie trzyma. :piwo:
januszj23 - 2016-04-10, 17:45

shalashaska napisał/a:
Każdy i nie tylko na tym forum wie jaką mają ludzie opinię o tym forum i waszym zachowaniu

Mieliśmy na forum osobnika, któremu nie podobały się zasady i ustalone reguły. Mieliśmy.
To nie ludzie a osobnicy nie przygotowani do współżycia w społecznościach, jakichkolwiek społecznościach. Musisz sam pojdąć decyzję: albo zostajesz z nami i przestajesz ględzić albo..... .
wojtek.mz napisał/a:
Nikt Cię tu na siłę nie trzyma

wojtek.mz napisał/a:
Dziwne jest to, że usuwasz swoje posty i nie chcesz nikomu pomóc

"Na tym forum panuje dziwna atmosfera, co byś nie napisał to i tak poleci do śmietnika"
Przejrzałem i stwierdzam, że nie jest to właściwa i godna naśladowania postawa, choćby ze względu na Twój wiek. Po co usuwać Twoje wpisy jak sam je usuwasz? Pozdrawiam.

jarek150 - 2016-06-22, 22:33

Właśnie mój ostatni post poleciał do śmietnika bez odpowiedzi i bez rozwiązania problemu.
Moje gratulacje i podziękowania dla moderatora za miłe załatwienie sprawy.

motomaciey - 2016-06-23, 08:42

Zachowujesz síę jak gówniarz to jesteś odstawiany do kąta - proste. Nikt już nie będzie z Tobą dyskutować.
jarek150 - 2016-06-23, 21:48

motomaciey napisał/a:
Zachowujesz síę jak gówniarz to jesteś odstawiany do kąta - proste. Nikt już nie będzie z Tobą dyskutować.


O proszę jeszcze obrażają i do kąta stawiają. Człowiek normalnie pisze post. Ma problem jak każdy, a tu cię opier....lają bo czegoś nie rozumiesz. Ludzie to jest forum a nie prywatne podwórko. Nikt już nie będzie z Tobą dyskutować - jak to oceniacie bo ja pozostawię to bez komentarza.

wojtek.mz - 2016-06-23, 23:17

jarek150 napisał/a:
Ludzie to jest forum a nie prywatne podwórko.
Tak to jest forum, ale nie Twoje.
januszj23 - 2016-06-23, 23:21

jarek150, Zadałeś pytanie i otrzymałeś wyczerpującą odpowiedź od najlepszego w branży fachowca na forum. To, że nie zgadzasz się z jego diagnozą to Twój problem. Reszta to ględzenie.
jarek150 napisał/a:
Ludzie to jest forum a nie prywatne podwórko.

I tu się lekko mylisz ale pewnie znowu tego nie pojmiesz.
jarek150 napisał/a:
Nikt już nie będzie z Tobą dyskutować - jak to oceniacie bo ja pozostawię to bez komentarza.

A tu z kolei masz rację. Powodzenia przy wymianie gaźnika. :wink:

jarek150 - 2016-06-24, 17:46

Jeśli chodzi o gaźnik to zrozumiałem, że wymiana nic tu nie zmieni. Układ dolotowy sprawdzony. Do sprawdzenia został tłumik. Może coś go przytyka.
Co do kolegi intr to wiele przeczytałem jego opisów i wiem, że zna się na rzeczy. Nawet pewnie zakupie u niego części na remont silnika bo przecież kiedyś trzeba sprawdzić co tam w środku się dzieje. Z tym niedomaganiem mocy silnika to chyba będę sam rozgryzał temat bo tu na forum to już chyba wszystkim podpadłem.

wojtek.mz - 2016-06-24, 17:58

jarek150 napisał/a:
Z tym niedomaganiem mocy silnika to chyba będę sam rozgryzał temat bo tu na forum to już chyba wszystkim podpadłem.
Aż tak źle nie jest.
januszj23 - 2016-06-24, 20:31

wojtek.mz napisał/a:
jarek150 napisał/a:
Z tym niedomaganiem mocy silnika to chyba będę sam rozgryzał temat bo tu na forum to już chyba wszystkim podpadłem.
Aż tak źle nie jest.

W ogóle nie jest źle. Oczywiście pomożemy, załóż tylko stosowny temat , najlepiej w "Pamiętniki". Z obecnym problemem również. Stamtąd nikt Ci postów nie usunie. :wink: Chyba. :piwo:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group