To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Forum - kwestie techniczne - Czemu moje tematy są usuwane?

kosior30 - 2018-04-24, 20:35

:lol:
czarek23100 - 2018-05-18, 10:34

Przeczytałem prawie cały wątek o usuwaniu różnych tematów założonych najczęściej przez nowych użytkowników i tłumaczenia starych wyjadaczy, że należy to robić ponieważ praktycznie wszystkie tematy o mz były poruszane i z łatwością można je znalesc i mam tyko jedno pytanie... Po co właściwie jest te forum skoro niby wszystko o MZ było już powiedziane bo chyba nie tylko po to żeby umawiać się na zloty...
halcik - 2018-05-18, 11:19

Piszesz głupoty. Zobacz że nowe tematy powstają, ale czy raz w miesiącu chciałbyś widzieć nowy temat o spadającym sprzęgle? Ewentualnie jako nowy użytkownik szukający informacji chciałbyś mieć podane wszystkie dane w jednym temacie? Np dopuszczalna grubość tarcz, wysokość sprężyn, dopuszczalne luzy na sprzęgle osiowe i promieniowe, sposoby docierania regulacji linki itd czy po wpisaniu hasła sprzęgło wolałbyś mieć 120 tytulów do przejrzenia po 10 postów w każdym, a w nich ktoś podający link do jeszcze innego tematu bo tam to ktoś już opisał "chyba lepiej". Żargon jest, czy mi pasuje w 100 % może nie, ale to ja jestem tu gościem i ja się mam dostosować, ewentualnie użalać mogę się w wyznaczonym temacie lub pisać do admina :)
Veteran - 2019-09-26, 22:07

W tytule tematu jest błąd.
Zamiast słowa - "czemu", powinno być "dlaczego". :wink:

Sławuch - 2020-04-29, 10:41
Temat postu: czemu do kosza?
Czołem,

dlaczego mój post w dziale Kupię został przeniesiony do kosza?
http://forum.mz-klub.pl/viewtopic.php?t=40814
Proszę o przywrócenie posta lub wskazanie, co było z nim nie tak.

Pozdrawiam
Sławuch

ETZ_PRORIDER - 2020-04-29, 13:19

Nie jesteś tu od wczoraj. Powinieneś wiedzieć o co chodziło.
kosior30 - 2020-04-29, 21:05

Napisałem w powiadomieniu, powinieneś dostać na mejla.

Pkt 3 regulaminu działu Kupię.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group