To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Umawianie się i propozycję wyjazdów - Wyjazd do kopalnie soli w Kłodawie 16-07-2016

swist57 - 2016-07-15, 12:37
Temat postu: Wyjazd do kopalnie soli w Kłodawie 16-07-2016
Cześć.
Wybieram się jutro na przejażdżkę do Kłodawy. Chcę sobie zwiedzić kopalnię. Oczywiście jadę Tropikiem. Jeśli są chętni to zapraszam do wycieczki. Planuję być na miejscu ok 10:00 najpóźniej.
Wiem, że trochę późno informuję, al eto taki spontan.
http://www.sol-klodawa.com.pl/turystyka
Pozdrawim.

dex - 2016-07-15, 12:48

swist57, ale widziałeś, że "W soboty, niedziele, święta oraz przedłużone weekendy kopalnia jest nieczynna"?
swist57 - 2016-07-15, 17:18

K... ale ze mnie gapa. Nawet na czerwono to wywalili :torba": Dzięki kolego, uratowałeś moje samopoczucie i paliwo. W takim razie poszukam sobie innego celu.
Trochę bardziej na południe w Poddębicach jest akurat zlot motocyklowy.

halcik - 2016-07-18, 07:40

Zwiedzanie z kilkudniowym wcześniejszym powiadomieniem, osoby indywidualne schodzą tylko z przewodnikiem, którego koszt to 60zł.
Sam już tam byłem, więc napiszę, że jest tak na tyle ciekawie na ile potrafi to opowiedzieć przewodnik. Ruch jest tam dość niewielki dlatego telefonicznie starają się dokooptować Cię do większej grupy 10-12 osób, żebyś nie płacił za przewodnika. Jest tam sól koloru czerwonego, której nie ma w Wieliczce i z tego co opowiada przewodnik jest jakościowo lepsza od zwykłej białej. Jest sala strachu, ale myślę, że każdy kto się wybierze jakoś to wytrzyma



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group