To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - M.Gajewski z Redy - przestroga !!!

dario81 - 2017-05-21, 16:46
Temat postu: M.Gajewski z Redy - przestroga !!!
Przestrzegam przed M. Gajewskim z Redy - to naciągacz który sprzedaje odmalowane ''złomy'' za wysokie pieniądze. Kupiłem u niego MZ -miała być super - okazało się że poza ładnym odmalowaniem i sprawną elektryką, silnik po jego 'remoncie' nadawał się do remontu. Wał niby po regeneracji -miał 0,08mm bicia promieniowego na czopie alternatora, łańcuszek sprzęgłowy -prawie 2cm zwisu ,zjechane koła łańcuchowe kosza i wału,zjechany zabierak, nie wszystkie podkładki były w silniku -normalnie szrot!!! Robię go od podstaw włącznie z nowymi karterami ponieważ również mają luzy w gniazdach łożyskowych. NIE MA TO JAK SAMEMU ROBIĆ SOBIE REMONT -ludziom wierzyć raczej nie można w tym kraju ,no chyba że znajomi ,przyjaciele itd ale i z tym też różnie bywa...
wojtek.mz - 2017-05-21, 20:00

dario81, Daj jakieś linki z jego ogłoszeniami.
ETZ_PRORIDER - 2017-05-21, 20:07

Nie Ty pierwszy się na niego naciąłeś :-D wystarczy zobaczyć na czym składa te padaki. Teraz sprzedaje niby oryginalne nie remontowane MZ do kapitalki za cenę MZ po remoncie, za 5.300pln :-D można już o nim stworzyć temat ostrzeżenie :-)
kadetm-780 - 2017-05-21, 20:09

Dobrze by było sprawę nagłośnić na grupie posiadaczy mz na fb czy jakoś tak ta grupa się nazywa, to tam mongołom może oczy by się otworzyły, bo póki co to tam ten cwaniaczek z redy jest uznawany za alfę i omegę.
wojtek.mz - 2017-05-21, 20:12

kadetm-780, :piwo:
Pakynchalter - 2017-05-21, 20:43

Reklamuje się dosyć często na grupie MZ na FB
ETZ_PRORIDER - 2017-05-21, 21:41

Trzeba tam wrzucić link do tej dyskusji ale najpierw niech każdy sam opisze swoje spostrzeżenia na temat jego zajebistych silników i wychuchanych MZ. 3/4 tego co wkłada w silniki i motocykle to najtańsze zamienniki np klosze lamp, amortyzatory, wydechy czy gaźniki. Ostatnio się zcwanił i nie regeneruje nawet zużytych wałów w silnikach, opisuje to zużyciem w granicach normy a luz jest książkowo dopuszczalny do dalszej eksploatacji. Normalnie nóż się w kieszeni otwiera a na grupie fb ma kilku adwokatów którzy zaparcie w niego wierzą i pójdą za nim w ogień. Niestety 80% grupy faktycznie uważa go za guru w grupie a nawet nie potrafi zdystansować skrzyni i zabieraka, o regulacji gaźnika czy zapłonu i sprzęgła nawet nie wspominam.
mar09 - 2017-05-22, 06:54

Nie ma go w grupie od dawna, w sumie wylatywał 2/3 razy, tera ma chyba własny fanpage, na forum też ma chyba konto i zapewne także "adoratorów", szkoda że siedzi każdy cicho.
dario81 - 2017-05-22, 15:39

wojtek.mz napisał/a:
dario81, Daj jakieś linki z jego ogłoszeniami.

Ten gościu z Redy ma masę filmików na YouTUbe - jest tam kilka moich komentarzy do nich ''miłośnik simsona", apeluję do wszystkich którzy dali się naciąć u niego by też coś dopisali do tych filmików, wtedy gościu je usuwa bo boi się antyreklamy a jego zakłamane filmiki znikną poprostu.
WSZYSTKIE osoby które u niego kupiły te pseudomotocykle i wyszły jakieś ''kwiatki'' - proszę opisać tu na forum -szczegółowo najlepiej. Tu linki niektóre do jego filmików:
https://www.youtube.com/w...2SN2t4oI&t=131s
https://www.youtube.com/w...AY1XsU9e0&t=99s
https://www.youtube.com/watch?v=YlA1O38KwGs

slawosz.k - 2018-05-14, 12:58

Także nie polecam tego "fachowca". Rozmawiałem właśnie przed chwilą z jego byłem klientem, który zlecił mu wymianę silnika w ts-ce 250 na silnik od etz-tki. Motor był fabrycznie nierozbierany i nieużywany, kupiony jeszcze w 1983 roku ze sklepu przez właściciela mz-tki. Trzymał go w zapasie. Gdy skończył mu się oryginalny silnik z ts-ki postanowił go nie remontować, tylko wrzucić ten silnik od etz-tki. Zlecił to zadanie Panu Michałowi z Redy. Wziął od starszego Pana 700 zł za podmiankę, oraz wymianę oleju i ustawienie zapłonu. Jak się dzisiaj okazało, oleju praktycznie nic nie było. Na dodatek zaczęły dobiegać jakieś bardzo niepokojące dźwięki z okolic cylindra. Boje się, że przez to jego "bardzo mały wkład pracy" jak to opisywał na fb, mógł serio udupić świetny silnik, naprawdę w pełni oryginalny. Co o tym myślicie?
Marcin W. - 2018-05-14, 13:36

Pewnie wystawi ten silnik z tej TS za 2 tyś albo więcej... :klnie:
slawosz.k - 2018-05-14, 16:58

Silnik został zwrócony właścicielowi, ale czy z wewnątrz został nietknięty, tego nie jestem pewien. Wiem na razie tyle, że wziął pieniądze za coś, co nie było zrobione.
herrq666 - 2018-05-14, 18:22

700 zł za wymianę silnika? Jak ktoś chce wymienić silnik to walcie do mnie jak w dym, wymienię za 699 zł. Jeszcze flakon postawię.
dario81 - 2018-05-15, 09:46

slawosz.k napisał/a:
Także nie polecam tego "fachowca". Rozmawiałem właśnie przed chwilą z jego byłem klientem, który zlecił mu wymianę silnika w ts-ce 250 na silnik od etz-tki. Motor był fabrycznie nierozbierany i nieużywany, kupiony jeszcze w 1983 roku ze sklepu przez właściciela mz-tki. Trzymał go w zapasie. Gdy skończył mu się oryginalny silnik z ts-ki postanowił go nie remontować, tylko wrzucić ten silnik od etz-tki. Zlecił to zadanie Panu Michałowi z Redy. Wziął od starszego Pana 700 zł za podmiankę, oraz wymianę oleju i ustawienie zapłonu. Jak się dzisiaj okazało, oleju praktycznie nic nie było. Na dodatek zaczęły dobiegać jakieś bardzo niepokojące dźwięki z okolic cylindra. Boje się, że przez to jego "bardzo mały wkład pracy" jak to opisywał na fb, mógł serio udupić świetny silnik, naprawdę w pełni oryginalny. Co o tym myślicie?

Nie zlecajcie temu gościowi żadnych remontów ani tym bardziej nic od niego nie kupujcie!!!!
ja kupiłem od niego 3 lata temu ETZ 125 jak pisałem wyżej i doprowadzanie motocykla do stanu używalności zajęło mi 2 lata....To jest zwykły handlażyna który żeruje na ludzkiej niewiedzy i naiwności ( ja dałem się naciąć niestety i to na dużą kasę) - sam doprowadziłem motocykl - zwłaszcza silnik do stanu super bo oprócz skrzyni biegów która i tak miała braki to dosłownie WSZYSTKO było do wymiany. Od roku motorek chodzi jak należy po moich licznych poprawkach i remontach (nie tylko silnika).

Seba_830 - 2018-05-15, 11:14

Niestety większość ludzi widząc jego przyrządy do remontu silnika i kropki z farby na elementach składowych uważa, że to osoba znająca się na rzeczy. Jak widać prawda jest inna.
ETZ_PRORIDER - 2018-05-15, 12:34

Jeszcze frajer miał czelność pojawić się w niedzielę na zlocie u nas, dodatkowo puszką. Całe szczęście nikt z nim nie wchodził w dyskusję. Sam dostałem regularnego delirium żeby mu przypierdolić ale powstrzymałem się i zapaliłem sobie papierosa ze stoickim spokojem. Nie zapomnę jego miny, jak Stefan odpalił swoją 251 czterema literami. To było nie zapomniane. :piwo:
dario81 - 2018-05-15, 21:24

ETZ_PRORIDER napisał/a:
Jeszcze frajer miał czelność pojawić się w niedzielę na zlocie u nas, dodatkowo puszką. Całe szczęście nikt z nim nie wchodził w dyskusję. Sam dostałem regularnego delirium żeby mu przypierdolić ale powstrzymałem się i zapaliłem sobie papierosa ze stoickim spokojem. Nie zapomnę jego miny, jak Stefan odpalił swoją 251 czterema literami. To było nie zapomniane. :piwo:

Gdybym tam był to przeprowadziłbym z nim ''męską rozmowę'' - napewno szybko by zlot opuścił.

michasg - 2018-05-28, 10:53

Hmm.. jego MZ-tki na kanale Youtube wyglądają nieźle...
Faktycznie jest aż tak bardzo źle?

ETZ_PRORIDER - 2018-05-28, 22:02

Jest bardzo źle.
dario81 - 2018-05-29, 16:03

michasg napisał/a:
Hmm.. jego MZ-tki na kanale Youtube wyglądają nieźle...
Faktycznie jest aż tak bardzo źle?

Nie polecam od niego niczego kupować bez DOKŁADNEGO I WNIKLIWEGO sprawdzenia całego sprzętu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group