To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Śmietnik - Kalendarze klubowe - KONKURS !!!

kosior30 - 2018-01-12, 13:11
Temat postu: Kalendarze klubowe - KONKURS !!!
Właściciel firmy Nasz Kalendarz - czyli tej realizującej projekt, druk oraz wysyłkę naszych klubowych kalendarzy - Artur Grzegorzek, postanowił specjalnie dla nas przygotować konkurs związany z naszymi kalendarzami i mnie zobowiązał do jego realizacji.

W tym roku mieliście możliwość zamówienia wraz z kalendarzem gratisowej pocztówki klubowej. Mam nadzieję, że większość z Was skorzystała z tej możliwości, gdyż właśnie z nią związany będzie konkurs :)

Otóż konkurs jest bardzo prosty. Musicie tylko wsiąść na swoją MZtkę, przejechać jak najwięcej kilometrów od domu, wypisać pocztówkę z pozdrowieniami dla MZ Klubu (albo dla mnie :P ), zrobić sobie jakąś fajną fotkę z MZtą oraz pocztówką na potwierdzenie, że faktycznie tam byliście, a następnie pocztówkę nadać pocztą tradycyjną na mój adres (poniżej), zaś zdjęcie wysłać pocztą elektroniczną. 2 osoby, które udokumentują wyprawę z miejsc najbardziej oddalonych od domu, w przyszłym roku otrzymają kalendarz na rok 2019 gratis :)

Wszystkie pocztówki zostaną później włączone do panteonu klubowego :mrgreen:

Konkurs trwa od dziś do końca listopada br. Tak jak pisałem na początku, liczą się tylko wyprawy na motocyklach marki MZ. Róbcie zdjęcia tak, aby nie było żadnych wątpliwości jeśli chodzi o motocykl i miejsce. Abyście nie wysłali zdjęć archiwalnych, pocztówka musi być widoczna na zdjęciu. Oczywiście w mejlu podajcie swój nick forumowy oraz napiszcie gdzie mieszkacie (wystarczy miejscowość oraz kod pocztowy, jeśli jest to mała miejscowość).

Adres mejlowy do wysyłki zdjęcia: kalendarze_mz_klub@wp.pl

Adres do wysyłki pocztówek:
Krzysztof Milczarek
ul. Polna 39
96-316 Sade Budy


Powodzenia i szerokiej drogi! :piwo:

Leinad_MZ - 2018-01-17, 04:37

Musze Proridera zmobilizować bo ja mam tylko simsona a do kalendarza o mz nie pasuje :cry:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group