To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - Motomaniak UWAGA

karol 123 - 2018-09-14, 18:58
Temat postu: Motomaniak UWAGA
Witam kupilem zaplon co prawda do Minska 125 od Motomaniaka na OLX mial byc super.Ladne zdjecia na stronie opisy. Jednak po pierwszej przymiarce okazalo sie ze zaplon kompletnie nie pasuje. Podstawa wychodzi poza mocowanie magnesnica nie pasuje na stożek. Gość chyba kupuje od chinczyków to rzecz jasna ale kompletnie tego nie przystosowywuje. Cos szlifierka tylko poscinal na magnesnicy i tyle kartka narysowana w Paincie i tyle. Jak do niego zadzwonilem to powiedzial ze impulsator mam wyciac w karterach otwór i wystawic go na zewnatrz
Totalny szajs uwaga na niego zdjecia silników od Mz Trophy ma na swoim ogloszeniu .

kosior30 - 2018-09-14, 21:34

Podaj więcej informacji o nim (miejscowość, imię), gdyż tak może zmienić konto i dalej robić ludzi w bambuko.
Adax - 2018-09-15, 00:08

Czy to nie ten koleś z Myśliborza? Sporo osób zrobił w balona.
lamariusz - 2018-09-22, 10:50

Proszę zapoznawać się dobrze z treścią wpisów na tym forum a uchronicie się w większej mierze od takich oszustów jak ten. Już pytałem wcześniej się o usługi motomaniaka przymierzając się do remontu swojego silnika i chłopaki z tego forum dobitnie odradzili mi jego usługi i dobrze. A zapłon tylko od siaja i to nie jest reklama a informacja przed zaprzestaniem korzystania z usług innych kanciarzy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group