To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - Ceny Mz

kosior30 - 2019-05-18, 11:31

Ppeterek napisał/a:
Nie jestem zainteresowany płaceniem mandatów


Niektórzy jeżdżą tak szybko, że nie nadążają płacić ;)

Spsodg - 2019-07-09, 22:36

Według mnie rosnące ceny to takie sztuczne napędzanie. Jak ktoś wsk za 10k wystawia to nie znaczy że ją za tyle sprzeda. zaczęło się załóżmy od 1000. Drugi widzi że 1000 zł ale gorszy stan to jego 1500. Trzeci ma gorszy stan od drugiego i leci 1250. A kolejny lepszy i cena rośnie do 1750. Według mnie to wzrasta na tej zasadzie.Też zauważyłem że handlarze wystawiają np drynke za 5000 zł i drugą za 3000 i koleś który nie ogarnia wchodzi na olx i patrzy na ceny od 4000 do xxxx i nagle widzi za 3000 i mówi jaaaaaa ale cena okazja!!!. A tak naprawde jest to i tak wygórowana cena.
elektryk111 - 2019-07-10, 13:59

To polega na tym, żeby znaleźć jakiegoś głupka,który sprzeda nam sprzęta z szopki za symboliczną kasę,a potem sprzedać to drugiemu zauroczonemu głupkowi za kupę kasy.
O przyszłości marki MZ i podobnych świadczy fakt,że nawet na 15-lecie Mz klubu, większość przyjechała na japonii,chinolach czy innych czterosuwach. :???:

romanETZ - 2019-07-10, 19:51

W moich stronach szopy już dawno wysprzątane przez handlarzy, co nie znaczy że trzeba kupować po tych kosmicznych cenach (kupiłem ETZ 250 z papierem za niewiele ponad 2tyś.- kufry, nowe opony - wymaga wiele pracy, ale na chodzie - wystawiona była za ponad 4tyś.).
Z opisu miała być ,,perełka", a po oględzinach okazało się że niestety tak nie jest - a sprzedawca potrzebował zwolnić miejsce w garażu na zakupioną ,,Japonię" i się dogadaliśmy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group