To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - wal z allegro

Wietrzanin - 2007-01-14, 16:49
Temat postu: wal z allegro
witam tym razem chce znac wasze zdanie i opinie na temat walu jaki chce zakupic z allegro od pewnego goscia ocencie czy za ta kase oplaca sie kupic ten wal popatrzcie na strone
http://moto.allegro.pl/it...e_lozyska_.html
czy ta aukvja jest warta czy ten wal waszym zdaniem jest warty tej kasy
pomozcie??????
szukam walu z idealnym stozkiem sprzegla do etz 250
pozdr,......
m.sz

Domino_89 - 2007-01-14, 17:23

Facet nie zdjął łożysk, albo coś ukrywa albo przez rdze nie może ich zdjać. Pisze zę są nowe, ale też są lekko przyrdzewiałe.
macq_macq - 2007-01-14, 17:52

rdzy na boczkach jest troszku :/ cena jakaś okazyjna......hmm ja bym się zastanawiał i czekał na kolejne opinie....
OlseN - 2007-01-14, 18:00

W opisie jest napisane że się zacina więc rdza jest w łożyskach korbowodu. Dolicz sobie do ceny koszt regeneracji i części (łozyska,korbowód). W sumie rdzę można odczyścić, a koszt regeneracji wraaz z wałem i tak będzie mnieszy.
Huberto - 2007-01-14, 18:46

Jeżeli i tak do regeneracji to tutaj są tańsze: http://www.allegro.pl/ite...ne_stozki_.html
Wietrzanin - 2007-01-14, 19:16
Temat postu: wal?
no tak sa te waly tylko nie wszystkie do etz
ale zauwaz ze ten sam gosc to sprzedaje ?????

Huberto - 2007-01-14, 19:29

Z tego co widzę to wszystkie są od ETZ
Wnuczas - 2007-01-14, 20:44

Hubert-Moto, polecam jego link :]

ja wogole kupilem nowy z KAMOTO...czy jakos tak ;] wpisz sobie w google

Wietrzanin - 2007-01-14, 21:03
Temat postu: ????
no dobra ale mogles kupic taniej za 110zl sa na allegro zregenerowane oryginalne niemieckie a nie jakies pdroby chinskie z KEMOTU
nowy 280zl 260zl
a wiadomo jakie sa podroby czesci czyli rzemioslo?????

KingNothing - 2007-01-14, 21:08

Wietrzanin, połowa tych na allegro, niby niemieckich, też jest jakaś koreańska, więc wiesz.
Wietrzanin - 2007-01-14, 21:29
Temat postu: wal?
nieprawda nie zgadzam sie z toba ja mowie o tych ktore byly uzywane i sa regenerowne to sa oryginaly wyciagniete z etz
a te w pudelkach to tak to schit slaby material i wogole!!!!!!!!

Wnuczas - 2007-01-14, 21:32
Temat postu: Re: wal?
Wietrzanin napisał/a:
nieprawda nie zgadzam sie z toba ja mowie o tych ktore byly uzywane i sa regenerowne to sa oryginaly wyciagniete z etz
a te w pudelkach to tak to schit slaby material i wogole!!!!!!!!


nierozsmieszaj mnie...na jakiej podstawie potrafisz to rozroznic ??? na zdjeciu tym bardziej ?? zdrac mi tajemnice :twisted:

Wietrzanin - 2007-01-14, 21:53
Temat postu: wal??
ludzie popatrzcie dopatrzylem sie chyba zamiany jaj na wale tych polowek poatrzcie na te stronehttp://moto.allegro...e_lozyska_.html i przyblizcie sobie 1 foto i zobaczycie dwa inne kolory polowek walu
i co ja mam zrobic????
kupic?????
doradzcie mi please???

SOVIETVW - 2007-01-15, 00:22

popierwsze oryginalnego wału niemieckiego to juz nie kupisz( chyba ze wiadomo w jakim stanie),nie kupisz tez oryginalnego zestawu naparwczego,DDR-ów nie ma juz zaraz bedzie blisko 20 lat i poprostu tego nie ma,jak mial bym dac 64 zł za takiego kota w worku,to wolał bym juz kupic nowy zestaw naprawczy za te pieniadze i zregenerowac wlasny wał wtedy chociaz wiesz co masz.A jesli sie nie nadaje do regeneracji to poprostu kupic nowy,jakiś Okinoi itp,ja na takim smigam i sprawuje sie bezproblemu,pozatym juz kilka osob z forum smiga na tych walach i u nich tez nie sprawiaja problemow,fakt sa koreańskie i zawsze były jakies obawy, ale teraz juz wiadomo ze to sprawdzony towar.

[ Dodano: 2007-01-15, 00:23 ]
a ten link co dałes to nie działa.

Domino_89 - 2007-01-15, 00:35

Wietrzanin napisał/a:
a ten link co dałes to nie działa.


Odzyskałem go http://moto.allegro.pl/it...we_lozyska.html

Nie wiem czy zauważyłeś ale zacząłeś ten temat od tej aukcji.

SOVIETVW - 2007-01-15, 01:35

ten wał jest na 99% zatarty na amen ,stopa korbowodu sie fioletowa zrobila,umnie bylo tak samo,a ten lewy talez tez wyglada na nie zle zgrzany.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group