To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - Gdzie kupić nowe kartery? -ETZ 250/251

BIL - 2007-03-01, 09:07
Temat postu: Gdzie kupić nowe kartery? -ETZ 250/251
Witam

Czy wiecie gdzie można jeszcze dostać nowe kartery do ETZ 250/1 ? Ewentualnie używane ale w bardzo przyzwoitym stanie.
Miałem już 2 wpadki z używanymi i więcej nie chce.

Pozdrawiam, Jurek

tomasz102 - 2007-03-01, 14:20

w niemczech, jest w temacie chyba "nowy silnik" czy coś takiego, lub na allegro juz było kilka razy
BIL - 2007-03-01, 14:52

Temat karterów już troche "przeorałem". Dotarłem do 2 sklepów wysyłkowych w niemczech ale przy karterach do ETZ 250/1 jest dopisek - " towar dzisiaj już niedostępny" http://www.zweirad-schubert.de/ Nowe karterki kosztowały 125 Euro.

Na ebay.de wisi silnik kompletnie nowy z dozownikiem oleju + gaźnik za blisko 1000 euro. Wisi już tam ponad miesiąc i myśle że powisi jeszcze...

Po za tym ja szukam tylko karterów.

W Wilmacie mówią że nie załatwią. W Agmocie powiedzieli że spróbują. Mógłbym rozejrzeć się za Kanuni, ale po 1 nie wiem u kogo, a po drugie nie mam zaufania do turków i ich wyrobów. Ręce mi opadają. Jak kupowałem MZ nie spodziewałem się że jest taka beznadziejna sprawa z aftermarketem do tych motocykli.

Zaznaczam że nie interesują mnie kartery kupowane na giełdach, zużyte, bez gwintów, ze zniszczonymi gniazdami łożysk, popękanymi, nie od pary itd.

Wyłącznie nowe. Ewentualnie używane w super stanie. Gdzie można coś takiego w dzisiejszych czasach wyrwać ?

Pzodrawiam

tomasz102 - 2007-03-01, 18:29

BIL napisał/a:
po drugie nie mam zaufania do turków i ich wyrobów

hmm ja podejżewam zę jakościowo są tak dobre jak niemieckie, bo to jest normalna fabryka a nie jakiś pon wiesiek struga w piwnicy częsci.


a zobacz tutaj
http://s40205778.shoplite...view.shopscript

wogóle pooglądaj co mają tam bo sklep wybitnie dobrze zaopatrzony :shock:

hubertbaran - 2007-03-01, 20:56

500zł i masz kartery. W motorlandzie uchowały sie jedne<lol>
BIL - 2007-03-01, 22:49

Jutro to stestuje.

tekst po niemiecku "Dieser Artikel ist zur Zeit nicht verfügbar ! " Znaczy jak mi się wydaję że - "ten artykuł jest już nie dostępny". A taki napis jest przy karterkach i kapach do ETZ 250/1

Dzięki za podpowiedzi. :smile:

tomasz102 - 2007-03-01, 23:51

aa to ból :neutral: ale w tym motor landzie wyniesie cię tyle samo a nawet mniej bo bez przesyłki i srania się z przesłaneim do Polski, i może jak zagadasz to spuszczą coś bo jak leżą pewnie w ..uj czasu :grin:


albo idz z hubertem on zalatwi :razz: :lol:

BIL - 2007-03-04, 20:45

w motorlandzie nie mają. Przynajmniej narazie. Wygląda na to że nigdzie w Polsce nie ma . Świetnie :neutral:
Motomaniak - 2007-03-04, 21:57

BIL, Nie jestem pewien ale chyba w Almocie maja :wink: mozna zamówic przez jakis sklep :wink: Pozdrawiam
MZ Maxi Perwers - 2007-03-04, 22:03

Spróbuj skontaktować się z którymś z chłopaków z węgierskiego klubu MZ. Może u nich mozna szybciej coś wykombinować. Zobacz do działu internationale discusion
BIL - 2007-03-04, 22:55

Nie kojarzę sklepu almot. Po wpisaniu do przeglądarki widze sklep z oponami, odlewnie metali. O to chodzi ? A może o agmot ? Tam też dzwoniłem. Obdzwoniłem już cały kraj. Słowo. Od Rzeszowa po Lublin, Poznań, Warszawę, Wrocław, Piłe itd. W kilku miejscach być może będą w stanie coś załatwić, na co bardzo liczę.

W agmocie mieli się udać w ten weekend do Węgrów.
Spróbuje coś im tam na ich forum naskrobać, jak radzicie, ale i tak nikt nie zagląda do tego działu ...

hubertbaran - 2007-03-04, 23:54

skurczebyki sprzedali;|
Motomaniak - 2007-03-05, 01:08

BIL, Almot jest to hurtownia czesci motocyklowych, posiadaja tam wszystkie czesci do mz 125, 150, 251, 301, itp. np. oto link do strony : http://www.almot.com.pl/index2.htm :cool:
Pozdrawiam :wink:

BIL - 2007-03-05, 09:39

nie ma :neutral:

[ Dodano: 2007-03-09, 09:59 ]
Wiadomość dla kolejnych śmiałków poszukujących nowych karterów do ETZ 250/1:

KARTERÓW NOWYCH NIE DOSTANIECIE W ŻADNYM POLSKIM SKLEPIE WYSYŁKOWYM UKIERUNKOWANYM NA CZĘŚCI DO MZ.

Zaproponowali mi tureckie. CZekam na ustalenie ceny i dostępności tej części.

Z karterami do innych modeli Mz nie powinno być problemu. Są dostępne zarówno w kraju jak i np. w niemczech.


Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group