To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Usługi, części, allegro - opinie - Sklepy warte polecenia + pomoc w trasie

adam_plusnet - 2005-05-02, 17:35
Temat postu: Sklepy warte polecenia + pomoc w trasie
Proponuję przyklejenie takiego temaciku - sklepy z częściami gdzie można się zaopatrzyć, lub można podjechać i ewentulnie coś dokupić. Było by to przydatne przy wyjazdach turystycznych. Może by zrobić z tego małą bazę danych z adresami tych sklepów i telefonami do nich?
No i jeszcze jedna sprawa - może chętni udostępnili by jakieś namiary (telefony) do siebie. Chodzi o to żeby jako klubowicze warto by było wrazie czego do kogo zadzwonić o pomoc :) w podróży. Wiadomo że różne rzeczy się dzieją... A my zawsze możemy w jakiś sposób się wspomagać.
Możecie sobie zapisać telefon do mnie - 609462035 - woj. zachodniopomorskie - dla orientacji okolice Drawska Pomorskiego
Polecany sklep - w Szczecinie "moto-rad" dawniej na ulicy smolańskiej - teraz Ul. Orawska 24 (pomorzany - 400m od dawnej lokalizaji)) telefon: (91)482-58-46

Co Wy na to???

AroNzo - 2005-05-02, 17:44

w moto-rad'zie moze i maja duzy asortyment czesci ale badz co badz drogo tam jak cholera hehe =) stoluje sie w tym sklepie caly czzas i czuc ostro po kieszeni :) przklad sportowy wydech do mz 250\251 185 zl!!!! a na nijakiej stronce kemot zakupilem ten sam tlumiczek za badajrze 118 zl :) pozdrawiam. kontakt do mnie 880210934 centrum szczecina =) mozliwa goscina =) pozdrawiam :D
adam_plusnet - 2005-05-02, 18:00

no ceny są "pro-zachodnie" ;) ale potrzebne "od zaraz" drobiazgi zawsze można kupić.
Co do gościny to u mnie podobnie :)

Artur---- - 2005-05-02, 19:27

W Białymstoku sa 2 sklepy polozone od siebie o jakies 500m jeden jest przy ul. Św. Rocha (polecam- dobre ceny i pomocny facet) a drugi w central parku ul. Poleska chyba. Telefon do mnie 505743424. Jest jeszcze sklep Rometa w Ksiezynie ale do Mz tez wszystko maja. Jak cos to walcie smialo :D
pozdro

eMZetkowicz - 2005-05-02, 22:56

Jakby sie ktoś w bieszczady wybierał to w centrum Sanoka mnie znajdzie łatwo 100m od domu mam garaż wiec na maszyne tez jest miejsce wiec w razie jakiegos problemu, takiego jak Nycha miał np. ostatnio podczas zlotu służę całodobową pomocą, miejscem na moto, narzędziami itp. Mój nr komórki to 600528777. A co do sklepów to w mojej okolicy są tylko trzy z czego jeden bardziej konkretny ale i tak nie na tyle by nim zajmować miejsce na forum :) Dobre jest za to to że znajduje się 50m od mojego garażu :D Heh fajnie w centrum mieszkać :)

Tak apropo to Adam na bardzo dobry pomysl wpadłeś!! Zachęcam do wpisywania się i do utworzenia bazy sklepów i czegoś jak jakiś album forumowiczów z kontaktami itp, gdzie każdy wyedytuje dane na temat siebie, dane kontaktowe itp.

Ponadto na stronie głównej portalu w dziale sklep nic niema a można by tam umieścić liste zalecanych przez forumowiczów sklepów z danymi kontaktowymi i lokalizacją..

Nycha - 2005-05-02, 23:04

ta .. jak na zlocie nie było skąd dętki załatwić ;/
eMZetkowicz - 2005-05-02, 23:10

No ale potem moto jak syszałem gdzies zostawiłeś po drodze.. opiszesz wszystko w pamiętniku to chetnie poczytam!! :)
adam_plusnet - 2005-05-02, 23:55

I właśnie o to chodzi panowie!!! Jak nie uda się niczego załatwć to chciaż będzie co z moto zrobić! Wkońcu jesteśmy w całej Polsce nie??? Taka pomoc koleżeńska najlepiej działa! I to nie tylko przy motorkach. Wiem z własnego doświadczenia.
Może PAN ADMIN coś poradzi na przyklejenie postu??? Albo na dział na stronce?

Rof - 2005-05-03, 00:00

509 896 429 łódź, techniczna porada wam nie pomoge ale sluze garazem i warsztatem, sklepy sa na ulicy Nawrot (centrum),Prochnika i Organizacji WiN, bardzo dobrze zaopatrzone, ja korzystam z tego na organizacji win, bo mam najblizej
Poza tym w Konstantynowie Lodzkim jest koles co wyrowadzi wam moto z kazdej opresji, miasto jest male wiec jak cos poprowadza was tam bez problemu, ulica Lodzka nr nie pamietam ale jest to na trasie wylotowej na Zgierz, sam koniec miasta.

Nycha - 2005-05-03, 17:59

Przemyśl 506649661 pomoc w promieniu 100 km moge dopjechać coś pomoc poradzić przywieźć części . Emzetkowicz ano opisze juz z fotkami
chudy - 2005-05-03, 23:16

OZORKÓW koło łodzi w sumie niedaleko rofa ale moze sie przydac mam troche części i wiedzy ;) jak bede mógł to pomoge
lutek - 2005-05-04, 18:54

mój numer to 509215893 mam dwa lub nawet 3 sklepy dobre i tanie pomoc też gwarantuje ze swojej strony jeśli nie będe gdzieś w trasie sklepy są w żorach 1 i 2 w rybniku,a w gliwicach też bywam jakby co.ps.micek proponuje zrobić jakąś uporządkowaną liste wszystkich którzy sie na to piszą z konkretnymi adresami itp żeby se szło wydrukować w trase...
Nycha - 2005-05-04, 20:57

Popieram Lutka. Jeszce niech się tam znajdzie odległosć jaką byłby w stanie pokonać ktoś niosący pomoc by dojechac do poszkodowanego
lutek - 2005-05-04, 21:16

no to ja licze tylko na inwencje twórczą micka...
Rof - 2005-05-04, 21:31

wlasnie, jakas tabela czy cos, nr kontaktowy miasto, sklepy i odleglosc, chociaz mysle ze nawet jak ktos w potrzebeibedzie to sie pojedzie dalej niz deklarowane
:wink:

adam_plusnet - 2005-05-04, 23:27

No jasne. Ja codziennie robię kilkaset km po "okolicach" więc można mnie zastać od świnoujścia po piłę. TABELKĘ PROSIMY!!! Albo tabelkę + mapkę hehehehe

[ Dodano: 2005-05-09, 00:57 ]
eMZetkowicz, coś koledzy nie chcą się wpisywać. A i administratorzy stronki też nic na temat sklepów i bazy danych...

Michał529 - 2005-06-14, 19:26

W Warszawie jak mi wiadomo są 3 sklepy z częsciami do MZ, Simsonów, Jawek itd itp. Ja osobiście polecam ten na ulicy Brzeskiej przy Ząbkowskiej a odradzam ten na Targowej przy Moto Styl bo tam mają najdrożej
polo - 2005-06-17, 22:36

pomogę w Krakowie i okolicach , mam garaż
nr 501 659968

smoke105 - 2005-06-24, 23:55

jakby ktoś miał problemy w radomiu to służe pomoćą moj nr.508401617
micek - 2005-07-03, 23:01

przepraszam za zwłokę ale nie jestem w stanie dokładnie przeczytać wszystkich postów, znacie zasadę, jeżeli coś trzeba to pw albo mail ;)


pomysł stworzenia listy sklepów wraz z osobami chętnymi do pomocy w razie awarii uważam za bardzo dobry

żeby był ład i porządek prosze o przysyłanie pw bądź maila z adresem i nazwą sklepu np:moto sklep - części do mz, jaw itp. Warszawa, ul. Dwusuwowa 5 ,66-666, jeżeli oferujecie pomoc przy moto to również czekam na pw bądź @

niedługo zrobie listę miast ze sklepami i pomocą i będe ją na bieżąco uzupełniał


Pozdrawiam



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group