To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

4 koła - Citroen Xsara

Damianczuk - 2008-01-15, 21:09
Temat postu: Citroen Xsara
Trochę może niepasujący temat do forum motocyklowego, ale chciałem sie dowiedzieć co sądzicie o samochodzie marki Citroen Xsara. Moi rodzice znaleźli takiego z 2002r. w okazyjnej cenie. Link do aukcji: http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C4004844

Co sadzicie na temat tego danego autka z licytacji i co sadzicie na temat całej marki????

Plonek - 2008-01-15, 21:40

Po fotkach widać ze to jest faktycznie xsara kombi :mrgreen: Że faktycznie jest w dieslu i jest BIAŁA. Potem widać że jest odpicowana, że szczeliny z przodu się nie zgrywają wiec coś jest nie tak. Potem człowiek czyta to co ten handlarz pisze, dolicza sobie te 1,5 tys na przerejestrowanie, i myśli czy da rady dorwać xsarę za 13,5 tys w polsce. Patrzy na inne aukcje: o faktycznie da rady, taki sam rocznik i wogle. Myśli, a to jest ksiażka serwisowa. Ok, fajnie, ale ksiażki serwisowe można kupić na innej aukcji, albo dorwać dzięki znajomemu ( znajdźcie sobie i poczytajcie przepis na książkę serwisową do bmw, uśmiałęm się jak stówka :D ) a ciekawe czy bedzie w niej wpisane wszystko ? a może nie...
Ogólnie po zdjęciach można dużo wnioskować. Ja wnioskuję że to żadna okazyjna cena, i że to auto trzeba zobaczyć zanim coś się będzie myśleć.
Citroen - fajne auto. Xsara ma już wszystko tam gdzie powinna mieć, nie jest udziwniana ani kombinowana, i jeżeli jest zadbana, to czemu nie ?

tomasz102 - 2008-01-16, 01:34

Xsara spoko auto. Ale jeżeli diesel to tylko 2.0 HDI 110KM pali przysłowiową piątke a na trasie nawet mniej kopa ma, naprawdę świetny silnik.
Bambek - 2008-01-17, 12:35

Ja tam do cytryn podchodze sceptycznie, moj wujek ma berlingo od nowosci, stuknelo mu 250 tys i nadal chodzi, tylko tam raz cos wymienial, i sprezyny citroenowskie.... ale tak to nie narzeka, jego auto siga, ale caly czas jest serwisowane wiec... musi chodzic.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group