To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
MZ KLUB POLSKA
Klub Miłośników Motocykli MZ

Nadwozie/podwozie - Zawieszenie przód - ściąga motocykl przy hamowaniu

Hvil - 2016-03-01, 19:08

U mnie jak sciagalo, zmniejszylem powietrze prawie do kapcia, wymienilem olej w lagach i dokrecilem srube na sztycy, ta co polki trzyma duza. Na niskim cisnieniu zrobilem tak ze 30 -40 km i problem zniknal ...

Najbardziej podejrzewam z pomoglo dokrecenie sztycy. Nie byla luzna ale j po prostu "doj*@#%lem"na hamaka profilaktycznie. Albo sie ta opona na flaczku ulozyla lepiej.

Dominik Krawiec - 2016-03-01, 19:14

Spróbuje u mnie tak zrobic ale u mnie problem nie bedzie tkwil w kole bo przed rozebraniem lag szła prosto gdy puścilem kierownice. Poluzuje jeszcze raz śruby i kolo sprawdze poziom oleju i moze sie uda ...
ETZ_PRORIDER - 2016-03-01, 20:31

Masz do ustawienia lagi ponieważ z pewnością są krzywe, po zmontowaniu nie są tak samo ułożone jak były przed naprawą i stąd ten problem.
Krystian89 - 2016-03-06, 11:56

Możesz przekręcić goleń i wtedy spoglądać czy laga na dole sie odchyla i ewentualnie ustawić tak aby kierownica względem koła była równo lub wyprostować golenie lub zakupić proste(jeżeli Ci sie powiedzie i znajdziesz takie).
motomaciey - 2016-03-06, 12:19

Ogarnijcie się. Czytaliście wcześniejsze posty? Małpujecie odpowiedzi użytkowników z przed 8 lat. Wszystko co miało zostać napisane już zostało.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group