» SZUKAJ
» FAQ
» ALBUM
» UŻYTKOWNICY
» REJESTRACJA
» REGULAMIN




Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatkowe działy na forum
Autor Wiadomość
qbol 


Motocykl: MZ ES 250/2 Trophy
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 20
Skąd: Opole
Wysłany: 2005-04-08, 16:11   Dodatkowe działy na forum

Cześć jestem nowy no i do konca jeszcze nie wszedzie bylem, ale zauwazylem za na foru nie ma jako takich podzialow na poszczegolne modele MZ, bo chyba dobrze rozumiem ze na foru nie tylko sa milosnicy ETZ-tek... :lol: ja osobiscie mam MZ ES 250/2 Trophy, super sprzet :D Jakby na forum byly jeszcze dodatkowe dzialy typu MZ ES, TS to bym sie bardzo cieszyl;) prosze o odpowiedz :)
 
 
     
tomcio 

Motocykl: ETZ 150
Wiek: 37
Dołączył: 16 Paź 2004
Posty: 258
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2005-04-09, 08:58   

Forum dotyczy wszytskich MZ! To ze masz ES a wiekszosc ETZ nie znaczy ze nie mozesz sie wypowiadac na forum, a takze prosci o pomoc :) Kazdy dział dotyczy wszytstkich MZ(np. Warsztat itp.) Nawet jeden z modow ma TS :P
_________________
=>WITAM I O ZDROWIE TWOJEJ MZ PYTAM:-)<=
..::Remont MZ ciąg dalszy::..
==>MOJ PAMIETNICZEK<==
Po co pic i jezdzic jak mozna palic i latac ?:)
 
 
     
micek 
WKZ E877


Motocykl: ETZ 250e
Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lip 2004
Posty: 1095
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2005-04-10, 22:41   

Hey, dokładnie to co wyżej, nie dzielimy się, nie ma również takiej potrzeby zakładania działu dla każdego motocykla oddzielnie zważywszy na to, że ich konstrukcja do połowy lat 90 nie uległa wiekszej zmianie. A nawet jeśli trafi się u nas ktoś z nowym lub nowszym motocyklem MZ to również będzie tu mile widziany :)


Pozdrawiam
 
 
     
Budzik-WGR 


Motocykl: Honda VFR 750 Street
Wiek: 33
Dołączył: 27 Lip 2004
Posty: 323
Skąd: z Grójca
Wysłany: 2005-05-03, 10:24   

No własnie dobrze Ci gadają :P Podzialów nie bylo nie ma i mam nadzieje ze nie bedzie :P ! A poco mamy sie dzielić... To by zrobilo tylko jeszcze wiekrze zamieszanie.
Przynajmniej ja tak uwarzam :wink:

Pozro
_________________
BYŁO:
-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.
JEST:
-Honda VFR 750 rc36 I 90r.
 
 
     
motomaciey 
Jestem hardcorem


Motocykl: MZ ES 275/1, DKW RT
Pomógł: 126 razy
Wiek: 38
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 4224
Skąd: Grudziądz, Warszawa
Wysłany: 2014-01-03, 19:42   Renowacja/specyfikacja modeli & Pozostałe

Nowy rok przyniósł nam duże zmiany, przestał istnieć dział Motocykle zabytkowe ponieważ większość jeżdżących po Polsce MZ-tek to już pełną gębą zabytki lub youngtimer'y. Tematy zostały poukładane po odpowiednich działach jednak część z nich pozostała bezpańska, żeby wypełnić pozostałą po starym dziale lukę utworzono dwa nowe działy:
Renowacja/specyfikacja modeli - dwa dość mocno pokrywające się zagadnienia, zamieszczajcie tu wszystkie tematy o lakierowaniu, chromowaniu, patynowaniu oraz wyposażeniu i specyfikacji danych roczników poszczególnych modeli
Pozostałe - sprawy czysto techniczne jednak nie dające się zaszufladkować do żadnej konkretnej kategorii jak np. "Projekt silnika 3d" lub dajmy na to "Silnik do paralotni"
Z zawartością nowych działów proszę się zapoznać i zgłaszać tutaj, które waszym zdaniem tematy w innych działach nadają się do przeniesienia.
_________________
Jaskół Bike na PJ
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright © 2004-2015 MZ KLUB POLSKA
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14